Kdo je to?
Kdo je to, byl Pediatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pediatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Pediatr?

Jaký je význam slova Pediatr? Co to znamená?

Pediatr je lékař - odborník zaměřující se na péči o zdraví dětí a mladistvých (v ČR do 19 let), tedy praktický lékař pro děti a dorost. Důraz je kladen na prevenci (např. očkování).Kdo je to, byl Pediatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pediatr? Lidé, lékařství

Tento text (Pediatr) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Římsa? Rozumíte pojmu Kreditní riziko? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kontuze? Znáte pojem Humoreska?

Klíčová slova: termín, lexikon, popis, heslo, vysvětlení, slovo, popis, kdo to je, lékařství, význam, wiki, informace, formulace, pojem, co znamená, co je to Pediatr?

Pojem Pediatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Pediatr

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pediatr ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Pediatr na Google.cz

Hledat videa s názvem Pediatr na Youtube

Vyhledat výraz Pediatr ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pediatr například v Microsoft Bing, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pediatr

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pediatr? Kdo to byl Pediatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pediatr? Definice pojmu Pediatr je v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Pediatr i v jiné sekci než je kategorie lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?