Kdo je to?
Kdo je to, byl Pediatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pediatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Pediatr?

Jaký je význam slova Pediatr? Co to znamená?

Pediatr je lékař - odborník zaměřující se na péči o zdraví dětí a mladistvých (v ČR do 19 let), tedy praktický lékař pro děti a dorost. Důraz je kladen na prevenci (např. očkování).Kdo je to, byl Pediatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pediatr? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Pediatr? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu QR kód? Vzpomněli byste si co označuje výraz Chladítko? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pražská kavárna? Znáte termín Česle?

Klíčová slova: etymologie, lékařství, vysvětlení, co je to Pediatr?, synonymum, heslo, Pediatr, původ slova, formulace, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, význam, slovo, kdo je Pediatr?, termín

Pojem Pediatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pediatr ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Pediatr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Pediatr na Youtube

Vyhledat heslo Pediatr ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pediatr například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Pediatr, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pediatr? Kdo to byl Pediatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pediatr? Definice pojmu Pediatr je v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?