Kdo je to?
Kdo je to Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sociopat? Lidé, poruchy

Kdo je to Sociopat?

Co znamená a jaký je význam slova Sociopat?

Sociopatie se řadí mezi závažné poruchy osobnosti. Postižený jedinec, sociopat, se chová abnormálně ve vztahu ke svému okolí, není schopen se přizpůsobit a navazovat běžné mezilidské vztahy.


Kdo je to Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Sociopat? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sociopat? s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Noktovizor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Výsekové maso? Vzpomněli byste si co znamená slovo Carpe diem? Víte co je Cidlina?

Klíčová slova: co znamená, poruchy, heslo, význam pojmu, význam slova, vysvětlení, etymologie, slovo, formulace, původ slova, Sociopat, synonymum, poruchy, pojem, termín, přesný výraz

Pojem Sociopat je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat výraz Sociopat ve Wikipedii

Hledat frázi Sociopat na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Sociopat ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Sociopat ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Sociopat ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociopat například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Sociopat? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Sociopat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociopat? Definice pojmu Sociopat se nachází v kategorii Poruchy

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.