Kdo je to?
Kdo je to, byl Jára Cimrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jára Cimrman? Lidé, fikce

Kdo je to Jára Cimrman?

Jaký je význam slova Jára Cimrman? Co to znamená?

Jára Cimrman je fiktivní postava českého génia a všeuměla vytvořená Jiřím Šebánkem a Zdeňkem Svěrákem představená poprvé 16. září 1966 v humoristickém rozhlasovém pořadu Vinárna U Pavouka. Postava se setkala s úspěchem, proto bylo ještě toho roku založeno Divadlo Járy Cimrmana, které dosud hraje údajné Cimrmanovy hry, z nichž nejznámější jsou: Vyšetřování ztráty třídní knihy, Dobytí severního pólu, Hospoda Na mýtince a České nebe. Jára Cimrman byl podle legendy významný český dramatik, hudebník, básník, učitel, cestovatel, filozof, vědec, vynálezce, kriminalista a sportovec. I přesto, že je Jára Cimrman fiktivní osobou, získal v roce 2005 nejvíc hlasů v anketě Největší Čech.Kdo je to, byl Jára Cimrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jára Cimrman? Lidé, fikce

Líbí se vám definice kdo je to Jára Cimrman? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Tiché víno? Vzpomněli byste si co znamená slovo Garant? Vzpomenete si na definici slova Kumys? Víte co je Přípona?

Klíčová slova: význam pojmu, kdo to je, kdo je Jára Cimrman?, fikce, přesný výraz, co znamená, informace, přesný význam, synonymum, odborný výraz, slovo, popis, formulace, popis, termín, heslo

Pojem Jára Cimrman je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Jára Cimrman ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Jára Cimrman na Youtube

Najít výraz Jára Cimrman ve Wikislovníku

Najít slovo Jára Cimrman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jára Cimrman například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Jára Cimrman, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jára Cimrman? Kdo to byl Jára Cimrman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jára Cimrman? Definice pojmu Jára Cimrman je v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, text, pojem např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Jára Cimrman i jinde než v sekci než v fikce.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?