Kdo je to?
Kdo je to Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Císařovna? Lidé, panovníci

Kdo je to Císařovna?

Co znamená a jaký je význam slova Císařovna?

Císařovna je manželkou nejvyššího panovníka, císaře. Náleží jí oslovení císařská Výsost. Má přesně stanovené povinnosti a její chování i vystupování podléhá etiketě. Reprezentuje svého manžela a má být vzornou matkou jeho následovník a dědiců.
Některé císařovny se staly i vládkyněmi po smrti svých manželů nebo otců.Kdo je to Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Císařovna? Lidé, panovníci

Sdílejte text pojmu Císařovna se známými na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Rukola? Pamatujete si definici pojmu Křest? Vzpomenete si na definici slova Metronom? Vzpomněli byste si co znamená slovo OSPOD?

Klíčová slova: panovníci, termín, informace, definice, význam pojmu, wiki, etymologie, odborný výraz, lexikon, synonymum, vysvětlení, panovníci, význam, Císařovna, formulace, slovo

Pojem Císařovna je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Císařovna v dalších zdrojích

Hledat slovo Císařovna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Císařovna ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Císařovna na Youtube

Zkusit najít pojem Císařovna ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Císařovna v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Císařovna například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Císařovna, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Císařovna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císařovna? Definice pojmu Císařovna se nachází v kategorii Panovníci

Text vytvořen pro server Superia.cz. Žádným způsobem neručíme za informace nebo obsah uvedený na těchto internetových stránkách. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste též hledat informace pojem, slovo, termín, výraznapř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Panovníci.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.