Kdo je to?
Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, mytologie

Kdo je to Teta?

Jaký je význam slova Teta? Co to znamená?

Teta byla jednou z Krokových dcer a sestrou Libuše a Kazi. Uměla mluvit s duchy a vystupovala jako pohanská kněžka. Lidé v té době věřili mnoha pověrám, Teta zavedla velký počet různých obřadů, při kterých byla uctívána nejrůznější božstva.
Pro své potřeby si nechala postavit hrad na skále u řeky Mže a nazvala ho Tetínem.Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, mytologie

Sdílejte tuto stránku se slovem Teta s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Pokora? Rozumíte pojmu DHCP? Znáte definici termínu Lokše? Znáte pojem Alibaba?

Klíčová slova: pojem, co znamená, slovo, wiki, heslo, popis, význam, informace, odborný výraz, význam pojmu, původ slova, etymologie, lexikon, Teta, kdo je Teta?, význam slova

Pojem Teta je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Teta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Teta ve Wikislovníku

Najít heslo Teta ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Teta ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Teta například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Teta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Teta? Kdo to byl Teta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teta? Definice pojmu Teta je v sekci mytologie. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci mytologie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?