Kdo je to?
Kdo je to, byl Správce daně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správce daně? Lidé, státní správa

Kdo je to Správce daně?

Jaký je význam slova Správce daně? Co to znamená?

Správcem daně je nejčastěji finanční či celní úřad. Správce daně má na starosti vyměření a výběr daní od daňových subjektů (např. firem). Vybrané peníze tvoří část příjmů státního rozpočtu.Kdo je to, byl Správce daně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správce daně? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Správce daně s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je K+M+B? Víte co je Mastektomie? Rozumíte pojmu Libertarianismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tolerance?

Klíčová slova: význam, význam pojmu, termín, původ slova, etymologie, co je to Správce daně?, heslo, co znamená, synonymum, přesný výraz, význam slova, wiki, přesný význam, státní správa, Správce daně, vysvětlení

Pojem Správce daně je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat heslo Správce daně ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Správce daně ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Správce daně ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Správce daně ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Správce daně například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Správce daně, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Správce daně? Kdo to byl Správce daně? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Správce daně? Definice pojmu Správce daně se nachází v sekci státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.