Kdo je to?
Kdo je to, byl Správce daně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správce daně? Lidé, státní správa

Kdo je to Správce daně?

Jaký je význam slova Správce daně? Co to znamená?

Správcem daně je nejčastěji finanční či celní úřad. Správce daně má na starosti vyměření a výběr daní od daňových subjektů (např. firem). Vybrané peníze tvoří část příjmů státního rozpočtu.Kdo je to, byl Správce daně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správce daně? Lidé, státní správa

Sdílejte tuto stránku se slovem Správce daně se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je K+M+B? Vzpomněli byste si na význam slova Horská turistika? Rozumíte pojmu Vodnice? Znáte definici termínu Člunek?

Klíčová slova: význam slova, původ slova, pojem, wiki, informace, slovo, synonymum, význam pojmu, přesný význam, státní správa, význam, odborný výraz, co znamená, lexikon, etymologie, co je to Správce daně?

Pojem Správce daně je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo Správce daně v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Správce daně ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Správce daně na Youtube

Zkusit najít frázi Správce daně ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Správce daně například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Správce daně, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Správce daně? Kdo to byl Správce daně? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Správce daně? Definice pojmu Správce daně je v kategorii státní správa. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Správce daně i v jiné kategorii než v státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.