Kdo je to?
Kdo je to Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sociopat? Lidé, poruchy

Kdo je to Sociopat?

Jaký je význam slova Sociopat? Co to znamená?

Sociopatie se řadí mezi závažné poruchy osobnosti. Postižený jedinec, sociopat, se chová abnormálně ve vztahu ke svému okolí, není schopen se přizpůsobit a navazovat běžné mezilidské vztahy.


Kdo je to Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sociopat? Lidé, poruchy

Tento text (Sociopat) můžete sdílet s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Nulové pásmo? Rozumíte pojmu Parka? Vzpomněli byste si co znamená slovo WiDi? Znáte pojem Přírodnina?

Klíčová slova: definice, etymologie, synonymum, vysvětlení, lexikon, heslo, poruchy, přesný význam, poruchy, Sociopat, termín, přesný výraz, Sociopat, slovo, odborný výraz, wikipedie

Pojem Sociopat je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Sociopat na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sociopat ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Sociopat na Google.cz

Hledat pojem Sociopat ve Wikipedii

Vyhledat termín Sociopat v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociopat například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Sociopat

Právě jste zjistili Kdo je to Sociopat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociopat? Definice pojmu Sociopat patří do kategorie Poruchy

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pokuste se též vyhledat informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.