Kdo je to?
Kdo je to Asistent soudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asistent soudce? Lidé, profese

Kdo je to Asistent soudce?

Co znamená a jaký je význam slova Asistent soudce?

Asistent soudce je právník, který byl předsedou soudu jmenován do funkce asistenta soudce.
Soudce obvykle navrhne předsedovi soudu svého asistenta, a ten jej jmenuje do funkce. Tato funkce zaniká s výkonem mandátu konkrétního soudce. Asistent soudce funguje jako poradce či pomocník daného soudce.
Asistent soudce musí mít dokončené univerzitní právnické vzdělání a splňovat podmínku bezúhonnosti a českého státního občanství.
Pozice asistenta soudce jsou povinně zřizovány při Ústavním soudu, Nejvyšším soudu a Nejvyšším správním soudu, na ostatních soudech jsou též zřizovány, nikoli však povinně.Kdo je to Asistent soudce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asistent soudce? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Asistent soudce? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Hematologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Křivice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Poka-joke? Znáte termín Ozonová díra?

Klíčová slova: lexikon, definice, význam, popis, informace, profese, formulace, wikipedie, Asistent soudce, heslo, Asistent soudce, slovo, význam pojmu, vysvětlení, pojem, přesný výraz

Pojem Asistent soudce je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Asistent soudce ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Asistent soudce na Google.cz

Vyhledat výraz Asistent soudce ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Asistent soudce ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Asistent soudce ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Asistent soudce například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Asistent soudce

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Asistent soudce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asistent soudce? Definice pojmu Asistent soudce je v kategorii Profese

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Asistent soudce hledat i v jiných kategoriích (než profese).