Kdo je to?
Kdo je to Vypatlanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vypatlanec? Lidé, hanlivé

Kdo je to Vypatlanec?

Jaký je význam slova Vypatlanec? Co to znamená?

Vypatlanec je hanlivé označení pro hlupáka, tedy osobu, která má chování naprosto nepřiměřené situacím, ve kterých se ocitá. Jedná jako malé dítě nebo v dané chvíli nevhodně až ostudně.
Vypatlanec má i typické vyjadřování, mluví nesouvisle, často i nesmyslně. Ve společnosti rozhodně nepatří k vyhledávaným a populárním jedincům.


Kdo je to Vypatlanec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vypatlanec? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vypatlanec? s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Factoring? Pamatujete si definici pojmu Prvočíslo? Pamatujete si definici pojmu Migréna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fixírka?

Klíčová slova: hanlivé, wikipedie, synonymum, termín, význam pojmu, Vypatlanec, význam slova, přesný význam, definice, wiki, lexikon, přesný výraz, hanlivé, etymologie, Vypatlanec, původ slova

Pojem Vypatlanec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Vypatlanec ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Vypatlanec ve Wikislovníku

Najít výraz Vypatlanec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Vypatlanec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Vypatlanec například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Vypatlanec, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Vypatlanec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vypatlanec? Definice pojmu Vypatlanec se nachází v sekci Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt pojem, definici, text, výraz řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.