Kdo je to?
Kdo je to Lukáš Nečesaný? Životopis Lukáš Nečesaný, lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Lukáš Nečesaný?

Kdo je to Lukáš Nečesaný? Stručný životopis

Lukáš Nečesaný je lékař, politik, podnikatel a manažer. V minulosti byl generálním ředitelem Krajské nemocnice v Liberci. Je absolventem Lékařské fakulty v Hradci Králové. Po studiu začal pracovat pro farmaceutickou firmu B.Braun Medical, pak působil v Klaudiánově nemocnici v Boleslavi a odtud se po nějaké době vrátil zpět do farmaceutické firmy.
V Liberci následně pracoval jako generální ředitel krajské nemocnice, stejně jako pak v Karlových Varech, odkud se přešel do stejné funkce v liberecké nemocnici. Lukáš Nečesaný neúspěšně kandidoval na libereckého primátora, byl také obviněn z braní úplatků a vyšetřován na svobodě.Kdo je to Lukáš Nečesaný? Životopis Lukáš Nečesaný, lidé, osobnosti z zločin

Základní informace o osobě Lukáš Nečesaný

Národnost: česká
Datum narození: 14. listopadu 1970

Líbí se stručný životopis s osobou Lukáš Nečesaný? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Izotonický nápoj? Znáte pojem Foniatrie? Znáte definici termínu Zdrojový kód? Vzpomenete si na definici slova Samizdat?

Klíčová slova: význam pojmu, zločin, kdo je Lukáš Nečesaný?, termín, etymologie, vysvětlení, přesný výraz, slovo, popis, kdo to je, význam, přesný význam, původ slova, co je to Lukáš Nečesaný?, lexikon, Lukáš Nečesaný

Pojem Lukáš Nečesaný je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Lukáš Nečesaný ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Lukáš Nečesaný na Google.cz

Vyhledat termín Lukáš Nečesaný ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Lukáš Nečesaný v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Lukáš Nečesaný například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lukáš Nečesaný

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lukáš Nečesaný? Kdo to byl Lukáš Nečesaný? Kdy se narodil Lukáš Nečesaný? Lukáš Nečesaný je v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Lukáš Nečesaný řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Nečesaný i v jiné kategorii než je zločin.