Kdo je to?
Kdo je to Pravdoláskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pravdoláskař? Lidé, hanlivé

Pravdoláskař

Co znamená a jaký je význam slova Pravdoláskař?

Slovo pravdoláskař označuje člověka s podobnými hodnotami a idejemi jako měl první český prezident Václav Havel. Slovo pravdoláskař pochází ze známého Havlova výroku "Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí" a má lehce pejorativní nádech i pro jisté pokrytectví s jinými Havlovými činy a výroky. Za pravdoláskaře jsou považováni především přívrženci bývalých politických stran ODA a Unie svobody nebo politické strany TOP 09 reprezentované Karlem Schwarzenbergem, který byl blízkým Havlovým spolupracovníkem.


Kdo je to Pravdoláskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pravdoláskař? Lidé, hanlivé

Tento text (Pravdoláskař) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Rar? Víte co je Kreativita? Víte, co je to Ačokča? Vzpomněli byste si co označuje výraz Protahovací pero?

Klíčová slova: heslo, význam slova, pojem, co znamená, odborný výraz, přesný význam, hanlivé, etymologie, wikipedie, původ slova, vysvětlení, wiki, formulace, hanlivé, slovo, význam pojmu

Pojem Pravdoláskař je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat výraz Pravdoláskař ve vyhledávači Yandex

Hledat frázi Pravdoláskař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Pravdoláskař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Pravdoláskař ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Pravdoláskař ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pravdoláskař například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pravdoláskař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pravdoláskař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pravdoláskař? Definice pojmu Pravdoláskař patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, naivka v bílém, pravdoláskař, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko kupř. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.