Kdo je to?
Kdo je to, byl Gambler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gambler? Lidé, poruchy

Kdo je to Gambler?

Jaký je význam slova Gambler? Co to znamená?

Gambler je hazardní hráč, Samo označení je slangový výraz, často se používá i pro patologické hráče. Gambler je závislý na hazardní hře a touží se zúčastňovat jakéhokoli sázení na cokoli a o cokoli bez ohledu na nejistý výsledek. Po hře touží silně, špatně se ovládá, hraní postupně propadá a upřednostňuje ho před povinnostmi i zájmy.
Následky gamblerství jsou dalekosáhlé a škodlivé. Závislost se nejrychleji rozvíjí u dětí a mladistvých.Kdo je to, byl Gambler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gambler? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Gambler s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rádius? Víte, co je to Pýřavka? Znáte pojem Transparentní účet? Rozumíte pojmu Příkon?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, přesný význam, co je to Gambler?, význam pojmu, Gambler, termín, pojem, synonymum, kdo je Gambler?, formulace, poruchy, kdo to je, slovo

Pojem Gambler je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Gambler

Hledat výraz Gambler ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Gambler ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Gambler ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Gambler v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Gambler například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Gambler, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Gambler? Kdo to byl Gambler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gambler? Definice pojmu Gambler se nachází v sekci poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít pojem, text, definici, řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.