Kdo je to?
Kdo je to, byl Správce daně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správce daně? Lidé, státní správa

Kdo je to Správce daně?

Jaký je význam slova Správce daně? Co to znamená?

Správcem daně je nejčastěji finanční či celní úřad. Správce daně má na starosti vyměření a výběr daní od daňových subjektů (např. firem). Vybrané peníze tvoří část příjmů státního rozpočtu.Kdo je to, byl Správce daně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správce daně? Lidé, státní správa

Definici slova Správce daně můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je HDI? Pamatujete si definici pojmu Vegetariánství? Rozumíte pojmu Lipedéma? Vzpomněli byste si co znamená slovo Drobenka?

Klíčová slova: původ slova, lexikon, etymologie, wiki, synonymum, popis, význam slova, kdo to je, pojem, vysvětlení, přesný význam, co je to Správce daně?, definice, Správce daně, informace, kdo je Správce daně?

Pojem Správce daně je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem Správce daně ve Wikipedii

Najít heslo Správce daně ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Správce daně ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Správce daně ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Správce daně například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Správce daně, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Správce daně? Kdo to byl Správce daně? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Správce daně? Definice pojmu Správce daně se nachází v sekci státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo např. ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Pokuste se najít termín Správce daně i v jiné kategorii než v státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.