Kdo je to?
Kdo je to Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Uma Thurman?

Kdo je to Uma Thurman? Stručný životopis

Uma Thurman patří k velmi známým americkým herečkám. Její křestní jméno vychází z buddhistického bájesloví. Vystudovala herectví, ale již během studia si vydělávala jako modelka.
Následující herecká kariéra byla úspěšná především díky rolím ve filmech Quentina Tarantina Kill Bill a Pulp Fiction: Historky z podsvětí. První role Umy Thurman byla ve filmu Dobrodružství barona Prášila. Vystřídala několik partnerů a manželů, je matkou tří dětí.Kdo je to Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Uma Thurman

Národnost: USA
Datum narození: 29.4.1970
Místo narození: Boston

Líbí se stručný životopis s osobou Uma Thurman? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Termínovaný vklad? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hashtag? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mobbing? Víte co je Osmóza?

Klíčová slova: význam slova, co znamená, etymologie, co je to Uma Thurman?, definice, přesný výraz, přesný význam, termín, původ slova, herectví, informace, vysvětlení, pojem, lexikon, kdo je Uma Thurman?, kdo to je

Pojem Uma Thurman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Uma Thurman zkuste navštívit tyto odkazy

Najít slovo Uma Thurman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Uma Thurman na Youtube

Hledat slovo Uma Thurman ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Uma Thurman ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Uma Thurman například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Uma Thurman? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Uma Thurman? Kdo to byl Uma Thurman? Kdy se narodil Uma Thurman? Kde se narodil Uma Thurman? Uma Thurman je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Uma Thurman třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Uma Thurman i v jiné kategorii než je herectví.