Kdo je to?
Kdo je to, byl Nymfomanka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfomanka? Lidé, poruchy

Kdo je to Nymfomanka?

Jaký je význam slova Nymfomanka? Co to znamená?

Nymfomanka je žena, která velmi často vyžaduje pohlavní styk. Nejedná se však o sexuální náruživost, ale o nemoc. Aby uspokojily svou touhu, chovají se tyto ženy někdy promiskuitně, protože jim jeden partner nestačí.Kdo je to, byl Nymfomanka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nymfomanka? Lidé, poruchy

Sdílejte tuto stránku se slovem Nymfomanka se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Antonymum? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dark web? Znáte pojem Jedličkův ústav? Víte co je Guláš?

Klíčová slova: definice, informace, kdo je Nymfomanka?, co znamená, popis, etymologie, wiki, vysvětlení, co je to Nymfomanka?, termín, kdo to je, lexikon, přesný výraz, význam, přesný význam, pojem

Pojem Nymfomanka je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Nymfomanka na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nymfomanka ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Nymfomanka ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Nymfomanka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Nymfomanka například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Nymfomanka, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nymfomanka? Kdo to byl Nymfomanka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nymfomanka? Definice pojmu Nymfomanka je v kategorii poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než poruchy).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.