Kdo je to?
Kdo je Emmanuel Macron? Životopis Emmanuel Macron, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Emmanuel Macron

Kdo je Emmanuel Macron? Životopis, informace, biografie, politici

Emmanuel Macron, celým jménem Emmanuel Jean Michel Fréderic Macron je současný francouzský prezident. Před výkonem této funkce byl politikem a investičním bankéřem. Ve vládě Manuela Vallse působil ve funkci ministra hospodářství. Této pozice se však vzdal, aby se mohl zaměřit na svou kandidaturu na francouzského prezidenta. Zde zvítězil nad protikandidátkou Marine Le Penovou.
Prezidentem se Emmanuel Macron stal v roce 2017, současně se také ujal funkce spoluknížete Andorry.Kdo je Emmanuel Macron? Životopis Emmanuel Macron, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Emmanuel Macron

Národnost: francouzská
Datum narození: 21.12.1977
Místo narození: Amiens

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Emmanuel Macron? s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Achilova pata? Vzpomněli byste si co znamená slovo Server? Znáte termín Leporelo? Víte co je List vlastnictví?

Klíčová slova: politici, Emmanuel Macron, vysvětlení, informace, lexikon, wiki, místo narození, národnost, život, kdy se narodil Emmanuel Macron?, wikipedie, kde se narodil Emmanuel Macron?, životopis, kdo je Emmanuel Macron?, osobnost, zajímavosti

Pojem Emmanuel Macron je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Emmanuel Macron ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Emmanuel Macron ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Emmanuel Macron ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Emmanuel Macron ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Emmanuel Macron na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Emmanuel Macron například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Emmanuel Macron?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Emmanuel Macron? Kdy se narodil Emmanuel Macron? Kde se narodil Emmanuel Macron? Emmanuel Macron je v sekci Politici

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Emmanuel Macron kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emmanuel Macron i v jiné kategorii než je politici.