Kdo je to?
Kdo je to Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Michal Kubal?

Kdo je to Michal Kubal? Stručný životopis

Michal Kubal je moderátor, žurnalista a reportér. Byl také zahraničním zpravodajem ČT v USA. Působí jako vedoucí zahraniční redakce České televize a je moderátorem pořadu Události.
Michal Kubal absolvoval studium na Fakultě sociálních věd UK a v průběhu svého působení v zahraničí se stal na krátkou dobu obětí únosu v Iráku. Jeho činnost byla oceněna Novinářskou křepelkou a Cenou Ferdinanda Peroutky.Kdo je to Michal Kubal? Životopis Michal Kubal, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Michal Kubal

Národnost: česká
Datum narození: 12. října 1976
Místo narození: Stod

Popis osobnosti Michal Kubal můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Konfitování? Znáte termín Hlezno? Víte, co je to Podloubí? Víte, co je to Základní kapitál?

Klíčová slova: co znamená, význam slova, přesný význam, popis, vysvětlení, co je to Michal Kubal?, význam, wiki, etymologie, pojem, přesný výraz, popis, definice, formulace, heslo, kdo je Michal Kubal?

Pojem Michal Kubal je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Michal Kubal

Vyhledat pojem Michal Kubal ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Michal Kubal ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Michal Kubal ve Wikimedia Commons

Hledat termín Michal Kubal v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Michal Kubal například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Michal Kubal

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Michal Kubal? Kdo to byl Michal Kubal? Kdy se narodil Michal Kubal? Kde se narodil Michal Kubal? Michal Kubal se nachází v sekci novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Michal Kubal dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Michal Kubal i v jiné kategorii než je novináři.