Kdo je to?
Kdo je to, byl Snacha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snacha? Lidé, vztahy

Kdo je to Snacha?

Co znamená a jaký je význam slova Snacha?

Budu-li rodičem (nehraje roli, jestli je to z pohledu otce nebo matky) syna a ten se ožení, jeho žena bude mou snachou.Kdo je to, byl Snacha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snacha? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Snacha? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Monolog? Víte, co je to Nimesil? Pamatujete si definici pojmu Jarmulka? Pamatujete si definici pojmu COC list?

Klíčová slova: co je to Snacha?, pojem, slovo, etymologie, formulace, wiki, přesný význam, význam pojmu, synonymum, Snacha, popis, význam slova, definice, kdo je Snacha?, termín

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Snacha, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Snacha? Kdo to byl Snacha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Snacha? Definice pojmu Snacha je v kategorii vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, text, pojem řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Snacha hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.