Kdo je to?
Kdo je to Bono? Životopis Bono, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Bono?

Kdo je to Bono? Stručný životopis

Bono je pseudonym hudebníka, zpěváka, skladatele, aktivisty a také filantropa Paula Davida Hewsona. Jeho přezdívka pochází od názvu obchodu pro neslyšící – Bonavox čili dobrý hlas. Bono je zpěvákem irské skupiny U2. Pro písně této skupiny píše i texty, často s politickým, náboženským nebo sociálním zaměřením.
Hraje také na více nástrojů. Věnuje se charitativní činnosti, při které se orientuje na chudé země světa a na Afriku. Je zastáncem boje proti AIDS. Jako koníčka má malování, je zdatným ilustrátorem, přispívá i do novin.Kdo je to Bono? Životopis Bono, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Bono

Národnost: irská
Datum narození: 10. května 1960
Místo narození: Dublin

Zaujala vás biografie osobnosti Bono? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Mac adresa? Vzpomněli byste si na význam slova Biatlon? Znáte pojem Mgr? Znáte definici termínu Kuskus?

Klíčová slova: etymologie, definice, přesný výraz, význam, synonymum, slovo, co znamená, heslo, hudba, Bono, přesný význam, pojem, termín, význam slova, informace, vysvětlení

Pojem Bono je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít termín Bono v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Bono ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Bono ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bono ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bono například ve videích na Youtube, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Bono?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bono? Kdo to byl Bono? Kdy se narodil Bono? Kde se narodil Bono? Bono patří do sekce hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Bono třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bono i v jiné kategorii než je hudba.