Kdo je to?
Kdo je to Fundamentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fundamentalista? Lidé, politika

Kdo je to Fundamentalista?

Jaký je význam slova Fundamentalista? Co to znamená?

Fundamentalista je označení pro člověka, který lpí na základních principech. Toto pojmenování bývá často využíváno v náboženství.
Zde je fundamentalista člověk, který trvá na doslovném výkladu základních náboženských textů a v tomto znění je chce i aplikovat do života. Je přesvědčen o své pravdě a není tolerantní vůči odlišným náhledům nebo jiným bohům. Často moralizuje a může prosazovat xenofobní názory.Kdo je to Fundamentalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Fundamentalista? Lidé, politika

Sdílejte uvedený text s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Lobotomie? Rozumíte pojmu Trestní oznámení? Pamatujete si definici pojmu Elaborát? Znáte pojem Složené úročení?

Klíčová slova: význam, informace, definice, heslo, wikipedie, přesný výraz, formulace, vysvětlení, přesný výraz, politika, pojem, lexikon, wiki, Fundamentalista, původ slova, politika

Pojem Fundamentalista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Fundamentalista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Fundamentalista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Fundamentalista na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Fundamentalista ve Wikipedii

Hledat pojem Fundamentalista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Fundamentalista například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Fundamentalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Fundamentalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fundamentalista? Definice pojmu Fundamentalista je v kategorii Politika

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace pojem, text, definici, dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Fundamentalista i jinde než v sekci než v politika.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.