Kdo je to?
Kdo je to Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Michal Kubal?

Kdo je to Michal Kubal? Stručný životopis

Michal Kubal je moderátor, žurnalista a reportér. Byl také zahraničním zpravodajem ČT v USA. Působí jako vedoucí zahraniční redakce České televize a je moderátorem pořadu Události.
Michal Kubal absolvoval studium na Fakultě sociálních věd UK a v průběhu svého působení v zahraničí se stal na krátkou dobu obětí únosu v Iráku. Jeho činnost byla oceněna Novinářskou křepelkou a Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Michal Kubal

Národnost: česká
Datum narození: 12. října 1976
Místo narození: Stod

Zaujala vás biografie osobnosti Michal Kubal? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Konfitování? Znáte definici termínu Paralaxa? Víte, co je to Podloubí? Pamatujete si definici pojmu Inkontinence?

Klíčová slova: význam pojmu, co znamená, formulace, význam slova, původ slova, význam, lexikon, vysvětlení, odborný výraz, slovo, heslo, přesný výraz, informace, etymologie, novináři, kdo to je

Pojem Michal Kubal je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Michal Kubal

Zkusit najít frázi Michal Kubal ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Michal Kubal ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Michal Kubal ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Michal Kubal na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Kubal například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Michal Kubal?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Michal Kubal? Kdo to byl Michal Kubal? Kdy se narodil Michal Kubal? Kde se narodil Michal Kubal? Michal Kubal patří do sekce novináři. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Michal Kubal kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Kubal i v jiné kategorii než je novináři.