Kdo je to?
Kdo je Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Michal Kubal

Kdo je Michal Kubal? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Michal Kubal je moderátor, žurnalista a reportér. Byl také zahraničním zpravodajem ČT v USA. Působí jako vedoucí zahraniční redakce České televize a je moderátorem pořadu Události.
Michal Kubal absolvoval studium na Fakultě sociálních věd UK a v průběhu svého působení v zahraničí se stal na krátkou dobu obětí únosu v Iráku. Jeho činnost byla oceněna Novinářskou křepelkou a Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní informace o osobě Michal Kubal

Národnost: česká
Datum narození: 12. října 1976
Místo narození: Stod

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Michal Kubal? s vašimi sledujícími na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Minimální mzda? Rozumíte pojmu Aklamace? Víte, co je to Demoverze? Znáte pojem AIDS?

Klíčová slova: kdo je Michal Kubal?, datum narození, osobnosti, národnost, informace, wiki, novináři, novináři, narození, biografie, Michal Kubal, život, vysvětlení, zajímavosti, popis, Michal Kubal

Pojem Michal Kubal je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Michal Kubal na Youtube

Zkusit najít pojem Michal Kubal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Michal Kubal ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Michal Kubal na Google obrázcích

Hledat frázi Michal Kubal ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Kubal například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michal Kubal

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Michal Kubal? Kdy se narodil Michal Kubal? Kde se narodil Michal Kubal? Michal Kubal patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, žurnalistka u stolu, michal Kubal, ilustrační obrázek

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Michal Kubal např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Kubal i v jiné kategorii než je novináři.