Kdo je to?
Kdo je Daniela Dejdarová? Životopis Daniela Dejdarová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Daniela Dejdarová

Kdo je Daniela Dejdarová? Životopis, informace, biografie, modeling

Za svobodna se Daniela Dejdarová jmenovala Švábová. Na svět přišla 1. listopadu 1970. V minulosti se věnovala modelingu, vystudovala však práva. V současnosti se věnuje stylingu a ve svém oboru je prý velmi šikovná. Jejích služeb využívá také Danielin slavný manžel. I styling dokonce vystudovala a podílela se například na tvorbě oblečení pro hokejový tým HC Olymp.
Jejím bratrem je bývalý filmový producent Michal Šváb. Ten se mezi lety 2011 a 2013 podílel na vydírání a vraždění bohatých podnikatelů. Spolu s Liborem Skopalíkem Šváb vylákával české podnikatele do zahraničí, kde je uvěznili a vydírali k zaplacení vysokých částek. Mezi jejich oběti patřil například Martin Staszko nebo Petr Vlach. Jak Michael Šváb, tak i Libor Skopalík byli nakonec odsouzeni na doživotí. Zbytek gangu dostal tresty nižší.
Daniela Dejdarová je tajemná manželka herce a baviče Martina Dejdara, jehož většina televizních diváků zná díky mnoha a mnoha rolím. Ztvárnil například postavu metalového nadšence a fanouška zlatavého moku s dobrým srdcem Františka „Ozzáka“ Pacovského a už od devadesátých let propůjčuje pravidelně svůj hlas postavě desetiletého rošťáka Barta Simpsona v oblíbeném animovaném seriálu Simpsonovi.
Martin s Danielou patří mezi jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu. Manželství uzavřeli v roce 1994 a o čtyři roky později se páru narodil syn Matěj. V roce 2005 potom přišla na svět také holčička, která dostala jméno Sára. Ani jedno z dětí není na veřejnosti příliš vidět a jejich soukromí zůstává bulváru skryto.Kdo je Daniela Dejdarová? Životopis Daniela Dejdarová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní údaje o osobě Daniela Dejdarová

Národnost: česká
Datum narození: 1. listopadu 1970

Zaujala vás biografie osobnosti Daniela Dejdarová? Potom se podělte s kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Cystická fibróza? Víte, co je to Jiná stavba? Víte co je Nepovolený debet? Rozumíte pojmu Emoce?

Klíčová slova: modeling, Daniela Dejdarová, informace, osobnost, zajímavosti, Daniela Dejdarová, modeling, osobnosti, lexikon, popis, kdy se narodila Daniela Dejdarová?, národnost, život, vysvětlení, kdo je Daniela Dejdarová?, datum narození

Pojem Daniela Dejdarová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Daniela Dejdarová

Zkusit najít termín Daniela Dejdarová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Daniela Dejdarová na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniela Dejdarová ve Wikimedia Commons

Najít termín Daniela Dejdarová ve vyhledávači Yahoo

Hledat pojem Daniela Dejdarová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniela Dejdarová například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Daniela Dejdarová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Daniela Dejdarová? Kdy se narodila Daniela Dejdarová? Daniela Dejdarová je v kategorii Modeling

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Daniela Dejdarová dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniela Dejdarová i v jiné kategorii než je modeling.