Kdo je to?
Kdo je to Nora Fridrichová? Životopis Nora Fridrichová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Nora Fridrichová?

Kdo je to Nora Fridrichová? Stručný životopis

Nora Fridrichová je televizní moderátorka, reportérka a žurnalistka. Je absolventkou oboru žurnalistika na UK a své studium ještě doplnila na Londýnské univerzitě. Poté začala pracovat v televizi, nejdříve v TV Nova, později v České televizi. Zde spolumoderuje pořad Tah dámou a tvoří publicistický pořad 168 hodin.
Nora Fridrichová je nositelkou ocenění Novinářská křepelka.Kdo je to Nora Fridrichová? Životopis Nora Fridrichová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Nora Fridrichová

Národnost: česká
Datum narození: 13. září 1977
Místo narození: Pardubice

Sdílejte tuto stránku s osobností Nora Fridrichová s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kvadratura kruhu? Znáte definici termínu Karob? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vermut? Pamatujete si definici pojmu Soft skills?

Klíčová slova: kdo to je, přesný výraz, informace, původ slova, etymologie, lexikon, wiki, heslo, přesný význam, význam, novináři, pojem, Nora Fridrichová, vysvětlení, odborný výraz, definice

Pojem Nora Fridrichová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Nora Fridrichová

Zkusit najít Nora Fridrichová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Nora Fridrichová na Youtube

Najít výraz Nora Fridrichová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Nora Fridrichová ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Nora Fridrichová například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Nora Fridrichová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Nora Fridrichová? Kdo to byl Nora Fridrichová? Kdy se narodil Nora Fridrichová? Kde se narodil Nora Fridrichová? Nora Fridrichová je v sekci novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Nora Fridrichová kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nora Fridrichová i v jiné kategorii než je novináři.