Kdo je to?
Kdo je to, byl Kartograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kartograf? Lidé, profese

Kdo je to Kartograf?

Jaký je význam slova Kartograf? Co to znamená?

Kartograf je osoba, která se zabývá vytvářením a zpracováváním map. Jedná se o vědeckou až uměleckou práci. Sestavuje mapy nejrůznějšího druhu a vykonává práce od vyměření až po vydání hotové mapy. Kartografie také studuje mapy jako vědecké dokumenty i umělecká díla.
Kartograf tedy znázorňuje zemský povrch, popřípadě další objekty jako nebeská tělesa, jevy, které se na nich odehrávají a vztahy mezi nimi, to vše pak používá při zpracování i použití map. Pracuje se zmenšeným obrazem povrchu v rovině, kdy se těleso nahrazuje referenční koulí, takže nedochází ke zkreslení.Kdo je to, byl Kartograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kartograf? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kartograf sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Křivda? Vzpomněli byste si na význam slova Genmaiča? Rozumíte pojmu Fraška? Znáte definici termínu Štěstí?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, etymologie, kdo je Kartograf?, profese, kdo to je, definice, odborný výraz, heslo, Kartograf, co je to Kartograf?, význam slova, slovo, pojem, význam pojmu, informace

Pojem Kartograf je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Kartograf

Vyhledat heslo Kartograf na Google.cz

Hledat videa s názvem Kartograf na Youtube

Najít heslo Kartograf ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Kartograf ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kartograf například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Kartograf, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kartograf? Kdo to byl Kartograf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kartograf? Definice pojmu Kartograf se nachází v sekci profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Kartograf hledat i v jiných kategoriích (než profese).