Kdo je to?
Kdo je to, byl Pediatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pediatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Pediatr?

Jaký je význam slova Pediatr? Co to znamená?

Pediatr je lékař - odborník zaměřující se na péči o zdraví dětí a mladistvých (v ČR do 19 let), tedy praktický lékař pro děti a dorost. Důraz je kladen na prevenci (např. očkování).Kdo je to, byl Pediatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pediatr? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Pediatr? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Římsa? Pamatujete si definici pojmu Půdorys? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kontuze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Back office?

Klíčová slova: heslo, popis, pojem, význam, popis, slovo, informace, formulace, lékařství, kdo je Pediatr?, původ slova, vysvětlení, kdo to je, význam pojmu, lexikon, wiki

Pojem Pediatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Pediatr

Hledat termín Pediatr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Pediatr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Pediatr ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Pediatr ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pediatr například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Pediatr, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pediatr? Kdo to byl Pediatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pediatr? Definice pojmu Pediatr je v kategorii lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?