Kdo je to?
Kdo je to Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sociopat? Lidé, poruchy

Kdo je to Sociopat?

Co znamená a jaký je význam slova Sociopat?

Sociopatie se řadí mezi závažné poruchy osobnosti. Postižený jedinec, sociopat, se chová abnormálně ve vztahu ke svému okolí, není schopen se přizpůsobit a navazovat běžné mezilidské vztahy.


Kdo je to Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sociopat? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Sociopat? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Noktovizor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Židokřesťanství? Vzpomněli byste si co znamená slovo Carpe diem? Víte co je Dynamo?

Klíčová slova: lexikon, informace, poruchy, pojem, přesný výraz, odborný výraz, Sociopat, původ slova, wiki, přesný význam, formulace, význam slova, heslo, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení

Pojem Sociopat je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Sociopat v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Sociopat na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Sociopat ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sociopat ve Wikimedia Commons

Najít pojem Sociopat ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociopat například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sociopat

Nyní již víte Kdo je to Sociopat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociopat? Definice pojmu Sociopat je v kategorii Poruchy

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.