Kdo je to?
Kdo je to Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Císařovna? Lidé, panovníci

Kdo je to Císařovna?

Jaký je význam slova Císařovna? Co to znamená?

Císařovna je manželkou nejvyššího panovníka, císaře. Náleží jí oslovení císařská Výsost. Má přesně stanovené povinnosti a její chování i vystupování podléhá etiketě. Reprezentuje svého manžela a má být vzornou matkou jeho následovník a dědiců.
Některé císařovny se staly i vládkyněmi po smrti svých manželů nebo otců.Kdo je to Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Císařovna? Lidé, panovníci

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Císařovna s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Rukola? Vzpomněli byste si co označuje výraz AČR? Vzpomenete si na definici slova Robot? Znáte termín Půdorys?

Klíčová slova: panovníci, Císařovna, význam pojmu, heslo, formulace, Císařovna, přesný výraz, popis, wiki, wikipedie, odborný výraz, informace, přesný význam, definice, pojem, význam

Pojem Císařovna je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Císařovna v dalších zdrojích

Zkusit najít výraz Císařovna v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Císařovna na Google.cz

Zkusit najít Císařovna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Císařovna ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Císařovna ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Císařovna například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Císařovna, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Císařovna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císařovna? Definice pojmu Císařovna je v kategorii Panovníci

Text vytvořen pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace pojem, text, definici, dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než panovníci).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.