Kdo je to?
Kdo je to, byl Kustod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kustod? Lidé, profese

Kdo je to Kustod?

Jaký je význam slova Kustod? Co to znamená?

Kustod obecně znamená dozorce nebo opatrovníka. Nejřastěji se slovo kustod používá jako synonymum pro správce muzejních, uměleckých, knihovních nebo jiných sbírek.Kdo je to, byl Kustod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kustod? Lidé, profese

Tento text (Kustod) můžete sdílet se známými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Glamour? Vzpomněli byste si na význam slova Instinkt? Vzpomněli byste si na význam slova Luneta? Znáte pojem Eupnoe?

Klíčová slova: slovo, přesný význam, termín, význam slova, popis, co znamená, synonymum, informace, Kustod, heslo, přesný výraz, pojem, formulace, profese, kdo je Kustod?

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Kustod, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kustod? Kdo to byl Kustod? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kustod? Definice pojmu Kustod je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?