Kdo je to?
Kdo je to, byl Šéfredaktor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šéfredaktor? Lidé, profese

Kdo je to Šéfredaktor?

Co znamená a jaký je význam slova Šéfredaktor?

Šéfredaktor je žurnalista, zodpovídající za zajištění souhry aktivit týkajících se publicistické činnosti. Vytváří koncepci práce, soustředí se na propagaci, vydavatelské a redaktorské aktivity.
Šéfredaktor řídí práci jednotlivých redaktorů, dává celé publicistické práci systém a koncepci. Současně i sám působí jako autor publicistických útvarů.Kdo je to, byl Šéfredaktor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šéfredaktor? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Šéfredaktor s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Windows defender? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fortnite? Pamatujete si definici pojmu Lockdown? Víte co je Curling?

Klíčová slova: etymologie, definice, synonymum, vysvětlení, profese, Šéfredaktor, přesný význam, odborný výraz, význam, co je to Šéfredaktor?, heslo, pojem, termín, informace, slovo, přesný výraz

Pojem Šéfredaktor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat slovo Šéfredaktor ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Šéfredaktor ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Šéfredaktor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Šéfredaktor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Šéfredaktor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Šéfredaktor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Šéfredaktor? Kdo to byl Šéfredaktor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šéfredaktor? Definice pojmu Šéfredaktor je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Šéfredaktor v jiné sekci než profese.