Kdo je to?
Kdo je Helena Houdová? Životopis Helena Houdová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Helena Houdová?

Kdo je Helena Houdová? Životopis, informace, biografie, modeling

Helena Houdová je česká modelka.
Jako modelka vstoupila do povědomí české veřejnosti v roce 1999, kdy se jí podařilo zvítězit v národní soutěži krásy Miss České republiky. Přesunula se do Spojených států, kde dlouhodobě žila. Jako modelka se prosazovala i v zahraničí, předváděla pro slavné návrhářské domy a všímaly si jí i prestižní módní časopisy.
Vystudovala sociální a kulturní antropologii na Západočeské univerzitě.
V roce 2000 založila nadaci Slunečnice zabývající se pomocí dětem z dětských domovů.
V posledních letech se prezentuje jako koučka, která se ve svých kurzech zaměřuje na oblasti sexuálního života, osobního rozvoje a životního stylu, také se věnuje tantře. Na svých sociálních sítích propaguje teorii posvátného ženství a bulvár ji často prezentuje jako kontroverzní osobnost.
Byla vdaná za indického podnikatele Omara Amanata.Kdo je Helena Houdová? Životopis Helena Houdová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Helena Houdová

Národnost: česká
Datum narození: 27. prosince 1979
Místo narození: Plzeň

Popis osobnosti Helena Houdová můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Kitesurfing? Znáte definici termínu Outdoor? Znáte definici termínu Územní rozhodnutí? Pamatujete si definici pojmu Zpronevěra?

Klíčová slova: datum narození, kde se narodila Helena Houdová?, popis, osobnosti, informace, modeling, narození, Helena Houdová, kdy se narodila Helena Houdová?, místo narození, zajímavosti, osobnost, modeling, wikipedie, lexikon, biografie

Pojem Helena Houdová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat videa s názvem Helena Houdová na Youtube

Najít výraz Helena Houdová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Helena Houdová na Google.cz

Hledat slovo Helena Houdová ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Helena Houdová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Helena Houdová například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Helena Houdová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Helena Houdová? Kdy se narodila Helena Houdová? Kde se narodila Helena Houdová? Helena Houdová patří do kategorie Modeling

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Helena Houdová například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Helena Houdová i v jiné kategorii než je modeling.