Kdo je to?
Kdo je to Lukáš Nečesaný? Životopis Lukáš Nečesaný, lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Lukáš Nečesaný?

Kdo je to Lukáš Nečesaný? Stručný životopis

Lukáš Nečesaný je lékař, politik, podnikatel a manažer. V minulosti byl generálním ředitelem Krajské nemocnice v Liberci. Je absolventem Lékařské fakulty v Hradci Králové. Po studiu začal pracovat pro farmaceutickou firmu B.Braun Medical, pak působil v Klaudiánově nemocnici v Boleslavi a odtud se po nějaké době vrátil zpět do farmaceutické firmy.
V Liberci následně pracoval jako generální ředitel krajské nemocnice, stejně jako pak v Karlových Varech, odkud se přešel do stejné funkce v liberecké nemocnici. Lukáš Nečesaný neúspěšně kandidoval na libereckého primátora, byl také obviněn z braní úplatků a vyšetřován na svobodě.Kdo je to Lukáš Nečesaný? Životopis Lukáš Nečesaný, lidé, osobnosti z zločin

Základní údaje o osobě Lukáš Nečesaný

Národnost: česká
Datum narození: 14. listopadu 1970

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lukáš Nečesaný s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Bronz? Znáte definici termínu Spojka? Znáte definici termínu Avokádo? Pamatujete si definici pojmu Visegrádská čtyřka?

Klíčová slova: definice, kdo to je, popis, heslo, přesný význam, slovo, wiki, pojem, popis, kdo je Lukáš Nečesaný?, Lukáš Nečesaný, formulace, termín, lexikon, vysvětlení, co je to Lukáš Nečesaný?

Pojem Lukáš Nečesaný je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Lukáš Nečesaný

Vyhledat slovo Lukáš Nečesaný ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Lukáš Nečesaný na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Lukáš Nečesaný ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Lukáš Nečesaný ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lukáš Nečesaný například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lukáš Nečesaný

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lukáš Nečesaný? Kdo to byl Lukáš Nečesaný? Kdy se narodil Lukáš Nečesaný? Lukáš Nečesaný se nachází v sekci zločin. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Lukáš Nečesaný řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Nečesaný i v jiné kategorii než je zločin.