Kdo je to?
Kdo je to Gambler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gambler? Lidé, poruchy

Kdo je to Gambler?

Co znamená a jaký je význam slova Gambler?

Gambler je hazardní hráč, Samo označení je slangový výraz, často se používá i pro patologické hráče. Gambler je závislý na hazardní hře a touží se zúčastňovat jakéhokoli sázení na cokoli a o cokoli bez ohledu na nejistý výsledek. Po hře touží silně, špatně se ovládá, hraní postupně propadá a upřednostňuje ho před povinnostmi i zájmy.
Následky gamblerství jsou dalekosáhlé a škodlivé. Závislost se nejrychleji rozvíjí u dětí a mladistvých.


Kdo je to Gambler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Gambler? Lidé, poruchy

Tento text (Gambler) můžete sdílet s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Lymfodrenáž? Vzpomněli byste si co znamená slovo Plankton? Znáte pojem Evropská unie? Víte co je Jasmínová rýže?

Klíčová slova: význam slova, Gambler, slovo, význam pojmu, synonymum, popis, poruchy, formulace, Gambler, informace, wiki, přesný výraz, přesný význam, poruchy, pojem, co znamená

Pojem Gambler je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Gambler

Hledat frázi Gambler ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Gambler na Google.cz

Zkusit najít pojem Gambler ve Wikipedii

Vyhledat výraz Gambler ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Gambler na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Gambler například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Gambler? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Gambler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gambler? Definice pojmu Gambler se nachází v kategorii Poruchy

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, výraz třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Gambler i v jiné sekci než je kategorie poruchy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.