Kdo je to?
Kdo je to, byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolek a Lolek? Lidé, fikce

Kdo je to Bolek a Lolek?

Jaký je význam slova Bolek a Lolek? Co to znamená?

Bolek a Lolek jsou jména animovaných postaviček, oblíbených především u dětí. Postavy dvou zcela rozdílných bratří jsou hlavními hrdiny polského televizního seriálu, vysílaného od roku 1963, u nás především ve Večerníčku. Bolek a Lolek spolu zažívají různá dobrodružství a putují po celém světě.
Autorem původního předlohy je Wladyslaw Nehrebecký, který tak ztvárnil některá dobrodružství svých synů. Jména hlavních postav si vypůjčil ze staršího filmu.Kdo je to, byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolek a Lolek? Lidé, fikce

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bolek a Lolek s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Citoň? Víte co je Kometa? Vzpomněli byste si na význam slova Cephalea? Vzpomněli byste si co označuje výraz Logistika?

Klíčová slova: co je to Bolek a Lolek?, termín, formulace, synonymum, informace, lexikon, fikce, Bolek a Lolek, význam, co znamená, slovo, definice, kdo to je, přesný výraz, kdo je Bolek a Lolek?, wiki

Pojem Bolek a Lolek je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat termín Bolek a Lolek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Bolek a Lolek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bolek a Lolek ve Wikimedia Commons

Najít výraz Bolek a Lolek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bolek a Lolek například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Bolek a Lolek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Bolek a Lolek? Kdo to byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bolek a Lolek? Definice pojmu Bolek a Lolek se nachází v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bolek a Lolek v jiné sekci než fikce.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.