Kdo je to?
Kdo je Veronika Petruchová? Životopis Veronika Petruchová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Veronika Petruchová

Kdo je Veronika Petruchová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Veronika Petruchová vystudovala žurnalistiku a nová média. Je známou tváří televize Nova, kam nastoupila v roce 2015. V současné době moderuje večerní Televizní noviny spolu s Martinem Čermákem, který původně řadu let moderoval Sportovní noviny. Doplnili tak stávající dvojice Lucii Borhyovou s Reyem Korantengem a Kristinu Kloubkovou s Martinem Pouvou.
Než se ale Veronika dostala k moderování večerních Televizních novin, prošla si řadou jiných publicistických pořadů, jako je například Prásk. Původně pracovala jako redaktorka ve zpravodajství, natáčela různé reportáže ze světa showbyznysu a světa slavných. V návaznosti na získané zkušenosti se pustila do moderování nejprve ranních Televizních novin, posléze začala moderovat i polední a odpolední TN. Uváděla také populární Snídani s Novou. Během roku 2021 se vypracovala i na TN Live. Jednalo se o živé vysílání v rámci webu TN.cz.
Veronika Petruchová se ve volném čase věnuje různým aktivitám, mezi něž patří volejbal, procházky s pejskem a doslova miluje různé společenské a kulturní akce.
A jelikož je od přírody maličko rebel, zatoužila po změně image seriózní dívky, kterou striktně vyžaduje Nova. Proto se rozhodla nafotit maličko žhavé snímky. Za tímto účelem oslovila fotografa Petra Kozlíka a stylistu Michaela Kováčika. V tomto tandemu vznikly snímky, se kterými se Veronika pochlubila po schválení PR Novy na svém instagramovém účtu.
Veronice díky její sexy vizáži chodí i spousty neslušných návrhů. Dokonce jeden její obdivovatel chtěl vydražit její použité kalhotky, a to za neuvěřitelných 5 tisíc korun. Sama Veronika se k tomuto tématu vyjádřila, že na takové návrhy nereaguje.
Ačkoliv se Veronika Petruchová řadí mezi nejkrásnější tváře Novy, je nezadaná. Přičítá to faktu, že tráví spoustu času mezi homosexuály, kam ji přivedl její bratr gay.Kdo je Veronika Petruchová? Životopis Veronika Petruchová, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Veronika Petruchová

Národnost: česká
Datum narození: 21. srpna 1995

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Veronika Petruchová s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Metaxa? Znáte termín Polyfázový spánek? Pamatujete si definici pojmu Pomlázka? Víte, co je to Kalolis?

Klíčová slova: osobnost, Veronika Petruchová, osobnosti, životopis, biografie, kdy se narodila Veronika Petruchová?, wikipedie, novináři, zajímavosti, novináři, informace, život, lexikon, Veronika Petruchová, popis, vysvětlení

Pojem Veronika Petruchová je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi Veronika Petruchová ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Veronika Petruchová ve Wikipedii

Hledat heslo Veronika Petruchová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Veronika Petruchová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Veronika Petruchová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Petruchová například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Veronika Petruchová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Veronika Petruchová? Kdy se narodila Veronika Petruchová? Veronika Petruchová se nachází v kategorii Novináři

Kategorie novináři, korespondentka fotoaparát, veronika Petruchová, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Veronika Petruchová třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Petruchová i v jiné kategorii než je novináři.