Kdo je to?
Kdo je to, byl Student? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Student? Lidé, Školství

Kdo je to Student?

Co znamená a jaký je význam slova Student?

Student je (většinou) mladý člověk, který denně dochází do školy (střední nebo vysoké) a systematicky se vzdělává v oboru, na nějž je škola zaměřena a připravuje se tak na budoucí povolání. Studenti denního studia zpravidla nemívají vlastní příjem trvalejšího charakteru, živí je rodiče. Studenti mají určité výhody - např. studentské slevy, stát za ně platí sociální a zdravotní pojištění. Studovat lze i distančně (dálkově). Studenti dálkového studia si vzdělání dokončují nebo doplňují při zaměstnání a studentské výhody se na ně nevztahují.Kdo je to, byl Student? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Student? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Student? Pak se podělte s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem GPRS? Vzpomněli byste si co znamená slovo Habilitace? Pamatujete si definici pojmu Opera? Víte co je Kapari?

Klíčová slova: Student, formulace, kdo je Student?, definice, odborný výraz, informace, co znamená, vysvětlení, význam pojmu, synonymum, co je to Student?, kdo to je, lexikon, původ slova, Školství, etymologie

Pojem Student je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Student ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Student ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Student ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Student ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Student například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Student

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Student? Kdo to byl Student? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Student? Definice pojmu Student je v kategorii Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Student hledat i v jiných kategoriích (než Školství).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.