Kdo je to?
Kdo je to, byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolek a Lolek? Lidé, fikce

Kdo je to Bolek a Lolek?

Jaký je význam slova Bolek a Lolek? Co to znamená?

Bolek a Lolek jsou jména animovaných postaviček, oblíbených především u dětí. Postavy dvou zcela rozdílných bratří jsou hlavními hrdiny polského televizního seriálu, vysílaného od roku 1963, u nás především ve Večerníčku. Bolek a Lolek spolu zažívají různá dobrodružství a putují po celém světě.
Autorem původního předlohy je Wladyslaw Nehrebecký, který tak ztvárnil některá dobrodružství svých synů. Jména hlavních postav si vypůjčil ze staršího filmu.Kdo je to, byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolek a Lolek? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Bolek a Lolek? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Citoň? Vzpomenete si na definici slova Spandex? Vzpomněli byste si na význam slova Cephalea? Vzpomněli byste si na význam slova Výpotek?

Klíčová slova: popis, definice, Bolek a Lolek, lexikon, kdo to je, vysvětlení, původ slova, kdo je Bolek a Lolek?, význam pojmu, fikce, wiki, termín, co znamená, heslo, význam slova, synonymum

Pojem Bolek a Lolek je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít frázi Bolek a Lolek ve Wikipedii

Hledat slovo Bolek a Lolek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Bolek a Lolek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Bolek a Lolek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Bolek a Lolek například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bolek a Lolek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bolek a Lolek? Kdo to byl Bolek a Lolek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bolek a Lolek? Definice pojmu Bolek a Lolek je v kategorii fikce. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat pojem, definici, text, výraz například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než fikce).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.