Kdo je to?
Kdo je to Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Císařovna? Lidé, panovníci

Kdo je to Císařovna?

Co znamená a jaký je význam slova Císařovna?

Císařovna je manželkou nejvyššího panovníka, císaře. Náleží jí oslovení císařská Výsost. Má přesně stanovené povinnosti a její chování i vystupování podléhá etiketě. Reprezentuje svého manžela a má být vzornou matkou jeho následovník a dědiců.
Některé císařovny se staly i vládkyněmi po smrti svých manželů nebo otců.Kdo je to Císařovna? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Císařovna? Lidé, panovníci

Líbí se vám definice kdo je to Císařovna? Pak se podělte se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Rukola? Vzpomněli byste si na význam slova Krypta? Vzpomenete si na definici slova Okultismus? Znáte definici termínu Atestace?

Klíčová slova: informace, wikipedie, definice, přesný význam, panovníci, Císařovna, lexikon, panovníci, co znamená, Císařovna, etymologie, přesný výraz, formulace, slovo, synonymum, heslo

Pojem Císařovna je v kategorii Panovníci, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Císařovna

Zkusit najít Císařovna ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Císařovna ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Císařovna ve Wikislovníku

Hledat slovo Císařovna ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Císařovna například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Císařovna

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Císařovna? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Císařovna? Definice pojmu Císařovna je v sekci Panovníci

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt výraz, definici, slovo, termín třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Panovníci.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.