Kdo je to?
Kdo je to Jirka Král? Životopis Jirka Král, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Jirka Král?

Kdo je to Jirka Král? Stručný životopis

Jirka Král je velmi úspěšný český youtuber. Známým se stal také jako soutěžící v reality show Farma. Po absolvování střední školy odešel do Prahy, kde pracoval v reklamní administrativě. V roce 2012 se zúčastnil reality show Farma a po návratu do zaměstnání zveřejnil na YouTube své video ze zákulisí soutěže. Začal natáčet vlastní videa ze života a videa z hraní videoher s odhalováním triků a herních postupů. Videa měla úspěch, vysoká sledovanost (více než 5 milionů zhlédnutí za měsíc) a odběr v počtu téměř půl milionu ho přiměly k odchodu ze zaměstnání, aby se mohl věnovat pouze této činnosti.
Na svém účtu vydělává až čtyřikrát větší částku než v zaměstnání. Natáčení videí se věnuje denně, každý měsíc má alespoň dvě reklamní videa. Aktivně působí i na sociálních sítích. Pořádá také velmi úspěšné charitativní akce, prostředky věnuje například na dětská oddělení nemocnic.Kdo je to Jirka Král? Životopis Jirka Král, lidé, osobnosti z umělci

Základní údaje o osobě Jirka Král

Národnost: česká
Datum narození: 5. ledna 1990
Místo narození: Brno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jirka Král s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cyklón? Vzpomněli byste si co znamená slovo Agar? Znáte pojem Laktóza? Víte co je Rozdvojená osobnost?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, význam, co je to Jirka Král?, popis, termín, wiki, co znamená, umělci, heslo, informace, pojem, význam slova, odborný výraz, slovo, původ slova

Pojem Jirka Král je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat heslo Jirka Král ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jirka Král na Youtube

Hledat pojem Jirka Král ve vyhledávači Yandex

Najít termín Jirka Král ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jirka Král například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jirka Král

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jirka Král? Kdo to byl Jirka Král? Kdy se narodil Jirka Král? Kde se narodil Jirka Král? Jirka Král se nachází v sekci umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jirka Král dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jirka Král i v jiné kategorii než je umělci.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.