Kdo je to?
Kdo je to, byl Nymfomanka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfomanka? Lidé, poruchy

Kdo je to Nymfomanka?

Jaký je význam slova Nymfomanka? Co to znamená?

Nymfomanka je žena, která velmi často vyžaduje pohlavní styk. Nejedná se však o sexuální náruživost, ale o nemoc. Aby uspokojily svou touhu, chovají se tyto ženy někdy promiskuitně, protože jim jeden partner nestačí.Kdo je to, byl Nymfomanka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfomanka? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Nymfomanka sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Antonymum? Znáte termín Sklivec? Znáte pojem Jedličkův ústav? Víte, co je to Lumbago?

Klíčová slova: pojem, kdo je Nymfomanka?, heslo, slovo, význam pojmu, význam slova, wiki, přesný význam, co znamená, vysvětlení, co je to Nymfomanka?, lexikon, termín, informace, poruchy, význam

Pojem Nymfomanka je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Nymfomanka

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nymfomanka ve Wikimedia Commons

Najít výraz Nymfomanka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Nymfomanka ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Nymfomanka na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nymfomanka například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Nymfomanka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Nymfomanka? Kdo to byl Nymfomanka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nymfomanka? Definice pojmu Nymfomanka se nachází v kategorii poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v poruchy.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.