Kdo je to?
Kdo je to Levičák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Levičák? Lidé, politika

Levičák

Co znamená a jaký je význam slova Levičák?

Levičák je člověk zastávající levicové názory, tedy zastánce systému, který podporuje zájem většiny. Jeho hlavní ideou je solidarita, která bere ohledy na individuální možnosti jedince. Často prosazuje solidaritu i s těmi, kteří se do obtížné situace dostali vlastní vinou.
Označení levičák může mít mírně hanlivý nádech.Kdo je to Levičák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Levičák? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Levičák s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Pomelo? Znáte definici termínu Hrdinství? Víte co je Černá kuchyně? Pamatujete si definici pojmu Báchorka?

Klíčová slova: synonymum, lexikon, vysvětlení, Levičák, definice, přesný výraz, co znamená, heslo, význam pojmu, význam slova, politika, informace, wiki, původ slova, politika, etymologie

Pojem Levičák je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Levičák zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat pojem Levičák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Levičák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Levičák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Levičák na Google obrázcích

Vyhledat termín Levičák ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Levičák například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Levičák, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Levičák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Levičák? Definice pojmu Levičák se nachází v sekci Politika

Text vytvořen pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste též hledat informace pojem, definici, text, výrazřekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Politika).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.