Kdo je to?
Kdo je to Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Uma Thurman?

Kdo je to Uma Thurman? Stručný životopis

Uma Thurman patří k velmi známým americkým herečkám. Její křestní jméno vychází z buddhistického bájesloví. Vystudovala herectví, ale již během studia si vydělávala jako modelka.
Následující herecká kariéra byla úspěšná především díky rolím ve filmech Quentina Tarantina Kill Bill a Pulp Fiction: Historky z podsvětí. První role Umy Thurman byla ve filmu Dobrodružství barona Prášila. Vystřídala několik partnerů a manželů, je matkou tří dětí.Kdo je to Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Uma Thurman

Národnost: USA
Datum narození: 29.4.1970
Místo narození: Boston

Popis osobnosti Uma Thurman můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Termínovaný vklad? Vzpomenete si na definici slova Bliny? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mobbing? Vzpomněli byste si na význam slova Nezlomitelná mezera?

Klíčová slova: přesný výraz, význam pojmu, termín, co je to Uma Thurman?, co znamená, kdo je Uma Thurman?, slovo, definice, význam slova, formulace, herectví, přesný význam, vysvětlení, etymologie, popis, popis

Pojem Uma Thurman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Uma Thurman v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Uma Thurman ve Wikipedii

Hledat výraz Uma Thurman ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Uma Thurman ve Wikimedia Commons

Najít termín Uma Thurman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Uma Thurman například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Uma Thurman?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Uma Thurman? Kdo to byl Uma Thurman? Kdy se narodil Uma Thurman? Kde se narodil Uma Thurman? Uma Thurman patří do sekce herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Uma Thurman řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Uma Thurman i v jiné kategorii než je herectví.