Kdo je to?
Kdo je Baxtrix? Životopis Baxtrix, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Baxtrix

Kdo je Baxtrix? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, přezdívky

Baxtrix je český youtuber, vlastním jménem Štěpán Buchta.
Baxtrix se proslavil jako youtuber věnující se počítačovým hrám. Na svůj kanál nahrával tzv. let´s play, tj. videozáznamy z hraní počítačových her. Kromě toho se počítačovým hrám věnuje i na profesionální úrovni - opakovaně se stal mistrem České republiky v League of Legends. LoL je známá počítačová hra, v níž se hráči proti sobě utkávají v herní aréně.
Baxtrix patří dlouhodobě mezi vlivné české youtubery - podle časopisu Forbes byl v roce 2017 13. nejvlivnějším českým youtuberem. V roce 2021 byl podle Forbesu odhadovaný roční příjem Baxtrixe okolo 10 milionů korun, čímž se stal jedním z nejlépe vydělávajících youtuberů v České republice.
Obsah na své sociální sítě přidává jak v českém, tak anglickém jazyce.Kdo je Baxtrix? Životopis Baxtrix, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Základní údaje o osobě Baxtrix

Národnost: česká
Datum narození: 28. září 1995
Místo narození: Brno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Baxtrix s bližními na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Zvratné zájmeno? Pamatujete si definici pojmu Kalendářní čtvrtletí? Víte, co je to Goji? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kalamajka?

Klíčová slova: život, datum narození, osobnost, kdy se narodil Baxtrix?, narození, Baxtrix, popis, vysvětlení, informace, kde se narodil Baxtrix?, místo narození, přezdívky, lexikon, národnost, kdo je Baxtrix?, přezdívky

Pojem Baxtrix je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Baxtrix v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Baxtrix ve Wikimedia Commons

Najít výraz Baxtrix na Google.cz

Hledat termín Baxtrix v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít heslo Baxtrix ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Baxtrix ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Baxtrix například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Životopis, kdo je Baxtrix? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Baxtrix? Kdy se narodil Baxtrix? Kde se narodil Baxtrix? Baxtrix se nachází v sekci Přezdívky

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Baxtrix dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Baxtrix i v jiné kategorii než je přezdívky.