Kdo je to?
Kdo je to, byl Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císařovna? Lidé, panovníci

Kdo je to Císařovna?

Co znamená a jaký je význam slova Císařovna?

Císařovna je manželkou nejvyššího panovníka, císaře. Náleží jí oslovení císařská Výsost. Má přesně stanovené povinnosti a její chování i vystupování podléhá etiketě. Reprezentuje svého manžela a má být vzornou matkou jeho následovník a dědiců.
Některé císařovny se staly i vládkyněmi po smrti svých manželů nebo otců.Kdo je to, byl Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Císařovna? Lidé, panovníci

Zaujalo vás slovo, termín Císařovna? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Spektiv? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pelmeně? Vzpomenete si na definici slova Amundi? Znáte termín Informace?

Klíčová slova: informace, pojem, definice, co je to Císařovna?, formulace, synonymum, etymologie, význam pojmu, význam, termín, wiki, kdo je Císařovna?, přesný význam, heslo, kdo to je, lexikon

Pojem Císařovna je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Císařovna doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít heslo Císařovna v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Císařovna ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Císařovna ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Císařovna ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Císařovna například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Císařovna? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Císařovna? Kdo to byl Císařovna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císařovna? Definice pojmu Císařovna se nachází v kategorii panovníci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Císařovna i v jiné sekci než je kategorie panovníci.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.