Kdo je to?
Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, mytologie

Kdo je to Teta?

Jaký je význam slova Teta? Co to znamená?

Teta byla jednou z Krokových dcer a sestrou Libuše a Kazi. Uměla mluvit s duchy a vystupovala jako pohanská kněžka. Lidé v té době věřili mnoha pověrám, Teta zavedla velký počet různých obřadů, při kterých byla uctívána nejrůznější božstva.
Pro své potřeby si nechala postavit hrad na skále u řeky Mže a nazvala ho Tetínem.Kdo je to, byl Teta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Teta? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Teta s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Pacht? Vzpomenete si na definici slova Zdravá výživa? Znáte definici termínu Linux? Vzpomněli byste si na význam slova Erysipel?

Klíčová slova: odborný výraz, mytologie, původ slova, kdo to je, co znamená, význam, význam pojmu, heslo, pojem, formulace, co je to Teta?, termín, etymologie, definice, wiki, význam slova

Pojem Teta je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat videa s názvem Teta na Youtube

Najít termín Teta ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Teta ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Teta ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Teta například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Teta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Teta? Kdo to byl Teta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Teta? Definice pojmu Teta se nachází v kategorii mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci mytologie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?