Kdo je to?
Kdo je to Nora Fridrichová? Životopis Nora Fridrichová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Nora Fridrichová?

Kdo je to Nora Fridrichová? Stručný životopis

Nora Fridrichová je televizní moderátorka, reportérka a žurnalistka. Je absolventkou oboru žurnalistika na UK a své studium ještě doplnila na Londýnské univerzitě. Poté začala pracovat v televizi, nejdříve v TV Nova, později v České televizi. Zde spolumoderuje pořad Tah dámou a tvoří publicistický pořad 168 hodin.
Nora Fridrichová je nositelkou ocenění Novinářská křepelka.Kdo je to Nora Fridrichová? Životopis Nora Fridrichová, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Nora Fridrichová

Národnost: česká
Datum narození: 13. září 1977
Místo narození: Pardubice

Zaujala vás biografie osobnosti Nora Fridrichová? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Elipsoid? Pamatujete si definici pojmu Klížka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Konzola? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rakytník?

Klíčová slova: co znamená, wiki, Nora Fridrichová, informace, význam, původ slova, co je to Nora Fridrichová?, pojem, slovo, odborný výraz, formulace, synonymum, popis, přesný význam, etymologie, popis

Pojem Nora Fridrichová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Nora Fridrichová lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Nora Fridrichová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Nora Fridrichová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Nora Fridrichová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Nora Fridrichová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nora Fridrichová například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Nora Fridrichová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Nora Fridrichová? Kdo to byl Nora Fridrichová? Kdy se narodil Nora Fridrichová? Kde se narodil Nora Fridrichová? Nora Fridrichová se nachází v kategorii novináři. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Nora Fridrichová dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nora Fridrichová i v jiné kategorii než je novináři.