Kdo je to?
Kdo je to, byl Šéfredaktor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šéfredaktor? Lidé, profese

Kdo je to Šéfredaktor?

Co znamená a jaký je význam slova Šéfredaktor?

Šéfredaktor je žurnalista, zodpovídající za zajištění souhry aktivit týkajících se publicistické činnosti. Vytváří koncepci práce, soustředí se na propagaci, vydavatelské a redaktorské aktivity.
Šéfredaktor řídí práci jednotlivých redaktorů, dává celé publicistické práci systém a koncepci. Současně i sám působí jako autor publicistických útvarů.Kdo je to, byl Šéfredaktor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Šéfredaktor? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Šéfredaktor sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Báchorka? Vzpomenete si na definici slova PPL? Pamatujete si definici pojmu Konzervatismus? Vzpomněli byste si na význam slova Rozvaha?

Klíčová slova: původ slova, Šéfredaktor, co znamená, kdo to je, popis, heslo, přesný výraz, kdo je Šéfredaktor?, lexikon, vysvětlení, význam, formulace, informace, odborný výraz, definice, wiki

Pojem Šéfredaktor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Šéfredaktor ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Šéfredaktor ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Šéfredaktor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Šéfredaktor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Šéfredaktor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Šéfredaktor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Šéfredaktor? Kdo to byl Šéfredaktor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Šéfredaktor? Definice pojmu Šéfredaktor se nachází v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat pojem, text, definici, třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Šéfredaktor hledat i v jiných kategoriích (než profese).