Kdo je to?
Kdo je to, byl Metrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrolog? Lidé, profese

Kdo je to Metrolog?

Co znamená a jaký je význam slova Metrolog?

Metrolog (nikoliv meteorolog!)je odborník, jenž provádí kalibraci a údržbu technicky komplikovaných a velmi přesných přístrojů. Metrolog dále zajišťuje expertízy, navrhuje kalibrační postupy, stará se o dozorčí činnost a ke všemu vede příslušnou dokumentaci.Kdo je to, byl Metrolog? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Metrolog? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Metrolog? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Xenofobie? Víte, co je to Desktop? Víte, co je to Cirhóza jater? Rozumíte pojmu Kinesiotaping?

Klíčová slova: synonymum, heslo, slovo, původ slova, profese, odborný výraz, lexikon, Metrolog, wiki, význam slova, formulace, definice, popis, přesný výraz, pojem, význam pojmu

Pojem Metrolog je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Metrolog v následujících vyhledávačích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Metrolog ve Wikimedia Commons

Najít slovo Metrolog ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Metrolog na Google.cz

Najít termín Metrolog ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Metrolog například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Metrolog

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Metrolog? Kdo to byl Metrolog? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Metrolog? Definice pojmu Metrolog je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat pojem, definici, text, výraz kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Metrolog i v jiné kategorii než je sekce profese.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.