Kdo je to?
Kdo je to, byl Snacha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snacha? Lidé, vztahy

Kdo je to Snacha?

Co znamená a jaký je význam slova Snacha?

Budu-li rodičem (nehraje roli, jestli je to z pohledu otce nebo matky) syna a ten se ožení, jeho žena bude mou snachou.Kdo je to, byl Snacha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snacha? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Snacha se známými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Minecraft? Znáte pojem Relé? Víte, co je to Dural? Vzpomenete si na definici slova Finanční gramotnost?

Klíčová slova: etymologie, definice, vysvětlení, heslo, význam slova, popis, vztahy, termín, význam pojmu, význam, odborný výraz, kdo to je, původ slova, přesný význam, kdo je Snacha?, formulace

Pojem Snacha je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Snacha

Vyhledat výraz Snacha na Google.cz

Hledat výraz Snacha ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Snacha ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Snacha ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Snacha například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Snacha, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Snacha? Kdo to byl Snacha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Snacha? Definice pojmu Snacha je v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Snacha i v jiné sekci než v vztahy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.