Kdo je to?
Kdo je to, byl Hurvínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hurvínek? Lidé, fikce

Kdo je to Hurvínek?

Co znamená a jaký je význam slova Hurvínek?

Hurvínek je známá loutková postava zlobivého kluka. Dřevěnou loutku Hurvínka stvořil řezbář a loutkář Gustav Nosek už v roce 1926. Interpretem Hurvínka byl nejdříve Josef Skupa, poté Miloš Kirschner a v současnosti mluví Hurvínek hlasem Martina Kláska.Kdo je to, byl Hurvínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hurvínek? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hurvínek s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova EDGE? Znáte pojem Kvadriatlon? Víte co je Trafika? Vzpomenete si na definici slova Elastan?

Klíčová slova: fikce, informace, přesný význam, pojem, popis, odborný výraz, význam pojmu, definice, význam, význam slova, původ slova, vysvětlení, Hurvínek, lexikon, termín, co znamená

Pojem Hurvínek je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít výraz Hurvínek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Hurvínek ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Hurvínek ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Hurvínek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hurvínek například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Hurvínek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hurvínek? Kdo to byl Hurvínek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hurvínek? Definice pojmu Hurvínek se nachází v kategorii fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie fikce.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.