Kdo je to?
Kdo je to, byl Pediatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pediatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Pediatr?

Jaký je význam slova Pediatr? Co to znamená?

Pediatr je lékař - odborník zaměřující se na péči o zdraví dětí a mladistvých (v ČR do 19 let), tedy praktický lékař pro děti a dorost. Důraz je kladen na prevenci (např. očkování).Kdo je to, byl Pediatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pediatr? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Pediatr? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Římsa? Vzpomněli byste si na význam slova Právní norma? Vzpomněli byste si co označuje výraz Borelióza? Znáte definici termínu Postulát?

Klíčová slova: vysvětlení, informace, co znamená, význam pojmu, slovo, přesný význam, význam slova, popis, kdo je Pediatr?, etymologie, původ slova, lékařství, Pediatr, co je to Pediatr?, význam, wiki

Pojem Pediatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pediatr ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Pediatr na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Pediatr ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Pediatr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pediatr například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pediatr

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pediatr? Kdo to byl Pediatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pediatr? Definice pojmu Pediatr patří do sekce lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?