Kdo je to?
Kdo je Natálie Kočendová? Životopis Natálie Kočendová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Natálie Kočendová

Kdo je Natálie Kočendová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Česká modelka Natálie Kočendová se narodila 12. ledna 2000 v Karviné. Ve svých dvaceti letech se zúčastnila soutěže Mis Czech republic, kde obsadila v celkovém umístění třetí příčku. Natálie zároveň získala titul Miss International. Poté se jí dostalo příležitosti předvádět modely na milánském týdnu módy.
V roce 2022 vyhrála mezinárodní soutěž krásy Top Model of the World, která se konala v Egyptě, a kde Kočendová soutěžila s dalšími patnácti dívkami. Kromě hlavního titulu získala ještě další dvě ocenění – Miss Best Style a Miss Sunrise.
V minulosti podstoupila plastickou operaci prsou, k níž se veřejně přiznává.
Natálie Kočendová se paradoxně do povědomí veřejnosti nechvalně zapsala svou účastí v poměrně kontroverzní reality show Love Island, kde
V minulosti se musela vyrovnat s obrovskou tragédií. Jen několik týdnů po její účastni s Miss České republiky otěhotněla se svým tehdejším partnerem, jímž byl známý barber Laky Royal (vlastním jménem Lukáš Vlačuha). O miminko, syna Nathaniela, však šestém měsíci těhotenství Natálie přišla. Přestože pár tuto ránu osudu ustál, nakonec stejně přišel jejich rozchod.
Natálie se nedávno nechala slyšet, že si v některém z minulých vztahů prošla i domácím násilí.
Během účasti v reality show Love Island utvořila pár s kontroverzním účastníkem fotbalistou Davidem Vitáskem, s nímž nakonec i soutěž opustila. S tímto mužem patrně randí dodnes a plánují společnou budoucnost včetně společného bydlení. Fanoušci jí tuto její volbu neschvalují a v očích mnohých si tímto vztahem výrazně pohoršila.
V současnosti působí především jako influencerka na sociálních sítích. Na instagramu ji sleduje více než dvě stě tisíc lidí. Mimo to se stále věnuje modelingu a má na YouTube vlastní NK podcast.Kdo je Natálie Kočendová? Životopis Natálie Kočendová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Natálie Kočendová

Národnost: česká
Datum narození: 12. ledna 2000
Místo narození: Karviná

Zaujala vás biografie osobnosti Natálie Kočendová? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Ulož.to? Vzpomenete si na definici slova Spotify? Vzpomněli byste si co znamená slovo Arabeska? Vzpomněli byste si na význam slova Grant?

Klíčová slova: osobnost, lexikon, datum narození, modeling, národnost, Natálie Kočendová, popis, wiki, životopis, kdo je Natálie Kočendová?, život, biografie, kde se narodila Natálie Kočendová?, zajímavosti, osobnosti, kdy se narodila Natálie Kočendová?

Pojem Natálie Kočendová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Najít výraz Natálie Kočendová ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Natálie Kočendová na Youtube

Hledat výraz Natálie Kočendová ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Natálie Kočendová ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Natálie Kočendová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Natálie Kočendová například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Natálie Kočendová?

Právě jste zjistili Kdo je to Natálie Kočendová? Kdy se narodila Natálie Kočendová? Kde se narodila Natálie Kočendová? Natálie Kočendová je v sekci Modeling

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Natálie Kočendová řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Natálie Kočendová i v jiné kategorii než je modeling.