Kdo je to?
Kdo je Emmanuel Macron? Životopis Emmanuel Macron, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Emmanuel Macron?

Kdo je Emmanuel Macron? Životopis, informace, biografie, politici

Emmanuel Macron, celým jménem Emmanuel Jean Michel Fréderic Macron je současný francouzský prezident. Před výkonem této funkce byl politikem a investičním bankéřem. Ve vládě Manuela Vallse působil ve funkci ministra hospodářství. Této pozice se však vzdal, aby se mohl zaměřit na svou kandidaturu na francouzského prezidenta. Zde zvítězil nad protikandidátkou Marine Le Penovou.
Prezidentem se Emmanuel Macron stal v roce 2017, současně se také ujal funkce spoluknížete Andorry.Kdo je Emmanuel Macron? Životopis Emmanuel Macron, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Emmanuel Macron

Národnost: francouzská
Datum narození: 21.12.1977
Místo narození: Amiens

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Emmanuel Macron s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Bourbon? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dermatitida? Znáte termín Basejump? Znáte termín Prvouka?

Klíčová slova: politici, informace, národnost, kdy se narodil Emmanuel Macron?, popis, zajímavosti, kde se narodil Emmanuel Macron?, wikipedie, biografie, narození, politici, místo narození, životopis, vysvětlení, život, wiki

Pojem Emmanuel Macron je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Emmanuel Macron zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Emmanuel Macron ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Emmanuel Macron ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Emmanuel Macron ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Emmanuel Macron ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Emmanuel Macron ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Emmanuel Macron například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Emmanuel Macron

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Emmanuel Macron? Kdy se narodil Emmanuel Macron? Kde se narodil Emmanuel Macron? Emmanuel Macron je v sekci Politici

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Emmanuel Macron dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emmanuel Macron i v jiné kategorii než je politici.