Kdo je to?
Kdo je to, byl Kustod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kustod? Lidé, profese

Kdo je to Kustod?

Jaký je význam slova Kustod? Co to znamená?

Kustod obecně znamená dozorce nebo opatrovníka. Nejřastěji se slovo kustod používá jako synonymum pro správce muzejních, uměleckých, knihovních nebo jiných sbírek.Kdo je to, byl Kustod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kustod? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Kustod s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Fazeta? Víte co je Vláknina? Vzpomenete si na definici slova Prdopeč? Vzpomněli byste si co označuje výraz Elektronická evidence tržeb?

Klíčová slova: kdo to je, slovo, přesný výraz, wiki, co je to Kustod?, vysvětlení, odborný výraz, formulace, co znamená, informace, etymologie, synonymum, kdo je Kustod?, původ slova, význam slova, popis

Pojem Kustod je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Kustod na Youtube

Najít slovo Kustod v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Kustod ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kustod ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kustod například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Kustod? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kustod? Kdo to byl Kustod? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kustod? Definice pojmu Kustod je v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko kupříkladu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?