Kdo je to?
Kdo je to, byl Správce daně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správce daně? Lidé, státní správa

Kdo je to Správce daně?

Jaký je význam slova Správce daně? Co to znamená?

Správcem daně je nejčastěji finanční či celní úřad. Správce daně má na starosti vyměření a výběr daní od daňových subjektů (např. firem). Vybrané peníze tvoří část příjmů státního rozpočtu.Kdo je to, byl Správce daně? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Správce daně? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Správce daně? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je K+M+B? Znáte termín DDHM? Rozumíte pojmu Vodnice? Víte, co je to Křivda?

Klíčová slova: etymologie, popis, popis, lexikon, formulace, Správce daně, kdo to je, wiki, co znamená, termín, heslo, definice, odborný výraz, vysvětlení, význam pojmu, kdo je Správce daně?

Pojem Správce daně je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem Správce daně na Google.cz

Vyhledat slovo Správce daně ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Správce daně ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Správce daně ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Správce daně například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Správce daně? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Správce daně? Kdo to byl Správce daně? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Správce daně? Definice pojmu Správce daně se nachází v kategorii státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Správce daně i v jiné kategorii než je sekce státní správa.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.