Kdo je to?
Kdo je Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Uma Thurman?

Kdo je Uma Thurman? Životopis, informace, biografie, herectví

Uma Thurman patří k velmi známým americkým herečkám. Její křestní jméno vychází z buddhistického bájesloví. Vystudovala herectví, ale již během studia si vydělávala jako modelka.
Následující herecká kariéra byla úspěšná především díky rolím ve filmech Quentina Tarantina Kill Bill a Pulp Fiction: Historky z podsvětí. První role Umy Thurman byla ve filmu Dobrodružství barona Prášila. Vystřídala několik partnerů a manželů, je matkou tří dětí.Kdo je Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Uma Thurman

Národnost: USA
Datum narození: 29.4.1970
Místo narození: Boston

Líbí se stručný životopis s osobou Uma Thurman? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Termínovaný vklad? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prosecco? Vzpomněli byste si co označuje výraz Savate? Víte co je Příkon?

Klíčová slova: zajímavosti, kde se narodila Uma Thurman?, vysvětlení, herectví, národnost, popis, informace, osobnost, lexikon, kdo je Uma Thurman?, wiki, biografie, místo narození, narození, datum narození, wikipedie

Pojem Uma Thurman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít výraz Uma Thurman ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Uma Thurman na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Uma Thurman ve Wikimedia Commons

Najít výraz Uma Thurman ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Uma Thurman na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Uma Thurman například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Uma Thurman? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Uma Thurman? Kdy se narodila Uma Thurman? Kde se narodila Uma Thurman? Uma Thurman je v kategorii Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Uma Thurman třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Uma Thurman i v jiné kategorii než je herectví.