Kdo je to?
Kdo je to, byl Gambler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gambler? Lidé, poruchy

Kdo je to Gambler?

Jaký je význam slova Gambler? Co to znamená?

Gambler je hazardní hráč, Samo označení je slangový výraz, často se používá i pro patologické hráče. Gambler je závislý na hazardní hře a touží se zúčastňovat jakéhokoli sázení na cokoli a o cokoli bez ohledu na nejistý výsledek. Po hře touží silně, špatně se ovládá, hraní postupně propadá a upřednostňuje ho před povinnostmi i zájmy.
Následky gamblerství jsou dalekosáhlé a škodlivé. Závislost se nejrychleji rozvíjí u dětí a mladistvých.Kdo je to, byl Gambler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gambler? Lidé, poruchy

Definici slova Gambler můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rádius? Pamatujete si definici pojmu Promoce? Znáte pojem Transparentní účet? Vzpomněli byste si co znamená slovo Audit?

Klíčová slova: co je to Gambler?, poruchy, popis, popis, původ slova, vysvětlení, definice, lexikon, kdo to je, informace, význam slova, přesný význam, etymologie, význam, heslo, synonymum

Pojem Gambler je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Gambler

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gambler ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Gambler na Google.cz

Hledat frázi Gambler ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Gambler ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Gambler například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Gambler

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Gambler? Kdo to byl Gambler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gambler? Definice pojmu Gambler patří do sekce poruchy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.