Kdo je to?
Kdo je to, byl Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociopat? Lidé, poruchy

Kdo je to Sociopat?

Jaký je význam slova Sociopat? Co to znamená?

Sociopatie se řadí mezi závažné poruchy osobnosti. Postižený jedinec, sociopat, se chová abnormálně ve vztahu ke svému okolí, není schopen se přizpůsobit a navazovat běžné mezilidské vztahy.Kdo je to, byl Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociopat? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sociopat? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Operační systém? Vzpomněli byste si co znamená slovo Podstatné jméno? Vzpomněli byste si co znamená slovo FAQ? Víte co je Krtkův dort?

Klíčová slova: informace, formulace, význam slova, definice, lexikon, co znamená, popis, odborný výraz, kdo je Sociopat?, etymologie, přesný výraz, přesný význam, heslo, kdo to je, Sociopat, poruchy

Pojem Sociopat je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Vyhledat pojem Sociopat ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Sociopat na Youtube

Najít slovo Sociopat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Sociopat ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociopat například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Sociopat, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Sociopat? Kdo to byl Sociopat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociopat? Definice pojmu Sociopat je v kategorii poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Sociopat v jiné sekci než poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.