Kdo je to?
Kdo je to, byl Hurvínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hurvínek? Lidé, fikce

Kdo je to Hurvínek?

Co znamená a jaký je význam slova Hurvínek?

Hurvínek je známá loutková postava zlobivého kluka. Dřevěnou loutku Hurvínka stvořil řezbář a loutkář Gustav Nosek už v roce 1926. Interpretem Hurvínka byl nejdříve Josef Skupa, poté Miloš Kirschner a v současnosti mluví Hurvínek hlasem Martina Kláska.Kdo je to, byl Hurvínek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hurvínek? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hurvínek? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Echinacea? Znáte definici termínu Bazální stimulace? Víte co je Brunch? Pamatujete si definici pojmu Galangal?

Klíčová slova: odborný výraz, slovo, lexikon, pojem, význam pojmu, popis, kdo je Hurvínek?, vysvětlení, co je to Hurvínek?, definice, přesný výraz, význam slova, Hurvínek, etymologie, původ slova, přesný význam

Pojem Hurvínek je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat slovo Hurvínek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Hurvínek ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Hurvínek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Hurvínek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hurvínek například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Hurvínek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hurvínek? Kdo to byl Hurvínek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hurvínek? Definice pojmu Hurvínek je v sekci fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Hurvínek i v jiné kategorii než je sekce fikce.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.