Kdo je to?
Kdo je to, byl Kustod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kustod? Lidé, profese

Kdo je to Kustod?

Jaký je význam slova Kustod? Co to znamená?

Kustod obecně znamená dozorce nebo opatrovníka. Nejřastěji se slovo kustod používá jako synonymum pro správce muzejních, uměleckých, knihovních nebo jiných sbírek.Kdo je to, byl Kustod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kustod? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kustod sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Fazeta? Znáte pojem Pleonasmus? Vzpomenete si na definici slova Prdopeč? Vzpomenete si na definici slova Retsina?

Klíčová slova: lexikon, kdo je Kustod?, vysvětlení, slovo, původ slova, význam, profese, pojem, popis, etymologie, heslo, wiki, kdo to je, přesný význam, popis, synonymum

Pojem Kustod je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Kustod na Google.cz

Hledat videa s názvem Kustod na Youtube

Hledat termín Kustod ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Kustod v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kustod například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Kustod, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kustod? Kdo to byl Kustod? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kustod? Definice pojmu Kustod se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat výraz, text, termín, pojem řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Kustod hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?