Kdo je to?
Kdo je to Pansexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pansexuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pansexuál?

Jaký je význam slova Pansexuál? Co to znamená?

Pansexuál je osoba, která je sexuálně i romanticky přitahována k lidem bez ohledu na jejich pohlaví. Při hledání sexuálního či životního partnera pansexuál nerozlišuje, zda se jedná o muže či ženu, ale je přitahován jinými, například osobnostními charakteristikami daného člověka.
Pansexuál tak může být ve vztahu (sexuálním i osobním) jak s osobami ženského či mužského pohlaví, ať už heterosexuálními či homosexuálními, tak s takovými, které se identifikují jako opačné pohlaví nebo se charakterizují jako nebinární.
Výraz pochází z řečtiny. Slovo "pan" je výrazem pro "všechno".Kdo je to Pansexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pansexuál? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pansexuál? s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Demilitarizace? Pamatujete si definici pojmu ROM? Znáte pojem Ruský twist? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nirvána?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, popis, vlastnosti, lexikon, přesný význam, Pansexuál, informace, slovo, přesný výraz, odborný výraz, wikipedie, význam, co znamená, wiki, formulace

Pojem Pansexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Pansexuál v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Pansexuál ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Pansexuál ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Pansexuál v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Pansexuál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Pansexuál na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pansexuál například v Google obrázcích, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Pansexuál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Pansexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pansexuál? Definice pojmu Pansexuál je v sekci Vlastnosti

Sepsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Pansexuál i jinde než v sekci než v vlastnosti.