Kdo je to?
Kdo je to, byl Malíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Malíř? Lidé, profese

Kdo je to Malíř?

Co znamená a jaký je význam slova Malíř?

Malíř je odborník přes aplikování nátěrů nebo maleb. Ty provádí jak ve vnitřním, tak venkovním provedení a na různé povrchy. Kromě samotné malby nebo nátěru musí být schopen zhodnotit a zkontrolovat kvalitu povrchu. Zaměřuje se především na čistotu, závady a stupeň vlhkosti. Podle výsledků této kontroly určí nejvhodnější materiál pro malbu nebo nátěr.
Malíř rozhodne také o nejvhodnějším technologickém i pracovním postupu. Provádí také přípravu na samotnou činnost, odstraňuje tedy původní vrstvy, penetruje, brousí, sádruje, lepí a provádí i další úpravy povrchů. Musí míti estetický cit pro kombinace barev a volbu efektů.Kdo je to, byl Malíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Malíř? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Malíř s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Quiche? Vzpomněli byste si na význam slova Ratatouille? Víte co je Kovadlina? Znáte definici termínu Nemoc?

Klíčová slova: formulace, původ slova, Malíř, odborný výraz, popis, etymologie, přesný význam, kdo to je, popis, definice, vysvětlení, přesný výraz, synonymum, pojem, kdo je Malíř?, heslo

Pojem Malíř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Malíř

Hledat termín Malíř ve Wikislovníku

Najít výraz Malíř na Google.cz

Hledat pojem Malíř ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Malíř ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Malíř například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Malíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Malíř? Kdo to byl Malíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Malíř? Definice pojmu Malíř je v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu například v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Malíř i v jiné kategorii než v profese.