Kdo je to?
Kdo je to, byl Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císařovna? Lidé, panovníci

Kdo je to Císařovna?

Co znamená a jaký je význam slova Císařovna?

Císařovna je manželkou nejvyššího panovníka, císaře. Náleží jí oslovení císařská Výsost. Má přesně stanovené povinnosti a její chování i vystupování podléhá etiketě. Reprezentuje svého manžela a má být vzornou matkou jeho následovník a dědiců.
Některé císařovny se staly i vládkyněmi po smrti svých manželů nebo otců.Kdo je to, byl Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císařovna? Lidé, panovníci

Sdílejte tuto stránku se slovem Císařovna s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Spektiv? Rozumíte pojmu Bércový vřed? Vzpomenete si na definici slova Amundi? Znáte pojem Cider?

Klíčová slova: termín, význam slova, Císařovna, formulace, význam, kdo to je, slovo, kdo je Císařovna?, popis, lexikon, heslo, význam pojmu, původ slova, co je to Císařovna?, definice, vysvětlení

Pojem Císařovna je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Císařovna ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Císařovna na Google.cz

Vyhledat heslo Císařovna ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Císařovna ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Císařovna například ve Wikipedii, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Císařovna

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Císařovna? Kdo to byl Císařovna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císařovna? Definice pojmu Císařovna je v kategorii panovníci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci panovníci.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.