Kdo je to?
Kdo je to Jirka Král? Životopis Jirka Král, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Jirka Král?

Kdo je to Jirka Král? Stručný životopis

Jirka Král je velmi úspěšný český youtuber. Známým se stal také jako soutěžící v reality show Farma. Po absolvování střední školy odešel do Prahy, kde pracoval v reklamní administrativě. V roce 2012 se zúčastnil reality show Farma a po návratu do zaměstnání zveřejnil na YouTube své video ze zákulisí soutěže. Začal natáčet vlastní videa ze života a videa z hraní videoher s odhalováním triků a herních postupů. Videa měla úspěch, vysoká sledovanost (více než 5 milionů zhlédnutí za měsíc) a odběr v počtu téměř půl milionu ho přiměly k odchodu ze zaměstnání, aby se mohl věnovat pouze této činnosti.
Na svém účtu vydělává až čtyřikrát větší částku než v zaměstnání. Natáčení videí se věnuje denně, každý měsíc má alespoň dvě reklamní videa. Aktivně působí i na sociálních sítích. Pořádá také velmi úspěšné charitativní akce, prostředky věnuje například na dětská oddělení nemocnic.Kdo je to Jirka Král? Životopis Jirka Král, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Jirka Král

Národnost: česká
Datum narození: 5. ledna 1990
Místo narození: Brno

Tento text (Jirka Král) můžete samozřejmě sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Intervence? Pamatujete si definici pojmu Smog? Znáte pojem Přečin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Agnosticismus?

Klíčová slova: přesný význam, termín, Jirka Král, co znamená, popis, původ slova, definice, vysvětlení, lexikon, odborný výraz, formulace, informace, přesný výraz, synonymum, slovo, význam slova

Pojem Jirka Král je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat slovo Jirka Král ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Jirka Král v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Jirka Král ve Wikislovníku

Najít výraz Jirka Král ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jirka Král například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Jirka Král?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jirka Král? Kdo to byl Jirka Král? Kdy se narodil Jirka Král? Kde se narodil Jirka Král? Jirka Král je v kategorii umělci. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jirka Král třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jirka Král i v jiné kategorii než je umělci.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.