Kdo je to?
Kdo je to, byl Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císařovna? Lidé, panovníci

Kdo je to Císařovna?

Co znamená a jaký je význam slova Císařovna?

Císařovna je manželkou nejvyššího panovníka, císaře. Náleží jí oslovení císařská Výsost. Má přesně stanovené povinnosti a její chování i vystupování podléhá etiketě. Reprezentuje svého manžela a má být vzornou matkou jeho následovník a dědiců.
Některé císařovny se staly i vládkyněmi po smrti svých manželů nebo otců.Kdo je to, byl Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císařovna? Lidé, panovníci

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Císařovna? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Spandex? Vzpomněli byste si na význam slova Mac adresa? Vzpomenete si na definici slova Reálná mzda? Znáte definici termínu THX?

Klíčová slova: co znamená, význam, definice, přesný výraz, Císařovna, přesný význam, termín, popis, slovo, wiki, význam pojmu, informace, původ slova, heslo, etymologie, synonymum

Pojem Císařovna je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Císařovna zkuste tyto odkazy

Najít heslo Císařovna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Císařovna ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Císařovna na Youtube

Zkusit najít Císařovna v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Císařovna například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Císařovna? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Císařovna? Kdo to byl Císařovna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císařovna? Definice pojmu Císařovna je v sekci panovníci. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než panovníci.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.