Kdo je to?
Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, mytologie

Kdo je to Teta?

Jaký je význam slova Teta? Co to znamená?

Teta byla jednou z Krokových dcer a sestrou Libuše a Kazi. Uměla mluvit s duchy a vystupovala jako pohanská kněžka. Lidé v té době věřili mnoha pověrám, Teta zavedla velký počet různých obřadů, při kterých byla uctívána nejrůznější božstva.
Pro své potřeby si nechala postavit hrad na skále u řeky Mže a nazvala ho Tetínem.Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, mytologie

Tento text (Teta) můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Pacht? Pamatujete si definici pojmu Elektroléčba? Znáte definici termínu Linux? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mediální výchova?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, formulace, informace, synonymum, definice, heslo, kdo je Teta?, kdo to je, etymologie, Teta, slovo, pojem, význam, význam slova, wiki

Pojem Teta je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Teta ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Teta na Google.cz

Hledat termín Teta ve Wikislovníku

Vyhledat termín Teta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Teta například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Teta

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Teta? Kdo to byl Teta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teta? Definice pojmu Teta je v kategorii mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Teta i v jiné kategorii než je sekce mytologie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?