Kdo je to?
Kdo je Bono? Životopis Bono, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Bono

Kdo je Bono? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Bono je pseudonym hudebníka, zpěváka, skladatele, aktivisty a také filantropa Paula Davida Hewsona. Jeho přezdívka pochází od názvu obchodu pro neslyšící – Bonavox čili dobrý hlas. Bono je zpěvákem irské skupiny U2. Pro písně této skupiny píše i texty, často s politickým, náboženským nebo sociálním zaměřením.
Hraje také na více nástrojů. Věnuje se charitativní činnosti, při které se orientuje na chudé země světa a na Afriku. Je zastáncem boje proti AIDS. Jako koníčka má malování, je zdatným ilustrátorem, přispívá i do novin.Kdo je Bono? Životopis Bono, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Bono

Národnost: irská
Datum narození: 10. května 1960
Místo narození: Dublin

Líbí se stručný životopis s osobou Bono? Pak se podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Křest? Vzpomněli byste si na význam slova Oldtimer? Znáte pojem Jezero? Znáte definici termínu Afázie?

Klíčová slova: zajímavosti, lexikon, hudba, popis, narození, wiki, wikipedie, kdy se narodil Bono?, národnost, místo narození, kdo je Bono?, osobnosti, hudba, život, životopis, informace

Pojem Bono je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat heslo Bono na Google.cz

Zkusit najít termín Bono ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Bono ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Bono ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bono ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bono například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Biografie, životopis, kdo je to Bono?

Právě jste zjistili Kdo je to Bono? Kdy se narodil Bono? Kde se narodil Bono? Bono je v kategorii Hudba

Kategorie hudba, foukací harmonika, bono, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Bono například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bono i v jiné kategorii než je hudba.