Kdo je to?
Kdo je to, byl Gambler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gambler? Lidé, poruchy

Kdo je to Gambler?

Jaký je význam slova Gambler? Co to znamená?

Gambler je hazardní hráč, Samo označení je slangový výraz, často se používá i pro patologické hráče. Gambler je závislý na hazardní hře a touží se zúčastňovat jakéhokoli sázení na cokoli a o cokoli bez ohledu na nejistý výsledek. Po hře touží silně, špatně se ovládá, hraní postupně propadá a upřednostňuje ho před povinnostmi i zájmy.
Následky gamblerství jsou dalekosáhlé a škodlivé. Závislost se nejrychleji rozvíjí u dětí a mladistvých.


Kdo je to, byl Gambler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gambler? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Gambler s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz SIPO? Vzpomněli byste si na význam slova Vrubopis? Znáte pojem Softshell? Znáte definici termínu Moučnice?

Klíčová slova: formulace, odborný výraz, přesný výraz, co je to Gambler?, význam, informace, popis, heslo, co znamená, wiki, význam slova, popis, slovo, termín, vysvětlení, přesný význam

Pojem Gambler je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Gambler na Youtube

Najít termín Gambler ve Wikislovníku

Zkusit najít Gambler ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Gambler ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Gambler například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Gambler? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Gambler? Kdo to byl Gambler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gambler? Definice pojmu Gambler se nachází v kategorii poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.