Kdo je to?
Kdo je to, byl Belzebub? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Belzebub? Lidé, mytologie

Kdo je to Belzebub?

Jaký je význam slova Belzebub? Co to znamená?

Belzebub je jedno z označení pro ďábla. Je úhlavním nepřítelem Boha a ztělesněním zla. Belzebub může mít různé podoby – například člověka s rohy, kopyty, často také s vidlemi, popřípadě anděla s křídly netopýra.
Belzebub byl později zobrazován ve stále děsivějších podobách a svalovaly se na něj všechny hříchy i zlo.Kdo je to, byl Belzebub? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Belzebub? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Belzebub s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo PSČ? Znáte pojem Varenyky? Víte, co je to Gurta? Vzpomenete si na definici slova Nostalgie?

Klíčová slova: pojem, kdo je Belzebub?, popis, formulace, informace, etymologie, popis, význam slova, přesný význam, vysvětlení, co je to Belzebub?, wiki, kdo to je, přesný výraz, význam, lexikon

Pojem Belzebub je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Belzebub na Youtube

Hledat pojem Belzebub ve Wikipedii

Najít heslo Belzebub na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Belzebub ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Belzebub například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Belzebub? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Belzebub? Kdo to byl Belzebub? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Belzebub? Definice pojmu Belzebub je v sekci mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v mytologie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.