Kdo je to?
Kdo je to, byl Snacha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snacha? Lidé, vztahy

Kdo je to Snacha?

Co znamená a jaký je význam slova Snacha?

Budu-li rodičem (nehraje roli, jestli je to z pohledu otce nebo matky) syna a ten se ožení, jeho žena bude mou snachou.Kdo je to, byl Snacha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snacha? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Snacha? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Mascarpone? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gnozeologie? Víte, co je to Glutamát? Znáte termín Chorizo?

Klíčová slova: formulace, slovo, popis, heslo, synonymum, co je to Snacha?, informace, vztahy, co znamená, původ slova, definice, odborný výraz, lexikon, význam, přesný význam, kdo je Snacha?

Pojem Snacha je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Snacha v následujících zdrojích

Vyhledat výraz Snacha ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Snacha na Youtube

Zkusit najít frázi Snacha ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Snacha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Snacha například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Snacha

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Snacha? Kdo to byl Snacha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Snacha? Definice pojmu Snacha je v kategorii vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v vztahy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.