Kdo je to?
Kdo je to, byl Jára Cimrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jára Cimrman? Lidé, fikce

Kdo je to Jára Cimrman?

Jaký je význam slova Jára Cimrman? Co to znamená?

Jára Cimrman je fiktivní postava českého génia a všeuměla vytvořená Jiřím Šebánkem a Zdeňkem Svěrákem představená poprvé 16. září 1966 v humoristickém rozhlasovém pořadu Vinárna U Pavouka. Postava se setkala s úspěchem, proto bylo ještě toho roku založeno Divadlo Járy Cimrmana, které dosud hraje údajné Cimrmanovy hry, z nichž nejznámější jsou: Vyšetřování ztráty třídní knihy, Dobytí severního pólu, Hospoda Na mýtince a České nebe. Jára Cimrman byl podle legendy významný český dramatik, hudebník, básník, učitel, cestovatel, filozof, vědec, vynálezce, kriminalista a sportovec. I přesto, že je Jára Cimrman fiktivní osobou, získal v roce 2005 nejvíc hlasů v anketě Největší Čech.Kdo je to, byl Jára Cimrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jára Cimrman? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Jára Cimrman? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Ablace? Vzpomenete si na definici slova Libeček? Vzpomenete si na definici slova Oligopol? Vzpomněli byste si na význam slova Statutární město?

Klíčová slova: heslo, slovo, význam slova, kdo je Jára Cimrman?, přesný výraz, co je to Jára Cimrman?, význam, wiki, fikce, etymologie, původ slova, formulace, definice, popis, Jára Cimrman, synonymum

Pojem Jára Cimrman je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jára Cimrman zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Jára Cimrman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Jára Cimrman ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jára Cimrman ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Jára Cimrman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jára Cimrman například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jára Cimrman

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jára Cimrman? Kdo to byl Jára Cimrman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jára Cimrman? Definice pojmu Jára Cimrman patří do sekce fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Jára Cimrman i v jiné sekci než v fikce.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?