Kdo je to?
Kdo je to Lukáš Nečesaný? Životopis Lukáš Nečesaný, lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Lukáš Nečesaný?

Kdo je to Lukáš Nečesaný? Stručný životopis

Lukáš Nečesaný je lékař, politik, podnikatel a manažer. V minulosti byl generálním ředitelem Krajské nemocnice v Liberci. Je absolventem Lékařské fakulty v Hradci Králové. Po studiu začal pracovat pro farmaceutickou firmu B.Braun Medical, pak působil v Klaudiánově nemocnici v Boleslavi a odtud se po nějaké době vrátil zpět do farmaceutické firmy.
V Liberci následně pracoval jako generální ředitel krajské nemocnice, stejně jako pak v Karlových Varech, odkud se přešel do stejné funkce v liberecké nemocnici. Lukáš Nečesaný neúspěšně kandidoval na libereckého primátora, byl také obviněn z braní úplatků a vyšetřován na svobodě.Kdo je to Lukáš Nečesaný? Životopis Lukáš Nečesaný, lidé, osobnosti z zločin

Základní informace o osobě Lukáš Nečesaný

Národnost: česká
Datum narození: 14. listopadu 1970

Líbí se stručný životopis s osobou Lukáš Nečesaný? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Suché víno? Znáte definici termínu Kadidlo? Znáte definici termínu Protektor? Pamatujete si definici pojmu Špecle?

Klíčová slova: heslo, lexikon, popis, co je to Lukáš Nečesaný?, odborný výraz, informace, etymologie, popis, Lukáš Nečesaný, pojem, definice, kdo je Lukáš Nečesaný?, formulace, co znamená, přesný výraz, wiki

Pojem Lukáš Nečesaný je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat videa s názvem Lukáš Nečesaný na Youtube

Najít slovo Lukáš Nečesaný na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Lukáš Nečesaný ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Lukáš Nečesaný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lukáš Nečesaný například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lukáš Nečesaný

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lukáš Nečesaný? Kdo to byl Lukáš Nečesaný? Kdy se narodil Lukáš Nečesaný? Lukáš Nečesaný je v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Lukáš Nečesaný řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Nečesaný i v jiné kategorii než je zločin.