Kdo je to?
Kdo je to, byl Kustod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kustod? Lidé, profese

Kdo je to Kustod?

Jaký je význam slova Kustod? Co to znamená?

Kustod obecně znamená dozorce nebo opatrovníka. Nejřastěji se slovo kustod používá jako synonymum pro správce muzejních, uměleckých, knihovních nebo jiných sbírek.Kdo je to, byl Kustod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kustod? Lidé, profese

Tento text (Kustod) můžete sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Fazeta? Vzpomenete si na definici slova Bílý čaj? Vzpomenete si na definici slova NVIDIA? Vzpomněli byste si na význam slova Ateroskleróza?

Klíčová slova: pojem, informace, popis, slovo, formulace, lexikon, synonymum, Kustod, definice, odborný výraz, heslo, přesný výraz, termín, wiki, vysvětlení, význam slova

Pojem Kustod je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Kustod

Najít výraz Kustod ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Kustod ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Kustod ve Wikipedii

Hledat frázi Kustod na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kustod například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kustod

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kustod? Kdo to byl Kustod? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kustod? Definice pojmu Kustod je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?