Kdo je to?
Kdo je to, byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolek a Lolek? Lidé, fikce

Kdo je to Bolek a Lolek?

Jaký je význam slova Bolek a Lolek? Co to znamená?

Bolek a Lolek jsou jména animovaných postaviček, oblíbených především u dětí. Postavy dvou zcela rozdílných bratří jsou hlavními hrdiny polského televizního seriálu, vysílaného od roku 1963, u nás především ve Večerníčku. Bolek a Lolek spolu zažívají různá dobrodružství a putují po celém světě.
Autorem původního předlohy je Wladyslaw Nehrebecký, který tak ztvárnil některá dobrodružství svých synů. Jména hlavních postav si vypůjčil ze staršího filmu.Kdo je to, byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolek a Lolek? Lidé, fikce

Sdílejte tuto stránku se slovem Bolek a Lolek s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Burleska? Pamatujete si definici pojmu Entizol? Vzpomněli byste si na význam slova Devalvace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Obří slalom?

Klíčová slova: odborný výraz, fikce, kdo to je, co je to Bolek a Lolek?, termín, etymologie, pojem, přesný význam, přesný výraz, význam slova, původ slova, význam pojmu, informace, synonymum, definice, význam

Pojem Bolek a Lolek je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Bolek a Lolek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Bolek a Lolek ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Bolek a Lolek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Bolek a Lolek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Bolek a Lolek například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Bolek a Lolek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bolek a Lolek? Kdo to byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bolek a Lolek? Definice pojmu Bolek a Lolek je v sekci fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než fikce).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.