Kdo je to?
Kdo je to Jirka Král? Životopis Jirka Král, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Jirka Král?

Kdo je to Jirka Král? Stručný životopis

Jirka Král je velmi úspěšný český youtuber. Známým se stal také jako soutěžící v reality show Farma. Po absolvování střední školy odešel do Prahy, kde pracoval v reklamní administrativě. V roce 2012 se zúčastnil reality show Farma a po návratu do zaměstnání zveřejnil na YouTube své video ze zákulisí soutěže. Začal natáčet vlastní videa ze života a videa z hraní videoher s odhalováním triků a herních postupů. Videa měla úspěch, vysoká sledovanost (více než 5 milionů zhlédnutí za měsíc) a odběr v počtu téměř půl milionu ho přiměly k odchodu ze zaměstnání, aby se mohl věnovat pouze této činnosti.
Na svém účtu vydělává až čtyřikrát větší částku než v zaměstnání. Natáčení videí se věnuje denně, každý měsíc má alespoň dvě reklamní videa. Aktivně působí i na sociálních sítích. Pořádá také velmi úspěšné charitativní akce, prostředky věnuje například na dětská oddělení nemocnic.Kdo je to Jirka Král? Životopis Jirka Král, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Jirka Král

Národnost: česká
Datum narození: 5. ledna 1990
Místo narození: Brno

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jirka Král? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Hrdinství? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hemoglobin? Znáte pojem Potenciometr? Víte co je Parkán?

Klíčová slova: etymologie, formulace, přesný výraz, popis, co znamená, význam slova, odborný výraz, co je to Jirka Král?, původ slova, synonymum, Jirka Král, heslo, informace, umělci, přesný význam, popis

Pojem Jirka Král je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít pojem Jirka Král ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Jirka Král ve Wikislovníku

Najít termín Jirka Král ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Jirka Král ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jirka Král například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jirka Král

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jirka Král? Kdo to byl Jirka Král? Kdy se narodil Jirka Král? Kde se narodil Jirka Král? Jirka Král je v kategorii umělci. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jirka Král dejme tomu např. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jirka Král i v jiné kategorii než je umělci.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.