Kdo je to?
Kdo je to, byl Metrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrolog? Lidé, profese

Kdo je to Metrolog?

Co znamená a jaký je význam slova Metrolog?

Metrolog (nikoliv meteorolog!)je odborník, jenž provádí kalibraci a údržbu technicky komplikovaných a velmi přesných přístrojů. Metrolog dále zajišťuje expertízy, navrhuje kalibrační postupy, stará se o dozorčí činnost a ke všemu vede příslušnou dokumentaci.Kdo je to, byl Metrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrolog? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Metrolog? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Xenofobie? Pamatujete si definici pojmu Circa? Víte, co je to Akademický rok? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nindžucu?

Klíčová slova: co znamená, původ slova, slovo, popis, termín, Metrolog, formulace, informace, popis, význam slova, etymologie, přesný výraz, co je to Metrolog?, definice, odborný výraz, kdo je Metrolog?

Pojem Metrolog je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Vyhledat slovo Metrolog ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Metrolog na Youtube

Najít termín Metrolog ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Metrolog ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Metrolog například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Metrolog, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Metrolog? Kdo to byl Metrolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Metrolog? Definice pojmu Metrolog je v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Metrolog i v jiné sekci než v profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.