Kdo je to?
Kdo je to Belzebub? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Belzebub? Lidé, mytologie

Kdo je to Belzebub?

Jaký je význam slova Belzebub? Co to znamená?

Belzebub je jedno z označení pro ďábla. Je úhlavním nepřítelem Boha a ztělesněním zla. Belzebub může mít různé podoby – například člověka s rohy, kopyty, často také s vidlemi, popřípadě anděla s křídly netopýra.
Belzebub byl později zobrazován ve stále děsivějších podobách a svalovaly se na něj všechny hříchy i zlo.Kdo je to Belzebub? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Belzebub? Lidé, mytologie

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kebab? Znáte termín Ripple? Víte, co je to Koncese? Víte, co je to Amoniak?

Klíčová slova: slovo, pojem, význam, wiki, význam pojmu, popis, přesný výraz, lexikon, informace, wikipedie, mytologie, přesný výraz, termín, význam slova, formulace, definice

Pojem Belzebub je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít výraz Belzebub ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Belzebub na Youtube

Hledat pojem Belzebub ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít termín Belzebub ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Belzebub ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Belzebub například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Belzebub

Právě jste zjistili Kdo je to Belzebub? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Belzebub? Definice pojmu Belzebub se nachází v kategorii Mytologie

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost či přesnost obsahu webových stránek. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Belzebub v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je mytologie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.