Kdo je to?
Kdo je Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Uma Thurman?

Kdo je Uma Thurman? Životopis, informace, biografie, herectví

Uma Thurman patří k velmi známým americkým herečkám. Její křestní jméno vychází z buddhistického bájesloví. Vystudovala herectví, ale již během studia si vydělávala jako modelka.
Následující herecká kariéra byla úspěšná především díky rolím ve filmech Quentina Tarantina Kill Bill a Pulp Fiction: Historky z podsvětí. První role Umy Thurman byla ve filmu Dobrodružství barona Prášila. Vystřídala několik partnerů a manželů, je matkou tří dětí.Kdo je Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Uma Thurman

Národnost: USA
Datum narození: 29.4.1970
Místo narození: Boston

Zaujala vás biografie osobnosti Uma Thurman? Potom se podělte se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Termínovaný vklad? Vzpomněli byste si na význam slova Salko? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kóta? Znáte definici termínu Terasa?

Klíčová slova: popis, lexikon, datum narození, informace, životopis, herectví, wiki, kdo je Uma Thurman?, život, kde se narodila Uma Thurman?, Uma Thurman, herectví, wikipedie, osobnosti, kdy se narodila Uma Thurman?, zajímavosti

Pojem Uma Thurman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat frázi Uma Thurman ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Uma Thurman ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Uma Thurman ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Uma Thurman na Google obrázcích

Hledat výraz Uma Thurman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Uma Thurman například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Uma Thurman?

Právě jste zjistili Kdo je to Uma Thurman? Kdy se narodila Uma Thurman? Kde se narodila Uma Thurman? Uma Thurman patří do sekce Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Uma Thurman řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Uma Thurman i v jiné kategorii než je herectví.