Kdo je to?
Kdo je to, byl Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císařovna? Lidé, panovníci

Kdo je to Císařovna?

Co znamená a jaký je význam slova Císařovna?

Císařovna je manželkou nejvyššího panovníka, císaře. Náleží jí oslovení císařská Výsost. Má přesně stanovené povinnosti a její chování i vystupování podléhá etiketě. Reprezentuje svého manžela a má být vzornou matkou jeho následovník a dědiců.
Některé císařovny se staly i vládkyněmi po smrti svých manželů nebo otců.Kdo je to, byl Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císařovna? Lidé, panovníci

Budeme rádi, pokud budete definici slova Císařovna sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Spandex? Znáte termín Žinčica? Vzpomenete si na definici slova Reálná mzda? Víte, co je to Ikebana?

Klíčová slova: Císařovna, formulace, původ slova, pojem, lexikon, synonymum, co je to Císařovna?, definice, přesný výraz, význam, popis, panovníci, odborný výraz, kdo to je, co znamená, heslo

Pojem Císařovna je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat frázi Císařovna ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Císařovna ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Císařovna ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Císařovna ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Císařovna například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Císařovna

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Císařovna? Kdo to byl Císařovna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císařovna? Definice pojmu Císařovna patří do sekce panovníci. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz kupř. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Císařovna i v jiných kategoriích (než panovníci).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.