Kdo je to?
Kdo je to, byl Levičák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Levičák? Lidé, politika

Kdo je to Levičák?

Co znamená a jaký je význam slova Levičák?

Levičák je člověk zastávající levicové názory, tedy zastánce systému, který podporuje zájem většiny. Jeho hlavní ideou je solidarita, která bere ohledy na individuální možnosti jedince. Často prosazuje solidaritu i s těmi, kteří se do obtížné situace dostali vlastní vinou.
Označení levičák může mít mírně hanlivý nádech.Kdo je to, byl Levičák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Levičák? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Levičák? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Amygdala? Vzpomněli byste si na význam slova Čolek? Víte co je Dyslexie? Znáte definici termínu LTV?

Klíčová slova: popis, význam slova, heslo, co je to Levičák?, pojem, co znamená, kdo to je, definice, synonymum, význam, termín, Levičák, přesný výraz, wiki, informace, slovo

Pojem Levičák je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat frázi Levičák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Levičák ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Levičák ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Levičák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Levičák například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Levičák

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Levičák? Kdo to byl Levičák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Levičák? Definice pojmu Levičák patří do sekce politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.