Kdo je to?
Kdo je to Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Uma Thurman?

Kdo je to Uma Thurman? Stručný životopis

Uma Thurman patří k velmi známým americkým herečkám. Její křestní jméno vychází z buddhistického bájesloví. Vystudovala herectví, ale již během studia si vydělávala jako modelka.
Následující herecká kariéra byla úspěšná především díky rolím ve filmech Quentina Tarantina Kill Bill a Pulp Fiction: Historky z podsvětí. První role Umy Thurman byla ve filmu Dobrodružství barona Prášila. Vystřídala několik partnerů a manželů, je matkou tří dětí.Kdo je to Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Uma Thurman

Národnost: USA
Datum narození: 29.4.1970
Místo narození: Boston

Sdílejte tuto stránku s osobností Uma Thurman s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Právní úkon? Vzpomenete si na definici slova Valorizace? Vzpomněli byste si co označuje výraz DPF? Vzpomněli byste si na význam slova Zemské jádro?

Klíčová slova: termín, definice, slovo, lexikon, Uma Thurman, odborný výraz, etymologie, herectví, kdo to je, synonymum, přesný výraz, význam slova, původ slova, význam pojmu, wiki, co je to Uma Thurman?

Pojem Uma Thurman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Uma Thurman ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Uma Thurman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Uma Thurman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Uma Thurman ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Uma Thurman například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Uma Thurman?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Uma Thurman? Kdo to byl Uma Thurman? Kdy se narodil Uma Thurman? Kde se narodil Uma Thurman? Uma Thurman je v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Uma Thurman třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Uma Thurman i v jiné kategorii než je herectví.