Kdo je to?
Kdo je to, byl Malíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Malíř? Lidé, profese

Kdo je to Malíř?

Co znamená a jaký je význam slova Malíř?

Malíř je odborník přes aplikování nátěrů nebo maleb. Ty provádí jak ve vnitřním, tak venkovním provedení a na různé povrchy. Kromě samotné malby nebo nátěru musí být schopen zhodnotit a zkontrolovat kvalitu povrchu. Zaměřuje se především na čistotu, závady a stupeň vlhkosti. Podle výsledků této kontroly určí nejvhodnější materiál pro malbu nebo nátěr.
Malíř rozhodne také o nejvhodnějším technologickém i pracovním postupu. Provádí také přípravu na samotnou činnost, odstraňuje tedy původní vrstvy, penetruje, brousí, sádruje, lepí a provádí i další úpravy povrchů. Musí míti estetický cit pro kombinace barev a volbu efektů.Kdo je to, byl Malíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Malíř? Lidé, profese

Tento text (Malíř) můžete sdílet se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Velký třesk? Vzpomenete si na definici slova Import? Víte co je Iritace? Vzpomněli byste si na význam slova Egoismus?

Klíčová slova: kdo je Malíř?, kdo to je, přesný význam, vysvětlení, termín, profese, odborný výraz, význam slova, definice, formulace, wiki, pojem, význam, popis, informace, etymologie

Pojem Malíř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Malíř

Vyhledat pojem Malíř ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Malíř na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Malíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Malíř ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Malíř například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Malíř, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Malíř? Kdo to byl Malíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Malíř? Definice pojmu Malíř je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete se pokusit také najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Malíř hledat i v jiných kategoriích (než profese).