Kdo je to?
Kdo je to Lukáš Nečesaný? Životopis Lukáš Nečesaný, lidé, osobnosti z zločin

Kdo je to Lukáš Nečesaný?

Kdo je to Lukáš Nečesaný? Stručný životopis

Lukáš Nečesaný je lékař, politik, podnikatel a manažer. V minulosti byl generálním ředitelem Krajské nemocnice v Liberci. Je absolventem Lékařské fakulty v Hradci Králové. Po studiu začal pracovat pro farmaceutickou firmu B.Braun Medical, pak působil v Klaudiánově nemocnici v Boleslavi a odtud se po nějaké době vrátil zpět do farmaceutické firmy.
V Liberci následně pracoval jako generální ředitel krajské nemocnice, stejně jako pak v Karlových Varech, odkud se přešel do stejné funkce v liberecké nemocnici. Lukáš Nečesaný neúspěšně kandidoval na libereckého primátora, byl také obviněn z braní úplatků a vyšetřován na svobodě.Kdo je to Lukáš Nečesaný? Životopis Lukáš Nečesaný, lidé, osobnosti z zločin

Hlavní informace o osobě Lukáš Nečesaný

Národnost: česká
Datum narození: 14. listopadu 1970

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Lukáš Nečesaný sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Bronz? Znáte termín Grenadina? Znáte definici termínu Avokádo? Víte, co je to Egoismus?

Klíčová slova: co znamená, původ slova, popis, informace, definice, odborný výraz, vysvětlení, lexikon, heslo, význam pojmu, popis, přesný výraz, Lukáš Nečesaný, kdo to je, přesný význam, termín

Pojem Lukáš Nečesaný je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Lukáš Nečesaný

Najít termín Lukáš Nečesaný na Google.cz

Najít výraz Lukáš Nečesaný ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Lukáš Nečesaný na Youtube

Zkusit najít slovo Lukáš Nečesaný ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Lukáš Nečesaný například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Lukáš Nečesaný? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lukáš Nečesaný? Kdo to byl Lukáš Nečesaný? Kdy se narodil Lukáš Nečesaný? Lukáš Nečesaný se nachází v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Lukáš Nečesaný kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lukáš Nečesaný i v jiné kategorii než je zločin.