Kdo je to?
Kdo je to, byl Kustod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kustod? Lidé, profese

Kdo je to Kustod?

Jaký je význam slova Kustod? Co to znamená?

Kustod obecně znamená dozorce nebo opatrovníka. Nejřastěji se slovo kustod používá jako synonymum pro správce muzejních, uměleckých, knihovních nebo jiných sbírek.Kdo je to, byl Kustod? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kustod? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Kustod s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Fazeta? Víte, co je to Dynovačka? Vzpomenete si na definici slova NVIDIA? Rozumíte pojmu Chemtrails?

Klíčová slova: slovo, etymologie, vysvětlení, synonymum, co znamená, původ slova, pojem, kdo to je, význam, odborný výraz, přesný význam, kdo je Kustod?, přesný výraz, lexikon, popis, heslo

Pojem Kustod je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Kustod ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Kustod ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kustod ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Kustod ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kustod například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Kustod? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kustod? Kdo to byl Kustod? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kustod? Definice pojmu Kustod se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Kustod i v jiné sekci než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?