Kdo je to?
Kdo je Emmanuel Macron? Životopis Emmanuel Macron, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Emmanuel Macron?

Kdo je Emmanuel Macron? Životopis, informace, biografie, politici

Emmanuel Macron, celým jménem Emmanuel Jean Michel Fréderic Macron je současný francouzský prezident. Před výkonem této funkce byl politikem a investičním bankéřem. Ve vládě Manuela Vallse působil ve funkci ministra hospodářství. Této pozice se však vzdal, aby se mohl zaměřit na svou kandidaturu na francouzského prezidenta. Zde zvítězil nad protikandidátkou Marine Le Penovou.
Prezidentem se Emmanuel Macron stal v roce 2017, současně se také ujal funkce spoluknížete Andorry.Kdo je Emmanuel Macron? Životopis Emmanuel Macron, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Emmanuel Macron

Národnost: francouzská
Datum narození: 21.12.1977
Místo narození: Amiens

Líbí se stručný životopis s osobou Emmanuel Macron? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Bourbon? Znáte definici termínu Interpretace? Znáte termín Žemlovka? Pamatujete si definici pojmu NIMBY?

Klíčová slova: biografie, datum narození, Emmanuel Macron, narození, místo narození, národnost, osobnosti, zajímavosti, wikipedie, osobnost, kdy se narodil Emmanuel Macron?, Emmanuel Macron, vysvětlení, životopis, wiki, lexikon

Pojem Emmanuel Macron je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Emmanuel Macron ve Wikimedia Commons

Najít výraz Emmanuel Macron ve Wikislovníku

Zkusit najít Emmanuel Macron ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Emmanuel Macron ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Emmanuel Macron například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Emmanuel Macron?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Emmanuel Macron? Kdy se narodil Emmanuel Macron? Kde se narodil Emmanuel Macron? Emmanuel Macron se nachází v sekci Politici

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Emmanuel Macron kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Emmanuel Macron i v jiné kategorii než je politici.