Kdo je to?
Kdo je Baxtrix? Životopis Baxtrix, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Kdo je Baxtrix?

Kdo je Baxtrix? Životopis, informace, biografie, přezdívky

Baxtrix je český youtuber, vlastním jménem Štěpán Buchta.
Baxtrix se proslavil jako youtuber věnující se počítačovým hrám. Na svůj kanál nahrával tzv. let´s play, tj. videozáznamy z hraní počítačových her. Kromě toho se počítačovým hrám věnuje i na profesionální úrovni - opakovaně se stal mistrem České republiky v League of Legend. LoL je známá počítačová hra, v níž se hráči proti sobě utkávají v herní aréně.
Baxtrix patří dlouhodobě mezi vlivné české youtubery - podle časopisu Forbes byl v roce 2017 13. nejvlivnějším českým youtuberem. V roce 2021 byl podle Forbesu odhadovaný roční příjem Baxtrixe okolo 10 milionů korun, čímž se stal jedním z nejlépe vydělávajících youtuberů v České republice.
Obsah na své sociální sítě přidává jak v českém, tak anglickém jazyce.Kdo je Baxtrix? Životopis Baxtrix, osobnosti, slavný člověk z kategorie přezdívky

Základní údaje o osobě Baxtrix

Národnost: česká
Datum narození: 28. září 1995
Místo narození: Brno

Zaujala vás biografie osobnosti Baxtrix? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Honitba? Vzpomněli byste si co znamená slovo Švarc systém? Víte, co je to DIČ? Víte co je Ateroskleróza?

Klíčová slova: životopis, popis, kde se narodil Baxtrix?, biografie, kdo je Baxtrix?, informace, národnost, wikipedie, Baxtrix, narození, místo narození, vysvětlení, Baxtrix, život, kdy se narodil Baxtrix?, wiki

Pojem Baxtrix je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat výraz Baxtrix ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Baxtrix ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Baxtrix ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Baxtrix na Google.cz

Zkusit najít slovo Baxtrix ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Baxtrix například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Biografie, životopis, kdo je to Baxtrix?

Právě jste zjistili Kdo je to Baxtrix? Kdy se narodil Baxtrix? Kde se narodil Baxtrix? Baxtrix je v kategorii Přezdívky

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Baxtrix třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Baxtrix i v jiné kategorii než je přezdívky.