Kdo je to?
Kdo je to, byl Student? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Student? Lidé, Školství

Kdo je to Student?

Co znamená a jaký je význam slova Student?

Student je (většinou) mladý člověk, který denně dochází do školy (střední nebo vysoké) a systematicky se vzdělává v oboru, na nějž je škola zaměřena a připravuje se tak na budoucí povolání. Studenti denního studia zpravidla nemívají vlastní příjem trvalejšího charakteru, živí je rodiče. Studenti mají určité výhody - např. studentské slevy, stát za ně platí sociální a zdravotní pojištění. Studovat lze i distančně (dálkově). Studenti dálkového studia si vzdělání dokončují nebo doplňují při zaměstnání a studentské výhody se na ně nevztahují.Kdo je to, byl Student? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Student? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Student s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Kapustňák? Rozumíte pojmu Kometa? Pamatujete si definici pojmu Roztroušená skleróza? Znáte pojem Rádius?

Klíčová slova: vysvětlení, slovo, přesný význam, kdo to je, přesný výraz, popis, co je to Student?, co znamená, význam, původ slova, popis, lexikon, informace, heslo, etymologie, wiki

Pojem Student je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Student zkuste tyto odkazy

Najít heslo Student ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Student ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Student ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Student ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Student například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Student

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Student? Kdo to byl Student? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Student? Definice pojmu Student patří do sekce Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též zkusit najít výraz, text, termín, pojem řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Student i v jiné sekci než je kategorie Školství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.