Kdo je to?
Kdo je to, byl Hurvínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hurvínek? Lidé, fikce

Kdo je to Hurvínek?

Co znamená a jaký je význam slova Hurvínek?

Hurvínek je známá loutková postava zlobivého kluka. Dřevěnou loutku Hurvínka stvořil řezbář a loutkář Gustav Nosek už v roce 1926. Interpretem Hurvínka byl nejdříve Josef Skupa, poté Miloš Kirschner a v současnosti mluví Hurvínek hlasem Martina Kláska.Kdo je to, byl Hurvínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hurvínek? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hurvínek sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Echinacea? Znáte pojem Yersinie? Víte co je Brunch? Vzpomenete si na definici slova Sémantika?

Klíčová slova: odborný výraz, informace, co je to Hurvínek?, popis, fikce, kdo je Hurvínek?, význam pojmu, přesný význam, slovo, wiki, pojem, význam slova, co znamená, vysvětlení, formulace, termín

Pojem Hurvínek je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Hurvínek ve Wikipedii

Hledat pojem Hurvínek ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Hurvínek ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Hurvínek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hurvínek například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Hurvínek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hurvínek? Kdo to byl Hurvínek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hurvínek? Definice pojmu Hurvínek se nachází v sekci fikce. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat pojem, text, definici, řekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci fikce.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.