Kdo je to?
Kdo je to, byl Hurvínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hurvínek? Lidé, fikce

Kdo je to Hurvínek?

Co znamená a jaký je význam slova Hurvínek?

Hurvínek je známá loutková postava zlobivého kluka. Dřevěnou loutku Hurvínka stvořil řezbář a loutkář Gustav Nosek už v roce 1926. Interpretem Hurvínka byl nejdříve Josef Skupa, poté Miloš Kirschner a v současnosti mluví Hurvínek hlasem Martina Kláska.Kdo je to, byl Hurvínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hurvínek? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hurvínek sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Rozhodčí doložka? Rozumíte pojmu Epitaf? Víte co je Halušky? Znáte pojem Čatní?

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, lexikon, heslo, co je to Hurvínek?, popis, přesný význam, význam, význam pojmu, význam slova, co znamená, formulace, pojem, termín, odborný výraz, Hurvínek

Pojem Hurvínek je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat termín Hurvínek na Google.cz

Hledat heslo Hurvínek ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Hurvínek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hurvínek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hurvínek například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Hurvínek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hurvínek? Kdo to byl Hurvínek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hurvínek? Definice pojmu Hurvínek se nachází v sekci fikce. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Hurvínek i v jiné sekci než v fikce.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.