Kdo je to?
Kdo je to, byl Genetik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Genetik? Lidé, věda

Kdo je to Genetik?

Co znamená a jaký je význam slova Genetik?

Genetik je vědecký pracovník v oboru biologie, který se zabývá genetikou čili dědičností, jejími příčinami a důsledky a proměnami organizmů. Název profese je odvozen od nositele dědičné informace, tedy genu.
Původně se genetici zabývali především šlechtěním a křížením rostlin, později se zaměřili na dědičnost všech organizmů obecně. Genetik tedy šlechtí, pracuje s dědičností nebo se věnuje genovému inženýrství.Kdo je to, byl Genetik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Genetik? Lidé, věda

Líbí se vám definice kdo je to Genetik? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Demikát? Víte co je Gmail? Znáte termín Mikrobiologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Arabeska?

Klíčová slova: popis, lexikon, věda, wiki, význam slova, přesný výraz, původ slova, termín, definice, vysvětlení, slovo, kdo je Genetik?, popis, heslo, synonymum, význam

Pojem Genetik je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Genetik na Google.cz

Hledat videa s názvem Genetik na Youtube

Hledat frázi Genetik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Genetik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Genetik například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Genetik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Genetik? Kdo to byl Genetik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Genetik? Definice pojmu Genetik je v kategorii věda. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Genetik v jiné sekci než věda.