Kdo je to?
Kdo je to, byl Pravdoláskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravdoláskař? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pravdoláskař?

Jaký je význam slova Pravdoláskař? Co to znamená?

Slovo pravdoláskař označuje člověka s podobnými hodnotami a idejemi jako měl první český prezident Václav Havel. Slovo pravdoláskař pochází ze známého Havlova výroku "Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí" a má lehce pejorativní nádech i pro jisté pokrytectví s jinými Havlovými činy a výroky. Za pravdoláskaře jsou považováni především přívrženci bývalých politických stran ODA a Unie svobody nebo politické strany TOP 09 reprezentované Karlem Schwarzenbergem, který byl blízkým Havlovým spolupracovníkem.Kdo je to, byl Pravdoláskař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pravdoláskař? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Pravdoláskař? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sloveso? Vzpomněli byste si co označuje výraz Herbář? Víte, co je to Trombóza? Znáte termín Geologické kladivo?

Klíčová slova: slovo, formulace, odborný výraz, pojem, přesný výraz, termín, přesný význam, co je to Pravdoláskař?, heslo, lexikon, synonymum, popis, etymologie, význam, Pravdoláskař, vysvětlení

Pojem Pravdoláskař je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Pravdoláskař ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Pravdoláskař ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Pravdoláskař ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Pravdoláskař ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Pravdoláskař například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pravdoláskař

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pravdoláskař? Kdo to byl Pravdoláskař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pravdoláskař? Definice pojmu Pravdoláskař je v kategorii hanlivé. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Pravdoláskař i v jiné kategorii než v hanlivé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.