Kdo je to?
Kdo je to, byl Genetik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Genetik? Lidé, věda

Kdo je to Genetik?

Co znamená a jaký je význam slova Genetik?

Genetik je vědecký pracovník v oboru biologie, který se zabývá genetikou čili dědičností, jejími příčinami a důsledky a proměnami organizmů. Název profese je odvozen od nositele dědičné informace, tedy genu.
Původně se genetici zabývali především šlechtěním a křížením rostlin, později se zaměřili na dědičnost všech organizmů obecně. Genetik tedy šlechtí, pracuje s dědičností nebo se věnuje genovému inženýrství.Kdo je to, byl Genetik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Genetik? Lidé, věda

Budeme rádi, pokud budete definici slova Genetik sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Fungicid? Vzpomněli byste si co označuje výraz HDI? Znáte termín Konzervatismus? Znáte termín Jímka?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, slovo, co znamená, kdo je Genetik?, etymologie, definice, co je to Genetik?, význam slova, přesný výraz, Genetik, lexikon, původ slova, formulace, odborný výraz, pojem

Pojem Genetik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Genetik v následujících zdrojích

Hledat výraz Genetik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Genetik ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Genetik ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Genetik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Genetik například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Genetik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Genetik? Kdo to byl Genetik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Genetik? Definice pojmu Genetik se nachází v kategorii věda. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie věda.