Kdo je to?
Kdo je Daniela Dejdarová? Životopis Daniela Dejdarová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Daniela Dejdarová

Kdo je Daniela Dejdarová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Za svobodna se Daniela Dejdarová jmenovala Švábová. Na svět přišla 1. listopadu 1970. V minulosti se věnovala modelingu, vystudovala však práva. V současnosti se věnuje stylingu a ve svém oboru je prý velmi šikovná. Jejích služeb využívá také Danielin slavný manžel. I styling dokonce vystudovala a podílela se například na tvorbě oblečení pro hokejový tým HC Olymp.
Jejím bratrem je bývalý filmový producent Michal Šváb. Ten se mezi lety 2011 a 2013 podílel na vydírání a vraždění bohatých podnikatelů. Spolu s Liborem Skopalíkem Šváb vylákával české podnikatele do zahraničí, kde je uvěznili a vydírali k zaplacení vysokých částek. Mezi jejich oběti patřil například Martin Staszko nebo Petr Vlach. Jak Michael Šváb, tak i Libor Skopalík byli nakonec odsouzeni na doživotí. Zbytek gangu dostal tresty nižší.
Daniela Dejdarová je tajemná manželka herce a baviče Martina Dejdara, jehož většina televizních diváků zná díky mnoha a mnoha rolím. Ztvárnil například postavu metalového nadšence a fanouška zlatavého moku s dobrým srdcem Františka „Ozzáka“ Pacovského a už od devadesátých let propůjčuje pravidelně svůj hlas postavě desetiletého rošťáka Barta Simpsona v oblíbeném animovaném seriálu Simpsonovi.
Martin s Danielou patří mezi jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. Manželství uzavřeli v roce 1994 a o čtyři roky později se páru narodil syn Matěj. V roce 2005 potom přišla na svět také holčička, která dostala jméno Sára. Ani jedno z dětí není na veřejnosti příliš vidět a jejich soukromí zůstává bulváru skryto.Kdo je Daniela Dejdarová? Životopis Daniela Dejdarová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Daniela Dejdarová

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1970

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Daniela Dejdarová? s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Ketodieta? Vzpomněli byste si na význam slova Sniffing? Víte co je Artralgie? Znáte definici termínu Himalájská sůl?

Klíčová slova: modeling, biografie, lexikon, život, zajímavosti, kdo je Daniela Dejdarová?, datum narození, národnost, osobnosti, kdy se narodila Daniela Dejdarová?, vysvětlení, popis, osobnost, Daniela Dejdarová, wiki, informace

Pojem Daniela Dejdarová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Daniela Dejdarová

Hledat pojem Daniela Dejdarová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Daniela Dejdarová ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Daniela Dejdarová ve Wikipedii

Najít výraz Daniela Dejdarová ve Wikislovníku

Najít heslo Daniela Dejdarová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniela Dejdarová například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v metavyhledávači Info.com nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Daniela Dejdarová?

Teď už víte Kdo je to Daniela Dejdarová? Kdy se narodila Daniela Dejdarová? Daniela Dejdarová je v kategorii Modeling

Kategorie modeling, modelka s deštníkem, daniela Dejdarová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat informace osobnost, osobu, člověka Daniela Dejdarová řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Dejdarová i v jiné kategorii než je modeling.