Kdo je to?
Kdo je to Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Michal Kubal?

Kdo je to Michal Kubal? Stručný životopis

Michal Kubal je moderátor, žurnalista a reportér. Byl také zahraničním zpravodajem ČT v USA. Působí jako vedoucí zahraniční redakce České televize a je moderátorem pořadu Události.
Michal Kubal absolvoval studium na Fakultě sociálních věd UK a v průběhu svého působení v zahraničí se stal na krátkou dobu obětí únosu v Iráku. Jeho činnost byla oceněna Novinářskou křepelkou a Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Michal Kubal

Národnost: česká
Datum narození: 12. října 1976
Místo narození: Stod

Líbí se stručný životopis s osobou Michal Kubal? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Konfitování? Znáte pojem Populismus? Víte, co je to Podloubí? Vzpomenete si na definici slova Investigativní?

Klíčová slova: novináři, slovo, informace, popis, odborný výraz, etymologie, význam, význam pojmu, wiki, vysvětlení, pojem, definice, původ slova, kdo to je, synonymum, popis

Pojem Michal Kubal je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Michal Kubal ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Michal Kubal ve Wikipedii

Najít pojem Michal Kubal ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Michal Kubal ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Kubal například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Michal Kubal? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Michal Kubal? Kdo to byl Michal Kubal? Kdy se narodil Michal Kubal? Kde se narodil Michal Kubal? Michal Kubal je v sekci novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Michal Kubal kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Kubal i v jiné kategorii než je novináři.