Kdo je to?
Kdo je to George Friedman? Životopis George Friedman, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to George Friedman?

Kdo je to George Friedman? Stručný životopis

George Friedman je spisovatel, politolog a geopolitik. Pracuje jako americký zpravodajský expert a je odborníkem na národní bezpečnost. Založil a řídí soukromou zpravodajskou a konzultační agenturu Stratfor (zkratka z Strategic Forecasting).
Je autorem a spoluautorem několika bestsellerů. Věnuje se i prognostice, ve které se zaměřuje na politický vývoj v 21. století. Vychází ze současných poznatků a snaží se odhadnout celosvětové důsledky.Kdo je to George Friedman? Životopis George Friedman, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě George Friedman

Datum narození: 1. února 1949
Místo narození: Budapešť

Popis osobnosti George Friedman můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Ban? Znáte termín Morálka? Vzpomenete si na definici slova Poezie? Víte, co je to Pojistný podvod?

Klíčová slova: informace, definice, kdo je George Friedman?, formulace, wiki, lexikon, popis, význam pojmu, popis, pojem, původ slova, slovo, vysvětlení, podnikání, odborný výraz, termín

Pojem George Friedman je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu George Friedman lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít frázi George Friedman ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo George Friedman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo George Friedman ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo George Friedman ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo George Friedman například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to George Friedman?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to George Friedman? Kdo to byl George Friedman? Kdy se narodil George Friedman? Kde se narodil George Friedman? George Friedman patří do sekce podnikání. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka George Friedman kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Friedman i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?