Kdo je to?
Kdo je to Nora Fridrichová? Životopis Nora Fridrichová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Nora Fridrichová?

Kdo je to Nora Fridrichová? Stručný životopis

Nora Fridrichová je televizní moderátorka, reportérka a žurnalistka. Je absolventkou oboru žurnalistika na UK a své studium ještě doplnila na Londýnské univerzitě. Poté začala pracovat v televizi, nejdříve v TV Nova, později v České televizi. Zde spolumoderuje pořad Tah dámou a tvoří publicistický pořad 168 hodin.
Nora Fridrichová je nositelkou ocenění Novinářská křepelka.Kdo je to Nora Fridrichová? Životopis Nora Fridrichová, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Nora Fridrichová

Národnost: česká
Datum narození: 13. září 1977
Místo narození: Pardubice

Líbí se stručný životopis s osobou Nora Fridrichová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Freeware? Rozumíte pojmu Městys? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pleonasmus? Znáte pojem Klenba?

Klíčová slova: Nora Fridrichová, popis, wiki, význam slova, kdo je Nora Fridrichová?, přesný výraz, etymologie, původ slova, lexikon, popis, vysvětlení, formulace, heslo, přesný význam, odborný výraz, termín

Pojem Nora Fridrichová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Nora Fridrichová v následujících vyhledávačích

Najít termín Nora Fridrichová na Google.cz

Zkusit najít Nora Fridrichová ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Nora Fridrichová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nora Fridrichová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nora Fridrichová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Nora Fridrichová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nora Fridrichová? Kdo to byl Nora Fridrichová? Kdy se narodil Nora Fridrichová? Kde se narodil Nora Fridrichová? Nora Fridrichová je v kategorii novináři. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Nora Fridrichová dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nora Fridrichová i v jiné kategorii než je novináři.