Kdo je to?
Kdo je to, byl Student? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Student? Lidé, Školství

Kdo je to Student?

Co znamená a jaký je význam slova Student?

Student je (většinou) mladý člověk, který denně dochází do školy (střední nebo vysoké) a systematicky se vzdělává v oboru, na nějž je škola zaměřena a připravuje se tak na budoucí povolání. Studenti denního studia zpravidla nemívají vlastní příjem trvalejšího charakteru, živí je rodiče. Studenti mají určité výhody - např. studentské slevy, stát za ně platí sociální a zdravotní pojištění. Studovat lze i distančně (dálkově). Studenti dálkového studia si vzdělání dokončují nebo doplňují při zaměstnání a studentské výhody se na ně nevztahují.Kdo je to, byl Student? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Student? Lidé, Školství

Definici slova Student můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem cv? Znáte pojem Whatsapp? Pamatujete si definici pojmu Adenokarcinom? Vzpomenete si na definici slova Cytoplazma?

Klíčová slova: kdo to je, heslo, co znamená, Školství, vysvětlení, význam pojmu, význam slova, etymologie, co je to Student?, kdo je Student?, přesný výraz, přesný význam, formulace, wiki, původ slova, synonymum

Pojem Student je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat pojem Student ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Student ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Student na Youtube

Najít heslo Student ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Student například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Student, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Student? Kdo to byl Student? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Student? Definice pojmu Student se nachází v sekci Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít výraz, text, termín, pojem řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.