Kdo je to?
Kdo je to, byl Gambler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gambler? Lidé, poruchy

Kdo je to Gambler?

Jaký je význam slova Gambler? Co to znamená?

Gambler je hazardní hráč, Samo označení je slangový výraz, často se používá i pro patologické hráče. Gambler je závislý na hazardní hře a touží se zúčastňovat jakéhokoli sázení na cokoli a o cokoli bez ohledu na nejistý výsledek. Po hře touží silně, špatně se ovládá, hraní postupně propadá a upřednostňuje ho před povinnostmi i zájmy.
Následky gamblerství jsou dalekosáhlé a škodlivé. Závislost se nejrychleji rozvíjí u dětí a mladistvých.Kdo je to, byl Gambler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Gambler? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Gambler? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rádius? Vzpomněli byste si co označuje výraz Embargo? Znáte pojem Transparentní účet? Znáte termín Remise?

Klíčová slova: definice, synonymum, lexikon, etymologie, pojem, význam pojmu, kdo to je, význam, poruchy, co je to Gambler?, slovo, popis, kdo je Gambler?, termín, vysvětlení, Gambler

Pojem Gambler je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat slovo Gambler na Google.cz

Vyhledat heslo Gambler ve Wikipedii

Vyhledat pojem Gambler ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Gambler ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Gambler například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Gambler, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Gambler? Kdo to byl Gambler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Gambler? Definice pojmu Gambler je v kategorii poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v poruchy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.