Kdo je to?
Kdo je to, byl Student? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Student? Lidé, Školství

Kdo je to Student?

Co znamená a jaký je význam slova Student?

Student je (většinou) mladý člověk, který denně dochází do školy (střední nebo vysoké) a systematicky se vzdělává v oboru, na nějž je škola zaměřena a připravuje se tak na budoucí povolání. Studenti denního studia zpravidla nemívají vlastní příjem trvalejšího charakteru, živí je rodiče. Studenti mají určité výhody - např. studentské slevy, stát za ně platí sociální a zdravotní pojištění. Studovat lze i distančně (dálkově). Studenti dálkového studia si vzdělání dokončují nebo doplňují při zaměstnání a studentské výhody se na ně nevztahují.Kdo je to, byl Student? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Student? Lidé, Školství

Tento text (Student) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem cv? Vzpomněli byste si co označuje výraz Trojský kůň? Pamatujete si definici pojmu Adenokarcinom? Znáte termín Spam?

Klíčová slova: formulace, etymologie, odborný výraz, lexikon, heslo, vysvětlení, pojem, termín, co znamená, význam pojmu, kdo je Student?, synonymum, kdo to je, popis, wiki, popis

Pojem Student je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Student ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Student na Google.cz

Najít heslo Student ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Student ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Student například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Student? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Student? Kdo to byl Student? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Student? Definice pojmu Student je v sekci Školství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v Školství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.