Kdo je to?
Kdo je to, byl Jára Cimrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jára Cimrman? Lidé, fikce

Kdo je to Jára Cimrman?

Jaký je význam slova Jára Cimrman? Co to znamená?

Jára Cimrman je fiktivní postava českého génia a všeuměla vytvořená Jiřím Šebánkem a Zdeňkem Svěrákem představená poprvé 16. září 1966 v humoristickém rozhlasovém pořadu Vinárna U Pavouka. Postava se setkala s úspěchem, proto bylo ještě toho roku založeno Divadlo Járy Cimrmana, které dosud hraje údajné Cimrmanovy hry, z nichž nejznámější jsou: Vyšetřování ztráty třídní knihy, Dobytí severního pólu, Hospoda Na mýtince a České nebe. Jára Cimrman byl podle legendy významný český dramatik, hudebník, básník, učitel, cestovatel, filozof, vědec, vynálezce, kriminalista a sportovec. I přesto, že je Jára Cimrman fiktivní osobou, získal v roce 2005 nejvíc hlasů v anketě Největší Čech.Kdo je to, byl Jára Cimrman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jára Cimrman? Lidé, fikce

Definici slova Jára Cimrman můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Tiché víno? Vzpomenete si na definici slova Dvojhláska? Vzpomenete si na definici slova Kumys? Vzpomněli byste si na význam slova Kyselina mléčná?

Klíčová slova: synonymum, co je to Jára Cimrman?, přesný význam, lexikon, popis, původ slova, význam pojmu, kdo je Jára Cimrman?, význam slova, přesný výraz, vysvětlení, definice, co znamená, význam, heslo, informace

Pojem Jára Cimrman je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jára Cimrman

Hledat slovo Jára Cimrman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Jára Cimrman na Youtube

Najít heslo Jára Cimrman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Jára Cimrman ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jára Cimrman například ve Wikislovníku, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Jára Cimrman? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jára Cimrman? Kdo to byl Jára Cimrman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jára Cimrman? Definice pojmu Jára Cimrman se nachází v kategorii fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Jára Cimrman hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?