Kdo je to?
Kdo je to, byl Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císařovna? Lidé, panovníci

Kdo je to Císařovna?

Co znamená a jaký je význam slova Císařovna?

Císařovna je manželkou nejvyššího panovníka, císaře. Náleží jí oslovení císařská Výsost. Má přesně stanovené povinnosti a její chování i vystupování podléhá etiketě. Reprezentuje svého manžela a má být vzornou matkou jeho následovník a dědiců.
Některé císařovny se staly i vládkyněmi po smrti svých manželů nebo otců.Kdo je to, byl Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císařovna? Lidé, panovníci

Sdílejte tuto stránku se slovem Císařovna se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Rukola? Pamatujete si definici pojmu Grotta? Vzpomenete si na definici slova Meandr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Komentář?

Klíčová slova: popis, panovníci, heslo, kdo to je, Císařovna, vysvětlení, etymologie, původ slova, pojem, informace, termín, kdo je Císařovna?, synonymum, popis, slovo, přesný význam

Pojem Císařovna je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat heslo Císařovna v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Císařovna ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Císařovna ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Císařovna ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Císařovna například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Císařovna, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Císařovna? Kdo to byl Císařovna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císařovna? Definice pojmu Císařovna je v kategorii panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto termín Císařovna hledat i v jiných kategoriích (než panovníci).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.