Kdo je to?
Kdo je to Pravdoláskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pravdoláskař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pravdoláskař?

Jaký je význam slova Pravdoláskař? Co to znamená?

Slovo pravdoláskař označuje člověka s podobnými hodnotami a idejemi jako měl první český prezident Václav Havel. Slovo pravdoláskař pochází ze známého Havlova výroku "Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí" a má lehce pejorativní nádech i pro jisté pokrytectví s jinými Havlovými činy a výroky. Za pravdoláskaře jsou považováni především přívrženci bývalých politických stran ODA a Unie svobody nebo politické strany TOP 09 reprezentované Karlem Schwarzenbergem, který byl blízkým Havlovým spolupracovníkem.


Kdo je to Pravdoláskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pravdoláskař? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pravdoláskař s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Galaretka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Oligarchie? Víte, co je to Palmeta? Znáte termín Prezenční studium?

Klíčová slova: hanlivé, význam pojmu, přesný výraz, přesný výraz, etymologie, informace, definice, synonymum, význam slova, popis, odborný výraz, původ slova, co znamená, přesný význam, wikipedie, pojem

Pojem Pravdoláskař je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Pravdoláskař na Youtube

Zkusit najít termín Pravdoláskař na Google.cz

Najít slovo Pravdoláskař ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Pravdoláskař ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Pravdoláskař ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pravdoláskař například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Pravdoláskař, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Pravdoláskař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pravdoláskař? Definice pojmu Pravdoláskař se nachází v sekci Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Při tvorbě obsahu (textů a obrázků) bylo postupováno s maximální péčí, ale přesto nelze zcela vyloučit možnost výskytu chyb. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.