Kdo je to?
Kdo je Marta Krampolová? Životopis Marta Krampolová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Marta Krampolová

Kdo je Marta Krampolová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Marta Krampolová, manekýnka, podnikatelka a herečka, se narodila 1. února 1961 v Praze. Živila se modelingem, dnes se věnuje především PR. Za svou kariéru získala i skromné zkušenosti s hereckou profesí.
V roce 1983 získala roli v erotické hudební komedii Václava Matějky Anděl s ďáblem v těle. O tři roky později si zahrála v dramatické komedii Karla Kachyni Smrt krásných srnců, která vznikla na motivy stejnojmenné povídky spisovatele Oty Pavla.
V roce 1988 mohli diváci vidět Martu Krampolovou v další erotické hudební komedii v režii Václava Matějky Anděl svádí ďábla. Svůj doposud poslední snímek natočila herečka v roce 1989 a šlo o rodinný dobrodružný film Dynamit. Navíc se mihla i v seriálech Alžbetin dvor, Pojišťovna štěstí a Vyprávěj. Coby host vystoupila i v pořadu ABECEDA.
Marta Krampolová se stala třetí manželkou o generaci staršího herce a moderátora Jiřího Krampola. V minulosti by Jiří Krampol ženatý už dvakrát. Jeho první ženou byla hlasatelka Jana Fořtová. Ta však i se společným synem Tomášem emigrovala do Austrálie. Druhou pak právnička Suvajčičová, se kterou má syna Jiřího.
S manželkou Martou měl také syna Jana, ten se však nedožil ani svých prvních narozenin. Tato ztráta ale nebyla pro Jiřího poslední. Holčička, kterou čekala jeho poslední čtvrtá manželka Hanka přišla na svět předčasně bez známek života. Hana Krampolová v roce 2020 zemřela v důsledku prasklého vředu v jícnu.
Marta Krampolová má z předchozího vztahu syna Martina, který přijal příjmení svého nevlastního otce. Pracuje jako trenér tenisu a se slavným moderátorem má velmi blízký vztah. Jméno Krampol přijal i vyženěný syn Petr, jehož matkou byla Hana Krampolová.



Kdo je Marta Krampolová? Životopis Marta Krampolová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Marta Krampolová

Národnost: česká
Datum narození: 1.února 1961
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Marta Krampolová? s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Adaptér? Vzpomněli byste si na význam slova Defenzíva? Víte, co je to Dozimetr? Znáte definici termínu Diktafon?

Klíčová slova: kde se narodila Marta Krampolová?, život, životopis, osobnost, biografie, vysvětlení, wiki, místo narození, informace, herectví, osobnosti, wikipedie, lexikon, narození, herectví, popis

Pojem Marta Krampolová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Marta Krampolová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Marta Krampolová na Google obrázcích

Vyhledat pojem Marta Krampolová ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Marta Krampolová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Marta Krampolová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Marta Krampolová například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v metavyhledávači Info.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Marta Krampolová? Stručná biografie

Teďka už zajisté víte Kdo je to Marta Krampolová? Kdy se narodila Marta Krampolová? Kde se narodila Marta Krampolová? Marta Krampolová je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, žena lilie, marta Krampolová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Marta Krampolová dejme tomu ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Marta Krampolová i v jiné kategorii než je herectví.