Kdo je to?
Kdo je to, byl Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociopat? Lidé, poruchy

Kdo je to Sociopat?

Jaký je význam slova Sociopat? Co to znamená?

Sociopatie se řadí mezi závažné poruchy osobnosti. Postižený jedinec, sociopat, se chová abnormálně ve vztahu ke svému okolí, není schopen se přizpůsobit a navazovat běžné mezilidské vztahy.Kdo je to, byl Sociopat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sociopat? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Sociopat s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Operační systém? Znáte termín Montessori? Vzpomněli byste si co znamená slovo FAQ? Víte, co je to Dark web?

Klíčová slova: původ slova, synonymum, kdo je Sociopat?, význam pojmu, co znamená, popis, pojem, formulace, přesný výraz, poruchy, odborný výraz, kdo to je, význam, vysvětlení, heslo, co je to Sociopat?

Pojem Sociopat je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít heslo Sociopat ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Sociopat ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Sociopat ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Sociopat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Sociopat například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Sociopat? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sociopat? Kdo to byl Sociopat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sociopat? Definice pojmu Sociopat se nachází v kategorii poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Sociopat i jinde než v sekci než v poruchy.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.