Kdo je to?
Kdo je Helena Houdová? Životopis Helena Houdová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Helena Houdová?

Kdo je Helena Houdová? Životopis, informace, biografie, modeling

Helena Houdová je česká modelka.
Jako modelka vstoupila do povědomí české veřejnosti v roce 1999, kdy se jí podařilo zvítězit v národní soutěži krásy Miss České republiky. Přesunula se do Spojených států, kde dlouhodobě žila. Jako modelka se prosazovala i v zahraničí, předváděla pro slavné návrhářské domy a všímaly si jí i prestižní módní časopisy.
Vystudovala sociální a kulturní antropologii na Západočeské univerzitě.
V roce 2000 založila nadaci Slunečnice zabývající se pomocí dětem z dětských domovů.
V posledních letech se prezentuje jako koučka, která se ve svých kurzech zaměřuje na oblasti sexuálního života, osobního rozvoje a životního stylu, také se věnuje tantře. Na svých sociálních sítích propaguje teorii posvátného ženství a bulvár ji často prezentuje jako kontroverzní osobnost.
Byla vdaná za indického podnikatele Omara Amanata.Kdo je Helena Houdová? Životopis Helena Houdová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Helena Houdová

Národnost: česká
Datum narození: 27. prosince 1979
Místo narození: Plzeň

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Helena Houdová s vašimi známými a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Kitesurfing? Znáte definici termínu GIBS? Znáte definici termínu Městys? Pamatujete si definici pojmu Prostituce?

Klíčová slova: život, datum narození, životopis, vysvětlení, modeling, wiki, biografie, kde se narodila Helena Houdová?, národnost, osobnosti, Helena Houdová, zajímavosti, lexikon, Helena Houdová, informace, kdo je Helena Houdová?

Pojem Helena Houdová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Helena Houdová doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít termín Helena Houdová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Helena Houdová na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Helena Houdová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Helena Houdová ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Helena Houdová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Helena Houdová například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Helena Houdová?

Právě jste zjistili Kdo je to Helena Houdová? Kdy se narodila Helena Houdová? Kde se narodila Helena Houdová? Helena Houdová se nachází v sekci Modeling

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Helena Houdová například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Helena Houdová i v jiné kategorii než je modeling.