Kdo je to?
Kdo je to Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Uma Thurman?

Kdo je to Uma Thurman? Stručný životopis

Uma Thurman patří k velmi známým americkým herečkám. Její křestní jméno vychází z buddhistického bájesloví. Vystudovala herectví, ale již během studia si vydělávala jako modelka.
Následující herecká kariéra byla úspěšná především díky rolím ve filmech Quentina Tarantina Kill Bill a Pulp Fiction: Historky z podsvětí. První role Umy Thurman byla ve filmu Dobrodružství barona Prášila. Vystřídala několik partnerů a manželů, je matkou tří dětí.Kdo je to Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Uma Thurman

Národnost: USA
Datum narození: 29.4.1970
Místo narození: Boston

Popis osobnosti Uma Thurman můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Právní úkon? Znáte definici termínu EAN? Vzpomněli byste si co označuje výraz DPF? Pamatujete si definici pojmu Parafín?

Klíčová slova: slovo, původ slova, herectví, odborný výraz, popis, informace, kdo je Uma Thurman?, co znamená, kdo to je, popis, synonymum, co je to Uma Thurman?, význam pojmu, pojem, wiki, přesný význam

Pojem Uma Thurman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Uma Thurman

Najít pojem Uma Thurman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Uma Thurman ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Uma Thurman ve Wikimedia Commons

Najít heslo Uma Thurman ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Uma Thurman například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Uma Thurman?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Uma Thurman? Kdo to byl Uma Thurman? Kdy se narodil Uma Thurman? Kde se narodil Uma Thurman? Uma Thurman patří do sekce herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Uma Thurman například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Uma Thurman i v jiné kategorii než je herectví.