Kdo je to?
Kdo je to George Friedman? Životopis George Friedman, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to George Friedman?

Kdo je to George Friedman? Stručný životopis

George Friedman je spisovatel, politolog a geopolitik. Pracuje jako americký zpravodajský expert a je odborníkem na národní bezpečnost. Založil a řídí soukromou zpravodajskou a konzultační agenturu Stratfor (zkratka z Strategic Forecasting).
Je autorem a spoluautorem několika bestsellerů. Věnuje se i prognostice, ve které se zaměřuje na politický vývoj v 21. století. Vychází ze současných poznatků a snaží se odhadnout celosvětové důsledky.Kdo je to George Friedman? Životopis George Friedman, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě George Friedman

Datum narození: 1. února 1949
Místo narození: Budapešť

Zaujala vás biografie osobnosti George Friedman? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Tofu? Vzpomněli byste si na význam slova Platina? Vzpomenete si na definici slova Cholesterol? Znáte definici termínu Deflektor?

Klíčová slova: kdo je George Friedman?, etymologie, George Friedman, odborný výraz, přesný význam, význam pojmu, vysvětlení, termín, wiki, heslo, popis, synonymum, informace, slovo, lexikon, původ slova

Pojem George Friedman je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu George Friedman zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem George Friedman ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo George Friedman ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo George Friedman ve vyhledávači Yandex

Najít výraz George Friedman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo George Friedman například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby George Friedman

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to George Friedman? Kdo to byl George Friedman? Kdy se narodil George Friedman? Kde se narodil George Friedman? George Friedman se nachází v sekci podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka George Friedman např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Friedman i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?