Kdo je to?
Kdo je to, byl Belzebub? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Belzebub? Lidé, mytologie

Kdo je to Belzebub?

Jaký je význam slova Belzebub? Co to znamená?

Belzebub je jedno z označení pro ďábla. Je úhlavním nepřítelem Boha a ztělesněním zla. Belzebub může mít různé podoby – například člověka s rohy, kopyty, často také s vidlemi, popřípadě anděla s křídly netopýra.
Belzebub byl později zobrazován ve stále děsivějších podobách a svalovaly se na něj všechny hříchy i zlo.Kdo je to, byl Belzebub? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Belzebub? Lidé, mytologie

Tento text (Belzebub) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo PPL? Vzpomněli byste si na význam slova Vlys? Víte, co je to Kapary? Znáte definici termínu Systém?

Klíčová slova: etymologie, formulace, co znamená, synonymum, wiki, význam, původ slova, přesný výraz, kdo to je, popis, význam slova, význam pojmu, popis, definice, co je to Belzebub?, termín

Pojem Belzebub je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Belzebub lze najít v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Belzebub ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Belzebub ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Belzebub ve Wikipedii

Najít termín Belzebub ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Belzebub například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Belzebub

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Belzebub? Kdo to byl Belzebub? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Belzebub? Definice pojmu Belzebub je v kategorii mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie mytologie.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.