Kdo je to?
Kdo je to Nora Fridrichová? Životopis Nora Fridrichová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Nora Fridrichová?

Kdo je to Nora Fridrichová? Stručný životopis

Nora Fridrichová je televizní moderátorka, reportérka a žurnalistka. Je absolventkou oboru žurnalistika na UK a své studium ještě doplnila na Londýnské univerzitě. Poté začala pracovat v televizi, nejdříve v TV Nova, později v České televizi. Zde spolumoderuje pořad Tah dámou a tvoří publicistický pořad 168 hodin.
Nora Fridrichová je nositelkou ocenění Novinářská křepelka.Kdo je to Nora Fridrichová? Životopis Nora Fridrichová, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Nora Fridrichová

Národnost: česká
Datum narození: 13. září 1977
Místo narození: Pardubice

Sdílejte tuto stránku s osobností Nora Fridrichová s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Elipsoid? Vzpomněli byste si co označuje výraz Deontologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Konzola? Znáte termín Kochova vločka?

Klíčová slova: lexikon, odborný výraz, formulace, etymologie, co je to Nora Fridrichová?, pojem, informace, vysvětlení, popis, význam pojmu, přesný výraz, termín, význam slova, popis, heslo, synonymum

Pojem Nora Fridrichová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Nora Fridrichová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Nora Fridrichová na Youtube

Najít slovo Nora Fridrichová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Nora Fridrichová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nora Fridrichová například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Nora Fridrichová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nora Fridrichová? Kdo to byl Nora Fridrichová? Kdy se narodil Nora Fridrichová? Kde se narodil Nora Fridrichová? Nora Fridrichová je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Nora Fridrichová například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nora Fridrichová i v jiné kategorii než je novináři.