Kdo je to?
Kdo je George Friedman? Životopis George Friedman, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je George Friedman?

Kdo je George Friedman? Životopis, informace, biografie, podnikání

George Friedman je spisovatel, politolog a geopolitik. Pracuje jako americký zpravodajský expert a je odborníkem na národní bezpečnost. Založil a řídí soukromou zpravodajskou a konzultační agenturu Stratfor (zkratka z Strategic Forecasting).
Je autorem a spoluautorem několika bestsellerů. Věnuje se i prognostice, ve které se zaměřuje na politický vývoj v 21. století. Vychází ze současných poznatků a snaží se odhadnout celosvětové důsledky.Kdo je George Friedman? Životopis George Friedman, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě George Friedman

Datum narození: 1. února 1949
Místo narození: Budapešť

Líbí se stručný životopis s osobou George Friedman? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Wasabi? Víte co je Vyrážečka? Vzpomenete si na definici slova Bakterie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Outlet?

Klíčová slova: narození, George Friedman, osobnost, místo narození, George Friedman, popis, kdo je George Friedman?, podnikání, wikipedie, osobnosti, kdy se narodil George Friedman?, zajímavosti, biografie, život, životopis, datum narození

Pojem George Friedman je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu George Friedman

Hledat heslo George Friedman ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem George Friedman na Youtube

Hledat frázi George Friedman ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem George Friedman ve Wikimedia Commons

Hledat slovo George Friedman ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo George Friedman například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby George Friedman

Právě nyní již víte Kdo je to George Friedman? Kdy se narodil George Friedman? Kde se narodil George Friedman? George Friedman patří do kategorie Podnikání

Text vytvořen pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka George Friedman dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Friedman i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?