Kdo je to?
Kdo je to Pansexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pansexuál? Lidé, vlastnosti

Pansexuál

Jaký je význam slova Pansexuál? Co to znamená?

Pansexuál je osoba, která je sexuálně i romanticky přitahována k lidem bez ohledu na jejich pohlaví. Při hledání sexuálního či životního partnera pansexuál nerozlišuje, zda se jedná o muže či ženu, ale je přitahován jinými, například osobnostními charakteristikami daného člověka.
Pansexuál tak může být ve vztahu (sexuálním i osobním) jak s osobami ženského či mužského pohlaví, ať už heterosexuálními či homosexuálními, tak s takovými, které se identifikují jako opačné pohlaví nebo se charakterizují jako nebinární.
Výraz pochází z řečtiny. Slovo "pan" je výrazem pro "všechno".Kdo je to Pansexuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pansexuál? Lidé, vlastnosti

Zaujala vás definice slova Pansexuál? Pak se o tuto stránku podělte s ostatnímina Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Vitamín D? Víte, co je to Robusta? Znáte pojem Kulance? Rozumíte pojmu Skiatlon?

Klíčová slova: přesný výraz, termín, formulace, přesný význam, vysvětlení, význam slova, původ slova, Pansexuál, lexikon, etymologie, odborný výraz, heslo, význam pojmu, wiki, co znamená, vlastnosti

Pojem Pansexuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Pansexuál doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat heslo Pansexuál ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Pansexuál ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Pansexuál na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Pansexuál v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Pansexuál ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pansexuál například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pansexuál

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Pansexuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pansexuál? Definice pojmu Pansexuál je v kategorii Vlastnosti

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít informace pojem, text, definici, třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Vlastnosti.