Kdo je to?
Kdo je to, byl Pediatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pediatr? Lidé, lékařství

Kdo je to Pediatr?

Jaký je význam slova Pediatr? Co to znamená?

Pediatr je lékař - odborník zaměřující se na péči o zdraví dětí a mladistvých (v ČR do 19 let), tedy praktický lékař pro děti a dorost. Důraz je kladen na prevenci (např. očkování).Kdo je to, byl Pediatr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pediatr? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Pediatr s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Římsa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Amerikanizace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Borelióza? Znáte termín Karcinom?

Klíčová slova: popis, co znamená, přesný význam, etymologie, kdo je Pediatr?, lékařství, slovo, lexikon, definice, význam slova, co je to Pediatr?, synonymum, původ slova, přesný výraz, význam pojmu, formulace

Pojem Pediatr je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Pediatr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Pediatr ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pediatr ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Pediatr ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pediatr například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Pediatr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Pediatr? Kdo to byl Pediatr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pediatr? Definice pojmu Pediatr je v sekci lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Pediatr i jinde než v sekci než v lékařství.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?