Kdo je to?
Kdo je to Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Michal Kubal?

Kdo je to Michal Kubal? Stručný životopis

Michal Kubal je moderátor, žurnalista a reportér. Byl také zahraničním zpravodajem ČT v USA. Působí jako vedoucí zahraniční redakce České televize a je moderátorem pořadu Události.
Michal Kubal absolvoval studium na Fakultě sociálních věd UK a v průběhu svého působení v zahraničí se stal na krátkou dobu obětí únosu v Iráku. Jeho činnost byla oceněna Novinářskou křepelkou a Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Michal Kubal

Národnost: česká
Datum narození: 12. října 1976
Místo narození: Stod

Líbí se stručný životopis s osobou Michal Kubal? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Absolutno? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kapari? Víte, co je to Matrix? Znáte termín Science fiction?

Klíčová slova: přesný význam, pojem, lexikon, wiki, slovo, termín, kdo je Michal Kubal?, Michal Kubal, kdo to je, co znamená, formulace, význam slova, vysvětlení, co je to Michal Kubal?, popis, odborný výraz

Pojem Michal Kubal je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Michal Kubal v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michal Kubal ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Michal Kubal na Google.cz

Zkusit najít Michal Kubal ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Michal Kubal ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Kubal například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michal Kubal

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Michal Kubal? Kdo to byl Michal Kubal? Kdy se narodil Michal Kubal? Kde se narodil Michal Kubal? Michal Kubal je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Michal Kubal např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Kubal i v jiné kategorii než je novináři.