Kdo je to?
Kdo je Lukáš Nečesaný? Životopis Lukáš Nečesaný, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Kdo je Lukáš Nečesaný?

Kdo je Lukáš Nečesaný? Životopis, informace, biografie, zločin

Lukáš Nečesaný je lékař, politik, podnikatel a manažer. V minulosti byl generálním ředitelem Krajské nemocnice v Liberci. Je absolventem Lékařské fakulty v Hradci Králové. Po studiu začal pracovat pro farmaceutickou firmu B.Braun Medical, pak působil v Klaudiánově nemocnici v Boleslavi a odtud se po nějaké době vrátil zpět do farmaceutické firmy.
V Liberci následně pracoval jako generální ředitel krajské nemocnice, stejně jako pak v Karlových Varech, odkud se přešel do stejné funkce v liberecké nemocnici. Lukáš Nečesaný neúspěšně kandidoval na libereckého primátora, byl také obviněn z braní úplatků a vyšetřován na svobodě.Kdo je Lukáš Nečesaný? Životopis Lukáš Nečesaný, osobnosti, slavný člověk z kategorie zločin

Hlavní informace o osobě Lukáš Nečesaný

Národnost: česká
Datum narození: 14. listopadu 1970

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Lukáš Nečesaný sdílet s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Izotonický nápoj? Znáte pojem Živnost? Znáte definici termínu Vestibul? Vzpomenete si na definici slova Etážové topení?

Klíčová slova: informace, kdo je Lukáš Nečesaný?, wikipedie, národnost, Lukáš Nečesaný, Lukáš Nečesaný, wiki, kdy se narodil Lukáš Nečesaný?, datum narození, osobnosti, vysvětlení, zločin, život, biografie, popis, zajímavosti

Pojem Lukáš Nečesaný je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Lukáš Nečesaný hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat heslo Lukáš Nečesaný ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Lukáš Nečesaný ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Lukáš Nečesaný ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Lukáš Nečesaný v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Lukáš Nečesaný ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lukáš Nečesaný například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Lukáš Nečesaný? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Lukáš Nečesaný? Kdy se narodil Lukáš Nečesaný? Lukáš Nečesaný patří do kategorie Zločin

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Lukáš Nečesaný dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Nečesaný i v jiné kategorii než je zločin.