Kdo je to?
Kdo je Veronika Petruchová? Životopis Veronika Petruchová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Kdo je Veronika Petruchová?

Kdo je Veronika Petruchová? Životopis, informace, biografie, novináři

Veronika Petruchová vystudovala žurnalistiku a nová média. Je známou tváří televize Nova, kam nastoupila v roce 2015. V současné době moderuje večerní Televizní noviny spolu s Martinem Čermákem, který původně řadu let moderoval Sportovní noviny. Doplnili tak stávající dvojice Lucii Borhyovou s Reyem Korantengem a Kristinu Kloubkovou s Martinem Pouvou.
Než se ale Veronika dostala k moderování večerních Televizních novin, prošla si řadou jiných publicistických pořadů, jako je například Prásk. Původně pracovala jako redaktorka ve zpravodajství, natáčela různé reportáže ze světa showbyznysu a světa slavných. V návaznosti na získané zkušenosti se pustila do moderování nejprve ranních Televizních novin, posléze začala moderovat i polední a odpolední TN. Uváděla také populární Snídani s Novou. Během roku 2021 se vypracovala i na TN Live. Jednalo se o živé vysílání v rámci webu TN.cz.
Veronika Petruchová se ve volném čase věnuje různým aktivitám, mezi něž patří volejbal, procházky s pejskem a doslova miluje různé společenské a kulturní akce.
A jelikož je od přírody maličko rebel, zatoužila po změně image seriózní dívky, kterou striktně vyžaduje Nova. Proto se rozhodla nafotit maličko žhavé snímky. Za tímto účelem oslovila fotografa Petra Kozlíka a stylistu Michaela Kováčika. V tomto tandemu vznikly snímky, se kterými se Veronika pochlubila po schválení PR Novy na svém instagramovém účtu.
Veronice díky její sexy vizáži chodí i spousty neslušných návrhů. Dokonce jeden její obdivovatel chtěl vydražit její použité kalhotky, a to za neuvěřitelných 5 tisíc korun. Sama Veronika se k tomuto tématu vyjádřila, že na takové návrhy nereaguje.
Ačkoliv se Veronika Petruchová řadí mezi nejkrásnější tváře Novy, je nezadaná. Přičítá to faktu, že tráví spoustu času mezi homosexuály, kam ji přivedl její bratr gay.Kdo je Veronika Petruchová? Životopis Veronika Petruchová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Veronika Petruchová

Národnost: česká
Datum narození: 21. srpna 1995

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Veronika Petruchová s jinými lidmiprostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Aniont? Rozumíte pojmu Hypercholesterolémie? Pamatujete si definici pojmu Gotika? Znáte pojem Pučálka?

Klíčová slova: kdy se narodila Veronika Petruchová?, informace, život, kdo je Veronika Petruchová?, Veronika Petruchová, lexikon, zajímavosti, biografie, vysvětlení, národnost, Veronika Petruchová, wikipedie, wiki, životopis, datum narození, osobnost

Pojem Veronika Petruchová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít frázi Veronika Petruchová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Veronika Petruchová ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Veronika Petruchová na Youtube

Vyhledat termín Veronika Petruchová ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Veronika Petruchová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Petruchová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Veronika Petruchová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Veronika Petruchová? Kdy se narodila Veronika Petruchová? Veronika Petruchová je v kategorii Novináři

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Veronika Petruchová dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Petruchová i v jiné kategorii než je novináři.