Kdo je to?
Kdo je to Emmanuel Macron? Životopis Emmanuel Macron, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Emmanuel Macron?

Kdo je to Emmanuel Macron? Stručný životopis

Emmanuel Macron, celým jménem Emmanuel Jean Michel Fréderic Macron je současný francouzský prezident. Před výkonem této funkce byl politikem a investičním bankéřem. Ve vládě Manuela Vallse působil ve funkci ministra hospodářství. Této pozice se však vzdal, aby se mohl zaměřit na svou kandidaturu na francouzského prezidenta. Zde zvítězil nad protikandidátkou Marine Le Penovou.
Prezidentem se Emmanuel Macron stal v roce 2017, současně se také ujal funkce spoluknížete Andorry.Kdo je to Emmanuel Macron? Životopis Emmanuel Macron, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Emmanuel Macron

Národnost: francouzská
Datum narození: 21.12.1977
Místo narození: Amiens

Zaujala vás biografie osobnosti Emmanuel Macron? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Bourbon? Víte co je Platonická láska? Znáte termín Caro? Vzpomněli byste si co označuje výraz Elektroléčba?

Klíčová slova: Emmanuel Macron, původ slova, kdo je Emmanuel Macron?, popis, etymologie, slovo, politici, význam slova, heslo, synonymum, termín, význam pojmu, definice, wiki, význam, informace

Pojem Emmanuel Macron je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Emmanuel Macron lze najít v následujících zdrojích

Hledat heslo Emmanuel Macron ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Emmanuel Macron ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Emmanuel Macron v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Emmanuel Macron ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Emmanuel Macron například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Emmanuel Macron? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Emmanuel Macron? Kdo to byl Emmanuel Macron? Kdy se narodil Emmanuel Macron? Kde se narodil Emmanuel Macron? Emmanuel Macron se nachází v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Emmanuel Macron dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emmanuel Macron i v jiné kategorii než je politici.