Kdo je to?
Kdo je to, byl Narcista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Narcista? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Narcista?

Jaký je význam slova Narcista? Co to znamená?

Narcista je označení pro člověka, který trpí přehnaným obdivem a úctou k sobě samému. Své okolí vnímá pouze jako prostředek k dosažení vlastních cílů, nedokáže se vcítit do jiných lidí a nechápe je, většinou vystupuje arogantně.
Narcista může trpět duševní poruchou, může mít blízko k dalším onemocněním, jako jsou deprese, poruchy příjmu potravy a další onemocnění. Bohužel si sám svou zvláštnost neuvědomuje. Může mít velké sebevědomí nebo se naopak cítit nejistě a ohroženě.Kdo je to, byl Narcista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Narcista? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Narcista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Fettuccine? Vzpomněli byste si co znamená slovo Invektiva? Znáte termín Vaječný likér? Víte co je Upload?

Klíčová slova: Narcista, kdo to je, přesný výraz, co je to Narcista?, co znamená, kdo je Narcista?, lexikon, slovo, heslo, vlastnosti, význam slova, vysvětlení, definice, wiki, formulace, význam

Pojem Narcista je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít slovo Narcista ve Wikislovníku

Najít heslo Narcista ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Narcista ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Narcista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Narcista například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Narcista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Narcista? Kdo to byl Narcista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Narcista? Definice pojmu Narcista se nachází v sekci vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vlastnosti.