Kdo je to?
Kdo je to Jirka Král? Životopis Jirka Král, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Jirka Král?

Kdo je to Jirka Král? Stručný životopis

Jirka Král je velmi úspěšný český youtuber. Známým se stal také jako soutěžící v reality show Farma. Po absolvování střední školy odešel do Prahy, kde pracoval v reklamní administrativě. V roce 2012 se zúčastnil reality show Farma a po návratu do zaměstnání zveřejnil na YouTube své video ze zákulisí soutěže. Začal natáčet vlastní videa ze života a videa z hraní videoher s odhalováním triků a herních postupů. Videa měla úspěch, vysoká sledovanost (více než 5 milionů zhlédnutí za měsíc) a odběr v počtu téměř půl milionu ho přiměly k odchodu ze zaměstnání, aby se mohl věnovat pouze této činnosti.
Na svém účtu vydělává až čtyřikrát větší částku než v zaměstnání. Natáčení videí se věnuje denně, každý měsíc má alespoň dvě reklamní videa. Aktivně působí i na sociálních sítích. Pořádá také velmi úspěšné charitativní akce, prostředky věnuje například na dětská oddělení nemocnic.Kdo je to Jirka Král? Životopis Jirka Král, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Jirka Král

Národnost: česká
Datum narození: 5. ledna 1990
Místo narození: Brno

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jirka Král sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Hrdinství? Vzpomněli byste si na význam slova Cílová častka? Znáte pojem Potenciometr? Znáte definici termínu Coverlock?

Klíčová slova: termín, pojem, etymologie, lexikon, co je to Jirka Král?, popis, původ slova, odborný výraz, Jirka Král, co znamená, synonymum, význam, formulace, definice, popis, přesný výraz

Pojem Jirka Král je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít slovo Jirka Král ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Jirka Král ve Wikislovníku

Najít pojem Jirka Král ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jirka Král ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jirka Král například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Jirka Král?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jirka Král? Kdo to byl Jirka Král? Kdy se narodil Jirka Král? Kde se narodil Jirka Král? Jirka Král patří do sekce umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Jirka Král třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jirka Král i v jiné kategorii než je umělci.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.