Kdo je to?
Kdo je to, byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolek a Lolek? Lidé, fikce

Kdo je to Bolek a Lolek?

Jaký je význam slova Bolek a Lolek? Co to znamená?

Bolek a Lolek jsou jména animovaných postaviček, oblíbených především u dětí. Postavy dvou zcela rozdílných bratří jsou hlavními hrdiny polského televizního seriálu, vysílaného od roku 1963, u nás především ve Večerníčku. Bolek a Lolek spolu zažívají různá dobrodružství a putují po celém světě.
Autorem původního předlohy je Wladyslaw Nehrebecký, který tak ztvárnil některá dobrodružství svých synů. Jména hlavních postav si vypůjčil ze staršího filmu.Kdo je to, byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolek a Lolek? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bolek a Lolek? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Burleska? Rozumíte pojmu Tuberkulóza? Vzpomněli byste si na význam slova Devalvace? Znáte pojem Kafr?

Klíčová slova: pojem, co je to Bolek a Lolek?, význam, etymologie, Bolek a Lolek, kdo to je, lexikon, význam pojmu, původ slova, co znamená, popis, formulace, vysvětlení, kdo je Bolek a Lolek?, informace, fikce

Pojem Bolek a Lolek je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Bolek a Lolek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Bolek a Lolek na Google.cz

Vyhledat termín Bolek a Lolek ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Bolek a Lolek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bolek a Lolek například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Bolek a Lolek, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bolek a Lolek? Kdo to byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bolek a Lolek? Definice pojmu Bolek a Lolek je v kategorii fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než fikce.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.