Kdo je to?
Kdo je to, byl Metrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrolog? Lidé, profese

Kdo je to Metrolog?

Co znamená a jaký je význam slova Metrolog?

Metrolog (nikoliv meteorolog!)je odborník, jenž provádí kalibraci a údržbu technicky komplikovaných a velmi přesných přístrojů. Metrolog dále zajišťuje expertízy, navrhuje kalibrační postupy, stará se o dozorčí činnost a ke všemu vede příslušnou dokumentaci.Kdo je to, byl Metrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrolog? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Metrolog? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Xenofobie? Vzpomenete si na definici slova Obezita? Víte, co je to Cirhóza jater? Vzpomněli byste si na význam slova Cushingův syndrom?

Klíčová slova: přesný význam, původ slova, informace, Metrolog, definice, lexikon, termín, synonymum, odborný výraz, popis, přesný výraz, formulace, kdo to je, etymologie, význam, co znamená

Pojem Metrolog je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Metrolog

Hledat videa s názvem Metrolog na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Metrolog ve Wikimedia Commons

Najít slovo Metrolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Metrolog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Metrolog například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Metrolog, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Metrolog? Kdo to byl Metrolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Metrolog? Definice pojmu Metrolog se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo řekněme v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Metrolog hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.