Kdo je to?
Kdo je to, byl Snacha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snacha? Lidé, vztahy

Kdo je to Snacha?

Co znamená a jaký je význam slova Snacha?

Budu-li rodičem (nehraje roli, jestli je to z pohledu otce nebo matky) syna a ten se ožení, jeho žena bude mou snachou.Kdo je to, byl Snacha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snacha? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Snacha sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Mascarpone? Vzpomněli byste si na význam slova Mrtvý zub? Víte, co je to Glutamát? Znáte definici termínu Mikrocefalie?

Klíčová slova: vztahy, popis, kdo je Snacha?, co je to Snacha?, význam slova, co znamená, etymologie, termín, heslo, synonymum, definice, odborný výraz, přesný význam, Snacha, wiki, pojem

Pojem Snacha je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Snacha

Hledat pojem Snacha ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Snacha ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Snacha ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Snacha ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Snacha například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Snacha, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Snacha? Kdo to byl Snacha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Snacha? Definice pojmu Snacha se nachází v sekci vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vztahy.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.