Kdo je to?
Kdo je Jirka Král? Životopis Jirka Král, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Jirka Král?

Kdo je Jirka Král? Životopis, informace, biografie, umělci

Jirka Král je velmi úspěšný český youtuber. Známým se stal také jako soutěžící v reality show Farma. Po absolvování střední školy odešel do Prahy, kde pracoval v reklamní administrativě. V roce 2012 se zúčastnil reality show Farma a po návratu do zaměstnání zveřejnil na YouTube své video ze zákulisí soutěže. Začal natáčet vlastní videa ze života a videa z hraní videoher s odhalováním triků a herních postupů. Videa měla úspěch, vysoká sledovanost (více než 5 milionů zhlédnutí za měsíc) a odběr v počtu téměř půl milionu ho přiměly k odchodu ze zaměstnání, aby se mohl věnovat pouze této činnosti.
Na svém účtu vydělává až čtyřikrát větší částku než v zaměstnání. Natáčení videí se věnuje denně, každý měsíc má alespoň dvě reklamní videa. Aktivně působí i na sociálních sítích. Pořádá také velmi úspěšné charitativní akce, prostředky věnuje například na dětská oddělení nemocnic.Kdo je Jirka Král? Životopis Jirka Král, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní data o osobě Jirka Král

Národnost: česká
Datum narození: 5. ledna 1990
Místo narození: Brno

Tento text (Jirka Král) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cyklón? Víte, co je to Orgán? Znáte pojem Bafuňář? Rozumíte pojmu Trestný čin?

Klíčová slova: Jirka Král, popis, narození, wiki, Jirka Král, osobnost, národnost, informace, život, umělci, vysvětlení, místo narození, kde se narodil Jirka Král?, lexikon, kdo je Jirka Král?, zajímavosti

Pojem Jirka Král je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jirka Král doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Jirka Král na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jirka Král ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Jirka Král ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Jirka Král na Youtube

Hledat termín Jirka Král ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jirka Král například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Jirka Král?

Nyní již víte Kdo je to Jirka Král? Kdy se narodil Jirka Král? Kde se narodil Jirka Král? Jirka Král je v sekci Umělci

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jirka Král řekněme třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jirka Král i v jiné kategorii než je umělci.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.