Kdo je to?
Kdo je George Friedman? Životopis George Friedman, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

George Friedman

Kdo je George Friedman? Životopis, informace, biografie, podnikání

George Friedman je spisovatel, politolog a geopolitik. Pracuje jako americký zpravodajský expert a je odborníkem na národní bezpečnost. Založil a řídí soukromou zpravodajskou a konzultační agenturu Stratfor (zkratka z Strategic Forecasting).
Je autorem a spoluautorem několika bestsellerů. Věnuje se i prognostice, ve které se zaměřuje na politický vývoj v 21. století. Vychází ze současných poznatků a snaží se odhadnout celosvětové důsledky.Kdo je George Friedman? Životopis George Friedman, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě George Friedman

Datum narození: 1. února 1949
Místo narození: Budapešť

Sdílejte tuto stránku s osobností George Friedman s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Kurkuma? Znáte definici termínu Okupace? Vzpomenete si na definici slova CorelDRAW? Pamatujete si definici pojmu Tachykardie?

Klíčová slova: podnikání, biografie, kdo je George Friedman?, George Friedman, datum narození, informace, život, podnikání, wikipedie, místo narození, kdy se narodil George Friedman?, zajímavosti, wiki, lexikon, osobnosti, kde se narodil George Friedman?

Pojem George Friedman je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi George Friedman ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz George Friedman ve vyhledávači Yahoo

Hledat frázi George Friedman ve Wikipedii

Zkusit najít výraz George Friedman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín George Friedman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo George Friedman například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to George Friedman?

Nyní již víte Kdo je to George Friedman? Kdy se narodil George Friedman? Kde se narodil George Friedman? George Friedman je v kategorii Podnikání

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka George Friedman dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Friedman i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?