Kdo je to?
Kdo je to Belzebub? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Belzebub? Lidé, mytologie

Kdo je to Belzebub?

Jaký je význam slova Belzebub? Co to znamená?

Belzebub je jedno z označení pro ďábla. Je úhlavním nepřítelem Boha a ztělesněním zla. Belzebub může mít různé podoby – například člověka s rohy, kopyty, často také s vidlemi, popřípadě anděla s křídly netopýra.
Belzebub byl později zobrazován ve stále děsivějších podobách a svalovaly se na něj všechny hříchy i zlo.Kdo je to Belzebub? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Belzebub? Lidé, mytologie

Tento text (Belzebub) můžete sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kebab? Víte co je Baroko? Víte, co je to Inaugurace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Canisterapie?

Klíčová slova: wiki, význam, původ slova, formulace, mytologie, heslo, odborný výraz, popis, význam pojmu, vysvětlení, Belzebub, informace, přesný výraz, termín, definice, etymologie

Pojem Belzebub je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Belzebub ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Belzebub ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Belzebub ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Belzebub ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Belzebub například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Belzebub

Nyní již víte Kdo je to Belzebub? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Belzebub? Definice pojmu Belzebub je v kategorii Mytologie

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Belzebub i v jiných kategoriích (než mytologie).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.