Kdo je to?
Kdo je to, byl Nymfomanka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfomanka? Lidé, poruchy

Kdo je to Nymfomanka?

Jaký je význam slova Nymfomanka? Co to znamená?

Nymfomanka je žena, která velmi často vyžaduje pohlavní styk. Nejedná se však o sexuální náruživost, ale o nemoc. Aby uspokojily svou touhu, chovají se tyto ženy někdy promiskuitně, protože jim jeden partner nestačí.


Kdo je to, byl Nymfomanka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfomanka? Lidé, poruchy

Sdílejte tuto stránku se slovem Nymfomanka s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Antonymum? Pamatujete si definici pojmu Dědická smlouva? Znáte pojem Kolísavý tlak? Vzpomněli byste si co znamená slovo Splín?

Klíčová slova: formulace, odborný výraz, význam slova, termín, popis, původ slova, význam, popis, informace, vysvětlení, lexikon, co je to Nymfomanka?, synonymum, přesný význam, kdo to je, přesný výraz

Pojem Nymfomanka je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Nymfomanka na Youtube

Zkusit najít Nymfomanka na Google.cz

Hledat frázi Nymfomanka ve Wikipedii

Najít termín Nymfomanka ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Nymfomanka například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nymfomanka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nymfomanka? Kdo to byl Nymfomanka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nymfomanka? Definice pojmu Nymfomanka je v kategorii poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než poruchy.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.