Kdo je to?
Kdo je to Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Uma Thurman?

Kdo je to Uma Thurman? Stručný životopis

Uma Thurman patří k velmi známým americkým herečkám. Její křestní jméno vychází z buddhistického bájesloví. Vystudovala herectví, ale již během studia si vydělávala jako modelka.
Následující herecká kariéra byla úspěšná především díky rolím ve filmech Quentina Tarantina Kill Bill a Pulp Fiction: Historky z podsvětí. První role Umy Thurman byla ve filmu Dobrodružství barona Prášila. Vystřídala několik partnerů a manželů, je matkou tří dětí.Kdo je to Uma Thurman? Životopis Uma Thurman, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Uma Thurman

Národnost: USA
Datum narození: 29.4.1970
Místo narození: Boston

Líbí se stručný životopis s osobou Uma Thurman? Pak se podělte s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Asimilace? Znáte pojem NFC? Vzpomněli byste si co označuje výraz Protonová léčba? Vzpomenete si na definici slova Biotop?

Klíčová slova: popis, slovo, lexikon, přesný výraz, vysvětlení, termín, wiki, co je to Uma Thurman?, definice, herectví, synonymum, původ slova, popis, kdo je Uma Thurman?, Uma Thurman, heslo

Pojem Uma Thurman je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Uma Thurman ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Uma Thurman ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Uma Thurman na Google.cz

Hledat heslo Uma Thurman ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Uma Thurman například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Uma Thurman? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Uma Thurman? Kdo to byl Uma Thurman? Kdy se narodil Uma Thurman? Kde se narodil Uma Thurman? Uma Thurman je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Uma Thurman třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Uma Thurman i v jiné kategorii než je herectví.