Kdo je to?
Kdo je to Hurvínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hurvínek? Lidé, fikce

Kdo je to Hurvínek?

Jaký je význam slova Hurvínek? Co to znamená?

Hurvínek je známá loutková postava zlobivého kluka. Dřevěnou loutku Hurvínka stvořil řezbář a loutkář Gustav Nosek už v roce 1926. Interpretem Hurvínka byl nejdříve Josef Skupa, poté Miloš Kirschner a v současnosti mluví Hurvínek hlasem Martina Kláska.Kdo je to Hurvínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hurvínek? Lidé, fikce

Sdílejte tento text s heslem Hurvínek s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Rozhodčí doložka? Znáte termín Run na banku? Víte co je Lipedéma? Víte, co je to DNA?

Klíčová slova: pojem, přesný výraz, význam pojmu, přesný význam, přesný výraz, význam, formulace, synonymum, fikce, wiki, slovo, význam slova, co znamená, původ slova, lexikon, vysvětlení

Pojem Hurvínek je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Hurvínek ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Hurvínek ve Wikipedii

Najít pojem Hurvínek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Hurvínek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Hurvínek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hurvínek například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Hurvínek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Hurvínek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hurvínek? Definice pojmu Hurvínek patří do kategorie Fikce

Sepsáno redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Hurvínek hledat i v jiných kategoriích (než fikce).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.