Kdo je to?
Kdo je to Bono? Životopis Bono, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Bono?

Kdo je to Bono? Stručný životopis

Bono je pseudonym hudebníka, zpěváka, skladatele, aktivisty a také filantropa Paula Davida Hewsona. Jeho přezdívka pochází od názvu obchodu pro neslyšící – Bonavox čili dobrý hlas. Bono je zpěvákem irské skupiny U2. Pro písně této skupiny píše i texty, často s politickým, náboženským nebo sociálním zaměřením.
Hraje také na více nástrojů. Věnuje se charitativní činnosti, při které se orientuje na chudé země světa a na Afriku. Je zastáncem boje proti AIDS. Jako koníčka má malování, je zdatným ilustrátorem, přispívá i do novin.Kdo je to Bono? Životopis Bono, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Bono

Národnost: irská
Datum narození: 10. května 1960
Místo narození: Dublin

Popis osobnosti Bono můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kreativita? Znáte termín Agonie? Znáte pojem 3G modem? Víte, co je to Celiakie?

Klíčová slova: vysvětlení, synonymum, informace, definice, co znamená, pojem, lexikon, přesný výraz, přesný význam, termín, heslo, wiki, formulace, slovo, význam slova, odborný výraz

Pojem Bono je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít heslo Bono na Google.cz

Hledat pojem Bono ve fulltextu Seznam.cz

Najít výraz Bono v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Bono na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bono například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Bono?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bono? Kdo to byl Bono? Kdy se narodil Bono? Kde se narodil Bono? Bono patří do sekce hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Bono kupř. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bono i v jiné kategorii než je hudba.