Kdo je to?
Kdo je to, byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolek a Lolek? Lidé, fikce

Kdo je to Bolek a Lolek?

Jaký je význam slova Bolek a Lolek? Co to znamená?

Bolek a Lolek jsou jména animovaných postaviček, oblíbených především u dětí. Postavy dvou zcela rozdílných bratří jsou hlavními hrdiny polského televizního seriálu, vysílaného od roku 1963, u nás především ve Večerníčku. Bolek a Lolek spolu zažívají různá dobrodružství a putují po celém světě.
Autorem původního předlohy je Wladyslaw Nehrebecký, který tak ztvárnil některá dobrodružství svých synů. Jména hlavních postav si vypůjčil ze staršího filmu.Kdo je to, byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolek a Lolek? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bolek a Lolek sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Tilápie? Znáte definici termínu S-rank? Vzpomněli byste si na význam slova Evropská unie? Pamatujete si definici pojmu Junta?

Klíčová slova: synonymum, pojem, formulace, popis, wiki, co znamená, Bolek a Lolek, definice, význam, odborný výraz, původ slova, lexikon, termín, slovo, význam slova, význam pojmu

Pojem Bolek a Lolek je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Bolek a Lolek na Youtube

Vyhledat slovo Bolek a Lolek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Bolek a Lolek ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Bolek a Lolek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Bolek a Lolek například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Bolek a Lolek, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bolek a Lolek? Kdo to byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bolek a Lolek? Definice pojmu Bolek a Lolek se nachází v sekci fikce. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bolek a Lolek v jiné sekci než fikce.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.