Kdo je to?
Kdo je to Nymfomanka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nymfomanka? Lidé, poruchy

Kdo je to Nymfomanka?

Jaký je význam slova Nymfomanka? Co to znamená?

Nymfomanka je žena, která velmi často vyžaduje pohlavní styk. Nejedná se však o sexuální náruživost, ale o nemoc. Aby uspokojily svou touhu, chovají se tyto ženy někdy promiskuitně, protože jim jeden partner nestačí.


Kdo je to Nymfomanka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nymfomanka? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Nymfomanka s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz RIP? Víte co je Karaoke? Znáte pojem Socialismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Peklo?

Klíčová slova: termín, lexikon, co znamená, význam slova, význam, přesný výraz, informace, slovo, poruchy, definice, formulace, Nymfomanka, etymologie, Nymfomanka, popis, přesný výraz

Pojem Nymfomanka je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Nymfomanka

Zkusit najít frázi Nymfomanka ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nymfomanka ve Wikimedia Commons

Hledat termín Nymfomanka ve Wikislovníku

Hledat pojem Nymfomanka ve Wikipedii

Vyhledat termín Nymfomanka na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Nymfomanka například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Nymfomanka, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Nymfomanka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nymfomanka? Definice pojmu Nymfomanka se nachází v sekci Poruchy

Text vytvořen pro server Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Nymfomanka i v jiných kategoriích (než poruchy).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.