Kdo je to?
Kdo je to Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Michal Kubal?

Kdo je to Michal Kubal? Stručný životopis

Michal Kubal je moderátor, žurnalista a reportér. Byl také zahraničním zpravodajem ČT v USA. Působí jako vedoucí zahraniční redakce České televize a je moderátorem pořadu Události.
Michal Kubal absolvoval studium na Fakultě sociálních věd UK a v průběhu svého působení v zahraničí se stal na krátkou dobu obětí únosu v Iráku. Jeho činnost byla oceněna Novinářskou křepelkou a Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Michal Kubal

Národnost: česká
Datum narození: 12. října 1976
Místo narození: Stod

Tento text (Michal Kubal) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo H.E.A.T.? Znáte definici termínu Mitra? Víte, co je to Chemická kotva? Pamatujete si definici pojmu Vernisáž?

Klíčová slova: přesný význam, novináři, popis, informace, synonymum, formulace, význam slova, heslo, co znamená, etymologie, odborný výraz, termín, definice, kdo to je, původ slova, Michal Kubal

Pojem Michal Kubal je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat pojem Michal Kubal ve Wikipedii

Vyhledat slovo Michal Kubal ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Michal Kubal na Google.cz

Zkusit najít slovo Michal Kubal ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Kubal například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Michal Kubal?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Michal Kubal? Kdo to byl Michal Kubal? Kdy se narodil Michal Kubal? Kde se narodil Michal Kubal? Michal Kubal je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Michal Kubal dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Kubal i v jiné kategorii než je novináři.