Kdo je to?
Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, mytologie

Kdo je to Teta?

Jaký je význam slova Teta? Co to znamená?

Teta byla jednou z Krokových dcer a sestrou Libuše a Kazi. Uměla mluvit s duchy a vystupovala jako pohanská kněžka. Lidé v té době věřili mnoha pověrám, Teta zavedla velký počet různých obřadů, při kterých byla uctívána nejrůznější božstva.
Pro své potřeby si nechala postavit hrad na skále u řeky Mže a nazvala ho Tetínem.Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, mytologie

Tento text (Teta) můžete sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Adobe air? Vzpomněli byste si na význam slova Řecký jogurt? Vzpomněli byste si na význam slova Intrastat? Znáte pojem Widget?

Klíčová slova: co znamená, Teta, popis, informace, definice, význam pojmu, mytologie, kdo je Teta?, popis, přesný výraz, přesný význam, pojem, synonymum, co je to Teta?, etymologie

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Teta, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Teta? Kdo to byl Teta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teta? Definice pojmu Teta je v kategorii mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v mytologie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?