Kdo je to?
Kdo je to Pravdoláskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pravdoláskař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pravdoláskař?

Co znamená a jaký je význam slova Pravdoláskař?

Slovo pravdoláskař označuje člověka s podobnými hodnotami a idejemi jako měl první český prezident Václav Havel. Slovo pravdoláskař pochází ze známého Havlova výroku "Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí" a má lehce pejorativní nádech i pro jisté pokrytectví s jinými Havlovými činy a výroky. Za pravdoláskaře jsou považováni především přívrženci bývalých politických stran ODA a Unie svobody nebo politické strany TOP 09 reprezentované Karlem Schwarzenbergem, který byl blízkým Havlovým spolupracovníkem.


Kdo je to Pravdoláskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pravdoláskař? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Pravdoláskař? Pak se podělte s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Galaretka? Pamatujete si definici pojmu Klub českých turistů? Víte, co je to Carpaccio? Vzpomněli byste si co znamená slovo Haka?

Klíčová slova: význam, pojem, wiki, odborný výraz, informace, původ slova, termín, etymologie, přesný výraz, formulace, význam slova, co znamená, heslo, hanlivé, popis, hanlivé

Pojem Pravdoláskař je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít slovo Pravdoláskař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Pravdoláskař ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Pravdoláskař na Google.cz

Vyhledat výraz Pravdoláskař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Pravdoláskař ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pravdoláskař například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Pravdoláskař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Pravdoláskař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pravdoláskař? Definice pojmu Pravdoláskař se nachází v kategorii Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme taktéž hledat pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.