Kdo je to?
Kdo je to, byl Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociopat? Lidé, poruchy

Kdo je to Sociopat?

Jaký je význam slova Sociopat? Co to znamená?

Sociopatie se řadí mezi závažné poruchy osobnosti. Postižený jedinec, sociopat, se chová abnormálně ve vztahu ke svému okolí, není schopen se přizpůsobit a navazovat běžné mezilidské vztahy.Kdo je to, byl Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociopat? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sociopat sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Operační systém? Vzpomněli byste si na význam slova Kometa? Vzpomněli byste si co znamená slovo FAQ? Znáte definici termínu Pověst?

Klíčová slova: co je to Sociopat?, informace, vysvětlení, slovo, wiki, význam, co znamená, popis, původ slova, význam slova, přesný význam, lexikon, kdo je Sociopat?, Sociopat, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Sociopat je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Sociopat zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Sociopat ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Sociopat na Google.cz

Hledat termín Sociopat ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Sociopat ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociopat například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sociopat

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Sociopat? Kdo to byl Sociopat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociopat? Definice pojmu Sociopat patří do sekce poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.