Kdo je to?
Kdo je to, byl Belzebub? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Belzebub? Lidé, mytologie

Kdo je to Belzebub?

Jaký je význam slova Belzebub? Co to znamená?

Belzebub je jedno z označení pro ďábla. Je úhlavním nepřítelem Boha a ztělesněním zla. Belzebub může mít různé podoby – například člověka s rohy, kopyty, často také s vidlemi, popřípadě anděla s křídly netopýra.
Belzebub byl později zobrazován ve stále děsivějších podobách a svalovaly se na něj všechny hříchy i zlo.Kdo je to, byl Belzebub? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Belzebub? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Belzebub s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo PPL? Rozumíte pojmu Cestovní agentura? Víte, co je to Kapary? Znáte pojem Dokonalý trh?

Klíčová slova: vysvětlení, co je to Belzebub?, přesný význam, kdo to je, heslo, co znamená, definice, pojem, mytologie, popis, kdo je Belzebub?, význam, lexikon, původ slova, slovo, wiki

Pojem Belzebub je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat termín Belzebub na Google.cz

Hledat výraz Belzebub ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Belzebub ve Wikipedii

Najít termín Belzebub ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Belzebub například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Belzebub? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Belzebub? Kdo to byl Belzebub? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Belzebub? Definice pojmu Belzebub se nachází v kategorii mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Belzebub hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.