Kdo je to?
Kdo je Nora Fridrichová? Životopis Nora Fridrichová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Nora Fridrichová

Kdo je Nora Fridrichová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Nora Fridrichová je televizní moderátorka, reportérka a žurnalistka. Je absolventkou oboru žurnalistika na UK a své studium ještě doplnila na Londýnské univerzitě. Poté začala pracovat v televizi, nejdříve v TV Nova, později v České televizi. Zde spolumoderuje pořad Tah dámou a tvoří publicistický pořad 168 hodin.
Nora Fridrichová je nositelkou ocenění Novinářská křepelka.Kdo je Nora Fridrichová? Životopis Nora Fridrichová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Nora Fridrichová

Národnost: česká
Datum narození: 13. září 1977
Místo narození: Pardubice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nora Fridrichová s vašimi sledujícími na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Řecký jogurt? Znáte definici termínu Pleso? Vzpomněli byste si co znamená slovo CCleaner? Pamatujete si definici pojmu Pastušek?

Klíčová slova: národnost, kde se narodila Nora Fridrichová?, místo narození, Nora Fridrichová, osobnosti, kdy se narodila Nora Fridrichová?, zajímavosti, wikipedie, Nora Fridrichová, popis, narození, životopis, datum narození, vysvětlení, biografie, kdo je Nora Fridrichová?

Pojem Nora Fridrichová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Nora Fridrichová zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít termín Nora Fridrichová na Google.cz

Najít pojem Nora Fridrichová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nora Fridrichová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Nora Fridrichová ve Wikipedii

Zkusit najít termín Nora Fridrichová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Nora Fridrichová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Nora Fridrichová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Nora Fridrichová? Kdy se narodila Nora Fridrichová? Kde se narodila Nora Fridrichová? Nora Fridrichová patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, korespondent, nora Fridrichová, ilustrační obrázek

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Nora Fridrichová např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nora Fridrichová i v jiné kategorii než je novináři.