Kdo je to?
Kdo je to Malíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Malíř? Lidé, profese

Kdo je to Malíř?

Co znamená a jaký je význam slova Malíř?

Malíř je odborník přes aplikování nátěrů nebo maleb. Ty provádí jak ve vnitřním, tak venkovním provedení a na různé povrchy. Kromě samotné malby nebo nátěru musí být schopen zhodnotit a zkontrolovat kvalitu povrchu. Zaměřuje se především na čistotu, závady a stupeň vlhkosti. Podle výsledků této kontroly určí nejvhodnější materiál pro malbu nebo nátěr.
Malíř rozhodne také o nejvhodnějším technologickém i pracovním postupu. Provádí také přípravu na samotnou činnost, odstraňuje tedy původní vrstvy, penetruje, brousí, sádruje, lepí a provádí i další úpravy povrchů. Musí míti estetický cit pro kombinace barev a volbu efektů.Kdo je to Malíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Malíř? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Malíř se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Quiche? Vzpomněli byste si na význam slova Recese? Víte co je Vnitroblok? Znáte definici termínu Pentalogie?

Klíčová slova: význam, synonymum, Malíř, profese, etymologie, informace, termín, odborný výraz, přesný výraz, přesný výraz, slovo, popis, pojem, význam slova, původ slova, co znamená

Pojem Malíř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat termín Malíř v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Malíř ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Malíř ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat heslo Malíř na Google obrázcích

Zkusit najít termín Malíř ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Malíř například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Malíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Malíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Malíř? Definice pojmu Malíř se nachází v kategorii Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme taktéž hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Profese).