Kdo je to?
Kdo je Jirka Král? Životopis Jirka Král, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Jirka Král?

Kdo je Jirka Král? Životopis, informace, biografie, umělci

Jirka Král je velmi úspěšný český youtuber. Známým se stal také jako soutěžící v reality show Farma. Po absolvování střední školy odešel do Prahy, kde pracoval v reklamní administrativě. V roce 2012 se zúčastnil reality show Farma a po návratu do zaměstnání zveřejnil na YouTube své video ze zákulisí soutěže. Začal natáčet vlastní videa ze života a videa z hraní videoher s odhalováním triků a herních postupů. Videa měla úspěch, vysoká sledovanost (více než 5 milionů zhlédnutí za měsíc) a odběr v počtu téměř půl milionu ho přiměly k odchodu ze zaměstnání, aby se mohl věnovat pouze této činnosti.
Na svém účtu vydělává až čtyřikrát větší částku než v zaměstnání. Natáčení videí se věnuje denně, každý měsíc má alespoň dvě reklamní videa. Aktivně působí i na sociálních sítích. Pořádá také velmi úspěšné charitativní akce, prostředky věnuje například na dětská oddělení nemocnic.Kdo je Jirka Král? Životopis Jirka Král, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní informace o osobě Jirka Král

Národnost: česká
Datum narození: 5. ledna 1990
Místo narození: Brno

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Jirka Král sdílet s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Cyklón? Víte co je Skoba? Znáte pojem Sokl? Vzpomněli byste si co označuje výraz Člunek?

Klíčová slova: život, umělci, místo narození, zajímavosti, biografie, umělci, datum narození, osobnost, vysvětlení, kdo je Jirka Král?, popis, osobnosti, životopis, Jirka Král, národnost, informace

Pojem Jirka Král je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jirka Král zkuste tyto odkazy

Zkusit najít heslo Jirka Král v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jirka Král ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Jirka Král ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Jirka Král ve Wikislovníku

Najít slovo Jirka Král ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jirka Král například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jirka Král

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Jirka Král? Kdy se narodil Jirka Král? Kde se narodil Jirka Král? Jirka Král je v kategorii Umělci

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jirka Král dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jirka Král i v jiné kategorii než je umělci.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.