Kdo je to?
Kdo je to, byl Pravdoláskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravdoláskař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pravdoláskař?

Jaký je význam slova Pravdoláskař? Co to znamená?

Slovo pravdoláskař označuje člověka s podobnými hodnotami a idejemi jako měl první český prezident Václav Havel. Slovo pravdoláskař pochází ze známého Havlova výroku "Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí" a má lehce pejorativní nádech i pro jisté pokrytectví s jinými Havlovými činy a výroky. Za pravdoláskaře jsou považováni především přívrženci bývalých politických stran ODA a Unie svobody nebo politické strany TOP 09 reprezentované Karlem Schwarzenbergem, který byl blízkým Havlovým spolupracovníkem.


Kdo je to, byl Pravdoláskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravdoláskař? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pravdoláskař s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Galaretka? Rozumíte pojmu Afebrilní? Víte, co je to Závitník? Znáte pojem Burka?

Klíčová slova: vysvětlení, význam slova, odborný výraz, význam, definice, wiki, co je to Pravdoláskař?, kdo to je, hanlivé, kdo je Pravdoláskař?, popis, heslo, synonymum, Pravdoláskař, formulace, přesný význam

Pojem Pravdoláskař je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat heslo Pravdoláskař ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Pravdoláskař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pravdoláskař ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Pravdoláskař ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pravdoláskař například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pravdoláskař

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pravdoláskař? Kdo to byl Pravdoláskař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pravdoláskař? Definice pojmu Pravdoláskař patří do sekce hanlivé. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít pojem, slovo, termín, definici kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Pravdoláskař i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.