Kdo je to?
Kdo je Lenka Špillarová? Životopis Lenka Špillarová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Lenka Špillarová

Kdo je Lenka Špillarová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Lenka Špillarová je česká novinářka a moderátorka.
Lenka se narodila v roce 1986 ve Znojmě, celé dětství prožila ve vesničce Hodonice u Znojma na jižní Moravě. Lenka vystudovala gymnázium a potom pokračovala na Vyšší odborné škole publicistiky. Když studovala ve druhém ročníku, byla náhodně oslovena Milošem Petanou, bývalým ředitelem tehdejší televize Premiéra (dnes Prima) a majitelem Bontonlandu a pozvána na konkurs do reklamy. Tehdy začala pracovat pro Stream.cz, pro nějž natáčela hlavně reportáže z večírků. Lenka ale neskončila studium maturitou a pokračovala na vysokou školu - vybrala si Vysokou školu Jana Amose Komenského a obor mediální studia. Tehdy také nastoupila do TV Óčko, kde natáčela reportáže z módních přehlídek pro módní pořad Evy Decastelo. Po ukončení studia se stala členem VIP zprávy, které vedla Ivana Gottová. Později moderovala MiniDuel, Odpolední zprávy a naposledy pak Nový den na CNN Prima News. Ačkoliv je svým založením spíše sova, musela pro tuto relaci vstávat poměrně brzy (cca v 5 hodin ráno).
Rétoriku se učila u paní Evy Jurinové a Simony Postlerové, zpětnou vazbu získává i od moderátorky Markéty Fialové. Lenka sama říká, že kritika ji posouvá dále, zatímco chvála člověka nikam neposune.
K Lenčiným koníčkům v minulosti patřil běh (dokonce si zaběhla půlmaraton), teď praktikuje jógu a hraje squash. Nejraději odpočívá sama doma, když nemusí nic dělat.
V soukromém životě má přítele - advokáta Tomáše, s nímž čeká dítě. Kvůli těhotenství také předčasně ukončila spolupráci s CNN Prima News.Kdo je Lenka Špillarová? Životopis Lenka Špillarová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Lenka Špillarová

Národnost: česká
Datum narození: 1986
Místo narození: Znojmo

Sdílejte tuto stránku s osobností Lenka Špillarová s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz ČSOB? Víte co je Atribut? Znáte pojem Unsplash? Vzpomněli byste si co označuje výraz Burrito?

Klíčová slova: wikipedie, život, biografie, datum narození, místo narození, popis, kde se narodila Lenka Špillarová?, životopis, lexikon, wiki, informace, osobnosti, Lenka Špillarová, novináři, novináři, kdy se narodila Lenka Špillarová?

Pojem Lenka Špillarová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lenka Špillarová ve Wikimedia Commons

Hledat termín Lenka Špillarová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Lenka Špillarová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Lenka Špillarová na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Lenka Špillarová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Špillarová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Lenka Špillarová?

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Lenka Špillarová? Kdy se narodila Lenka Špillarová? Kde se narodila Lenka Špillarová? Lenka Špillarová patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, žurnalistka u stolu, lenka Špillarová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Lenka Špillarová například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Špillarová i v jiné kategorii než je novináři.