Kdo je to?
Kdo je to Belzebub? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Belzebub? Lidé, mytologie

Kdo je to Belzebub?

Jaký je význam slova Belzebub? Co to znamená?

Belzebub je jedno z označení pro ďábla. Je úhlavním nepřítelem Boha a ztělesněním zla. Belzebub může mít různé podoby – například člověka s rohy, kopyty, často také s vidlemi, popřípadě anděla s křídly netopýra.
Belzebub byl později zobrazován ve stále děsivějších podobách a svalovaly se na něj všechny hříchy i zlo.Kdo je to Belzebub? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Belzebub? Lidé, mytologie

Definici slova Belzebub můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kebab? Znáte definici termínu Burka? Víte, co je to Hrubá mzda? Pamatujete si definici pojmu Restituce?

Klíčová slova: wiki, přesný význam, etymologie, termín, synonymum, popis, definice, mytologie, mytologie, informace, Belzebub, pojem, co znamená, heslo, význam pojmu, lexikon

Pojem Belzebub je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Belzebub doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít pojem Belzebub na Google.cz

Zkusit najít termín Belzebub ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít výraz Belzebub ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Belzebub v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Belzebub ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Belzebub například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Belzebub

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Belzebub? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Belzebub? Definice pojmu Belzebub se nachází v sekci Mytologie

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Mytologie).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.