Kdo je to?
Kdo je to Petr Vichnar? Životopis Petr Vichnar, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Petr Vichnar?

Kdo je to Petr Vichnar? Stručný životopis

Petr Vichnar je populární televizní komentátor a sportovní redaktor. Vystudoval Fakultu tělesné výchovy a sportu UK a nastoupil do redakce sportu v České televizi. Je členem vedení redakce, nějakou dobu působil jako šéf úseku sportovních komentátorů.
Petr Vichnar se zaměřuje především na komentování hokeje, lyžování, házené, krasobruslení a vodního slalomu. Několikrát komentoval také zimní i letní olympijské hry. Spolupracoval také na uvádění mezinárodního pořadu Hry bez hranic.Kdo je to Petr Vichnar? Životopis Petr Vichnar, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Petr Vichnar

Národnost: česká
Datum narození: 31. října 1953
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Petr Vichnar? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Amnézie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kinetóza? Rozumíte pojmu Inaugurace? Znáte termín Cream cheese?

Klíčová slova: lexikon, co znamená, přesný význam, význam slova, pojem, termín, novináři, význam, přesný výraz, Petr Vichnar, vysvětlení, význam pojmu, kdo je Petr Vichnar?, synonymum, heslo, co je to Petr Vichnar?

Pojem Petr Vichnar je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Petr Vichnar

Hledejte bez špehování slovo Petr Vichnar ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Petr Vichnar na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Petr Vichnar ve Wikimedia Commons

Hledat termín Petr Vichnar v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Vichnar například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Petr Vichnar

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Petr Vichnar? Kdo to byl Petr Vichnar? Kdy se narodil Petr Vichnar? Kde se narodil Petr Vichnar? Petr Vichnar je v kategorii novináři. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Petr Vichnar dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Vichnar i v jiné kategorii než je novináři.