Kdo je to?
Kdo je to Lukáš Nečesaný? Životopis Lukáš Nečesaný, lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Lukáš Nečesaný?

Kdo je to Lukáš Nečesaný? Stručný životopis

Lukáš Nečesaný je lékař, politik, podnikatel a manažer. V minulosti byl generálním ředitelem Krajské nemocnice v Liberci. Je absolventem Lékařské fakulty v Hradci Králové. Po studiu začal pracovat pro farmaceutickou firmu B.Braun Medical, pak působil v Klaudiánově nemocnici v Boleslavi a odtud se po nějaké době vrátil zpět do farmaceutické firmy.
V Liberci následně pracoval jako generální ředitel krajské nemocnice, stejně jako pak v Karlových Varech, odkud se přešel do stejné funkce v liberecké nemocnici. Lukáš Nečesaný neúspěšně kandidoval na libereckého primátora, byl také obviněn z braní úplatků a vyšetřován na svobodě.Kdo je to Lukáš Nečesaný? Životopis Lukáš Nečesaný, lidé, osobnosti z zločin

Hlavní data o osobě Lukáš Nečesaný

Národnost: česká
Datum narození: 14. listopadu 1970

Tento text (Lukáš Nečesaný) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Bronz? Víte co je Přívlač? Znáte definici termínu Avokádo? Vzpomněli byste si co označuje výraz Životní styl?

Klíčová slova: lexikon, kdo je Lukáš Nečesaný?, slovo, Lukáš Nečesaný, význam, původ slova, přesný význam, formulace, význam slova, heslo, odborný výraz, zločin, wiki, popis, kdo to je, synonymum

Pojem Lukáš Nečesaný je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Vyhledat termín Lukáš Nečesaný v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Lukáš Nečesaný ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Lukáš Nečesaný ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Lukáš Nečesaný ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Lukáš Nečesaný například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Lukáš Nečesaný? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lukáš Nečesaný? Kdo to byl Lukáš Nečesaný? Kdy se narodil Lukáš Nečesaný? Lukáš Nečesaný je v sekci zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Lukáš Nečesaný dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Nečesaný i v jiné kategorii než je zločin.