Kdo je to?
Kdo je to, byl Metrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrolog? Lidé, profese

Kdo je to Metrolog?

Co znamená a jaký je význam slova Metrolog?

Metrolog (nikoliv meteorolog!)je odborník, jenž provádí kalibraci a údržbu technicky komplikovaných a velmi přesných přístrojů. Metrolog dále zajišťuje expertízy, navrhuje kalibrační postupy, stará se o dozorčí činnost a ke všemu vede příslušnou dokumentaci.Kdo je to, byl Metrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrolog? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Metrolog? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Xenofobie? Víte, co je to Benešovy dekrety? Víte, co je to Akademický rok? Rozumíte pojmu Ledové víno?

Klíčová slova: heslo, profese, vysvětlení, etymologie, definice, co je to Metrolog?, formulace, wiki, přesný význam, význam, popis, co znamená, popis, původ slova, slovo, kdo je Metrolog?

Pojem Metrolog je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Metrolog ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Metrolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Metrolog ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Metrolog ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Metrolog například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Metrolog

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Metrolog? Kdo to byl Metrolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Metrolog? Definice pojmu Metrolog patří do sekce profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.