Kdo je to?
Kdo je to Nora Fridrichová? Životopis Nora Fridrichová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Nora Fridrichová?

Kdo je to Nora Fridrichová? Stručný životopis

Nora Fridrichová je televizní moderátorka, reportérka a žurnalistka. Je absolventkou oboru žurnalistika na UK a své studium ještě doplnila na Londýnské univerzitě. Poté začala pracovat v televizi, nejdříve v TV Nova, později v České televizi. Zde spolumoderuje pořad Tah dámou a tvoří publicistický pořad 168 hodin.
Nora Fridrichová je nositelkou ocenění Novinářská křepelka.Kdo je to Nora Fridrichová? Životopis Nora Fridrichová, lidé, osobnosti z novináři

Základní údaje o osobě Nora Fridrichová

Národnost: česká
Datum narození: 13. září 1977
Místo narození: Pardubice

Zaujala vás biografie osobnosti Nora Fridrichová? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Kvadratura kruhu? Víte, co je to Deformace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Vermut? Rozumíte pojmu Ortopedie?

Klíčová slova: slovo, význam slova, původ slova, pojem, popis, kdo to je, kdo je Nora Fridrichová?, přesný výraz, lexikon, přesný význam, význam, Nora Fridrichová, co je to Nora Fridrichová?, heslo, formulace, synonymum

Pojem Nora Fridrichová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Nora Fridrichová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Nora Fridrichová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Nora Fridrichová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nora Fridrichová ve Wikimedia Commons

Najít pojem Nora Fridrichová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Nora Fridrichová například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Nora Fridrichová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nora Fridrichová? Kdo to byl Nora Fridrichová? Kdy se narodil Nora Fridrichová? Kde se narodil Nora Fridrichová? Nora Fridrichová patří do sekce novináři. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Nora Fridrichová řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nora Fridrichová i v jiné kategorii než je novináři.