Kdo je to?
Kdo je Russell Crowe? Životopis Russell Crowe, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Russell Crowe?

Kdo je Russell Crowe? Životopis, informace, biografie, herectví

Russel Crowe je herec, zpěvák a scénárista. Kariéru herce začínal již dětskými rolemi, poté začal vystupovat jako rockový zpěvák a natočil také své první album. Později pokračoval v herectví, v muzikálech a divadelní show. Průlomem jeho kariéry se stal film Proof a následující Romper Stomper, za které získal první větší ocenění.
Pozornost v Americe získal filmy L.A. Confidential a Insider. Poté přišel průlomový film Gladiátor, díky kterému se Russel Crowe zařadil mezi nejpopulárnější hollywoodské herce a který mu přinesl další ceny. K dalším výrazným úspěchům patří filmy Životní zkouška, Master & Commander: Odvrácená strana světa, Těžká váha a další.Kdo je Russell Crowe? Životopis Russell Crowe, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Russell Crowe

Národnost: Austrálie
Datum narození: 7. 4. 1964
Místo narození: Wellington

Popis osobnosti Russell Crowe můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Halászlé? Vzpomněli byste si na význam slova Zirkon? Rozumíte pojmu Ledové víno? Znáte definici termínu Denotace?

Klíčová slova: herectví, biografie, život, lexikon, místo narození, herectví, informace, Russell Crowe, popis, národnost, vysvětlení, wikipedie, wiki, zajímavosti, kdy se narodil Russell Crowe?, osobnosti

Pojem Russell Crowe je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat termín Russell Crowe ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Russell Crowe ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Russell Crowe ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Russell Crowe na Google.cz

Vyhledat heslo Russell Crowe ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Russell Crowe například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Russell Crowe? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Russell Crowe? Kdy se narodil Russell Crowe? Kde se narodil Russell Crowe? Russell Crowe je v kategorii Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Russell Crowe kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Russell Crowe i v jiné kategorii než je herectví.