Kdo je to?
Kdo je to, byl Snacha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snacha? Lidé, vztahy

Kdo je to Snacha?

Co znamená a jaký je význam slova Snacha?

Budu-li rodičem (nehraje roli, jestli je to z pohledu otce nebo matky) syna a ten se ožení, jeho žena bude mou snachou.Kdo je to, byl Snacha? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Snacha? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Snacha sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Minecraft? Znáte definici termínu Hmotný majetek? Víte, co je to Dural? Pamatujete si definici pojmu Panaricium?

Klíčová slova: Snacha, původ slova, popis, formulace, definice, odborný výraz, význam pojmu, pojem, vztahy, informace, co znamená, přesný výraz, význam slova, vysvětlení, etymologie, wiki

Pojem Snacha je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Snacha v následujících vyhledávačích

Najít výraz Snacha v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Snacha ve Wikipedii

Najít termín Snacha ve Wikislovníku

Najít slovo Snacha ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Snacha například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Snacha? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Snacha? Kdo to byl Snacha? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Snacha? Definice pojmu Snacha se nachází v kategorii vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, text, definici, dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vztahy).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.