Kdo je to?
Kdo je to Fundamentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fundamentalista? Lidé, politika

Kdo je to Fundamentalista?

Jaký je význam slova Fundamentalista? Co to znamená?

Fundamentalista je označení pro člověka, který lpí na základních principech. Toto pojmenování bývá často využíváno v náboženství.
Zde je fundamentalista člověk, který trvá na doslovném výkladu základních náboženských textů a v tomto znění je chce i aplikovat do života. Je přesvědčen o své pravdě a není tolerantní vůči odlišným náhledům nebo jiným bohům. Často moralizuje a může prosazovat xenofobní názory.Kdo je to Fundamentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fundamentalista? Lidé, politika

Definici slova Fundamentalista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Lobotomie? Znáte definici termínu Lakros? Pamatujete si definici pojmu Lobbizmus? Pamatujete si definici pojmu Emeritní?

Klíčová slova: synonymum, wikipedie, heslo, slovo, význam pojmu, politika, definice, popis, odborný výraz, přesný výraz, termín, pojem, Fundamentalista, význam, Fundamentalista, etymologie

Pojem Fundamentalista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Fundamentalista v dalších zdrojích

Hledat výraz Fundamentalista ve Wikipedii

Najít heslo Fundamentalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Fundamentalista ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fundamentalista ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Fundamentalista ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Fundamentalista například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Fundamentalista, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Fundamentalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fundamentalista? Definice pojmu Fundamentalista patří do sekce Politika

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.