Kdo je to?
Kdo je to Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Michal Kubal?

Kdo je to Michal Kubal? Stručný životopis

Michal Kubal je moderátor, žurnalista a reportér. Byl také zahraničním zpravodajem ČT v USA. Působí jako vedoucí zahraniční redakce České televize a je moderátorem pořadu Události.
Michal Kubal absolvoval studium na Fakultě sociálních věd UK a v průběhu svého působení v zahraničí se stal na krátkou dobu obětí únosu v Iráku. Jeho činnost byla oceněna Novinářskou křepelkou a Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Michal Kubal

Národnost: česká
Datum narození: 12. října 1976
Místo narození: Stod

Popis osobnosti Michal Kubal můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Absolutno? Vzpomněli byste si na význam slova Prachovka? Víte, co je to Matrix? Znáte definici termínu Amygdala?

Klíčová slova: kdo je Michal Kubal?, význam slova, co znamená, pojem, původ slova, popis, význam pojmu, přesný výraz, popis, Michal Kubal, vysvětlení, termín, význam, slovo, přesný význam, kdo to je

Pojem Michal Kubal je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Michal Kubal

Hledat výraz Michal Kubal na Google.cz

Hledat pojem Michal Kubal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Michal Kubal ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Michal Kubal ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Kubal například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Michal Kubal? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Michal Kubal? Kdo to byl Michal Kubal? Kdy se narodil Michal Kubal? Kde se narodil Michal Kubal? Michal Kubal se nachází v kategorii novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Michal Kubal dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Kubal i v jiné kategorii než je novináři.