Kdo je to?
Kdo je to Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Uma Thurman?

Kdo je to Uma Thurman? Stručný životopis

Uma Thurman patří k velmi známým americkým herečkám. Její křestní jméno vychází z buddhistického bájesloví. Vystudovala herectví, ale již během studia si vydělávala jako modelka.
Následující herecká kariéra byla úspěšná především díky rolím ve filmech Quentina Tarantina Kill Bill a Pulp Fiction: Historky z podsvětí. První role Umy Thurman byla ve filmu Dobrodružství barona Prášila. Vystřídala několik partnerů a manželů, je matkou tří dětí.Kdo je to Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Uma Thurman

Národnost: USA
Datum narození: 29.4.1970
Místo narození: Boston

Zaujala vás biografie osobnosti Uma Thurman? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Právní úkon? Víte, co je to UPS? Vzpomněli byste si co označuje výraz DPF? Rozumíte pojmu Antonymum?

Klíčová slova: etymologie, heslo, Uma Thurman, co znamená, formulace, wiki, termín, pojem, herectví, kdo je Uma Thurman?, význam, popis, význam pojmu, definice, odborný výraz, popis

Pojem Uma Thurman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Uma Thurman

Hledejte bez špehování slovo Uma Thurman ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Uma Thurman ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Uma Thurman ve Wikipedii

Hledat heslo Uma Thurman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Uma Thurman například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Uma Thurman? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Uma Thurman? Kdo to byl Uma Thurman? Kdy se narodil Uma Thurman? Kde se narodil Uma Thurman? Uma Thurman se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Uma Thurman dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Uma Thurman i v jiné kategorii než je herectví.