Kdo je to?
Kdo je to, byl Genetik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Genetik? Lidé, věda

Kdo je to Genetik?

Co znamená a jaký je význam slova Genetik?

Genetik je vědecký pracovník v oboru biologie, který se zabývá genetikou čili dědičností, jejími příčinami a důsledky a proměnami organizmů. Název profese je odvozen od nositele dědičné informace, tedy genu.
Původně se genetici zabývali především šlechtěním a křížením rostlin, později se zaměřili na dědičnost všech organizmů obecně. Genetik tedy šlechtí, pracuje s dědičností nebo se věnuje genovému inženýrství.Kdo je to, byl Genetik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Genetik? Lidé, věda

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Genetik s blízkými na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Kinesiotaping? Pamatujete si definici pojmu Sladěnka? Znáte termín Router? Vzpomněli byste si co znamená slovo Gopay?

Klíčová slova: přesný výraz, kdo to je, wiki, termín, věda, heslo, vysvětlení, co znamená, informace, význam slova, formulace, odborný výraz, lexikon, přesný význam, pojem, popis

Pojem Genetik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat pojem Genetik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Genetik na Google.cz

Hledat termín Genetik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Genetik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Genetik například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Genetik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Genetik? Kdo to byl Genetik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Genetik? Definice pojmu Genetik patří do sekce věda. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Genetik i v jiné sekci než je kategorie věda.