Kdo je to?
Kdo je to, byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolek a Lolek? Lidé, fikce

Kdo je to Bolek a Lolek?

Jaký je význam slova Bolek a Lolek? Co to znamená?

Bolek a Lolek jsou jména animovaných postaviček, oblíbených především u dětí. Postavy dvou zcela rozdílných bratří jsou hlavními hrdiny polského televizního seriálu, vysílaného od roku 1963, u nás především ve Večerníčku. Bolek a Lolek spolu zažívají různá dobrodružství a putují po celém světě.
Autorem původního předlohy je Wladyslaw Nehrebecký, který tak ztvárnil některá dobrodružství svých synů. Jména hlavních postav si vypůjčil ze staršího filmu.Kdo je to, byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolek a Lolek? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bolek a Lolek sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Burleska? Vzpomněli byste si co označuje výraz Živá tapeta? Vzpomněli byste si na význam slova Devalvace? Znáte termín Zánět?

Klíčová slova: popis, co je to Bolek a Lolek?, popis, význam, formulace, definice, etymologie, význam slova, přesný význam, termín, co znamená, slovo, kdo to je, lexikon, pojem, wiki

Pojem Bolek a Lolek je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem Bolek a Lolek ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Bolek a Lolek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Bolek a Lolek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Bolek a Lolek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bolek a Lolek například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bolek a Lolek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bolek a Lolek? Kdo to byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bolek a Lolek? Definice pojmu Bolek a Lolek patří do sekce fikce. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, text, definici, řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v fikce.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.