Kdo je to?
Kdo je to George Friedman? Životopis George Friedman, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to George Friedman?

Kdo je to George Friedman? Stručný životopis

George Friedman je spisovatel, politolog a geopolitik. Pracuje jako americký zpravodajský expert a je odborníkem na národní bezpečnost. Založil a řídí soukromou zpravodajskou a konzultační agenturu Stratfor (zkratka z Strategic Forecasting).
Je autorem a spoluautorem několika bestsellerů. Věnuje se i prognostice, ve které se zaměřuje na politický vývoj v 21. století. Vychází ze současných poznatků a snaží se odhadnout celosvětové důsledky.Kdo je to George Friedman? Životopis George Friedman, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě George Friedman

Datum narození: 1. února 1949
Místo narození: Budapešť

Líbí se stručný životopis s osobou George Friedman? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Tofu? Rozumíte pojmu Cholera? Vzpomenete si na definici slova Cholesterol? Znáte pojem Umeocet?

Klíčová slova: původ slova, wiki, kdo je George Friedman?, význam slova, podnikání, přesný význam, popis, přesný výraz, kdo to je, co je to George Friedman?, pojem, význam pojmu, slovo, etymologie, heslo, lexikon

Pojem George Friedman je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo George Friedman ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo George Friedman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín George Friedman ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi George Friedman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo George Friedman například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to George Friedman?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to George Friedman? Kdo to byl George Friedman? Kdy se narodil George Friedman? Kde se narodil George Friedman? George Friedman je v kategorii podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka George Friedman například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Friedman i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?