Kdo je to?
Kdo je to, byl Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociopat? Lidé, poruchy

Kdo je to Sociopat?

Jaký je význam slova Sociopat? Co to znamená?

Sociopatie se řadí mezi závažné poruchy osobnosti. Postižený jedinec, sociopat, se chová abnormálně ve vztahu ke svému okolí, není schopen se přizpůsobit a navazovat běžné mezilidské vztahy.


Kdo je to, byl Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociopat? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Sociopat? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Obrat? Rozumíte pojmu Steak? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fruktóza? Znáte pojem Pavlač?

Klíčová slova: pojem, vysvětlení, původ slova, wiki, co je to Sociopat?, popis, poruchy, slovo, etymologie, kdo je Sociopat?, informace, kdo to je, popis, význam, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Sociopat je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Sociopat zkuste tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Sociopat ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Sociopat ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Sociopat ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Sociopat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociopat například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sociopat

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Sociopat? Kdo to byl Sociopat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociopat? Definice pojmu Sociopat je v kategorii poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Sociopat i v jiných kategoriích (než poruchy).

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.