Kdo je to?
Kdo je to George Friedman? Životopis George Friedman, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to George Friedman?

Kdo je to George Friedman? Stručný životopis

George Friedman je spisovatel, politolog a geopolitik. Pracuje jako americký zpravodajský expert a je odborníkem na národní bezpečnost. Založil a řídí soukromou zpravodajskou a konzultační agenturu Stratfor (zkratka z Strategic Forecasting).
Je autorem a spoluautorem několika bestsellerů. Věnuje se i prognostice, ve které se zaměřuje na politický vývoj v 21. století. Vychází ze současných poznatků a snaží se odhadnout celosvětové důsledky.Kdo je to George Friedman? Životopis George Friedman, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě George Friedman

Datum narození: 1. února 1949
Místo narození: Budapešť

Líbí se stručný životopis s osobou George Friedman? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Ban? Vzpomněli byste si na význam slova Messenger? Vzpomenete si na definici slova Poezie? Znáte definici termínu PDA?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, wiki, přesný význam, co je to George Friedman?, synonymum, popis, definice, význam pojmu, pojem, přesný výraz, heslo, popis, podnikání, původ slova, slovo

Pojem George Friedman je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Více informací o slovu George Friedman doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat výraz George Friedman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem George Friedman ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo George Friedman ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi George Friedman ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo George Friedman například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je George Friedman? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to George Friedman? Kdo to byl George Friedman? Kdy se narodil George Friedman? Kde se narodil George Friedman? George Friedman je v sekci podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka George Friedman dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost George Friedman i v jiné kategorii než je podnikání.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?