Kdo je to?
Kdo je to, byl Schizofrenik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Schizofrenik? Lidé, lékařství

Kdo je to Schizofrenik?

Jaký je význam slova Schizofrenik? Co to znamená?

Schizofrenik je člověk se závažnou duševní chorobou. Schizofrenie, lidově rozdvojená osobnost, se projevuje poruchami vnímání reality, halucinacemi, pozměněným chováním a celkově mění osobnost nemocného. Nemá vliv na inteligenci postiženého.Kdo je to, byl Schizofrenik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Schizofrenik? Lidé, lékařství

Sdílejte tuto stránku se slovem Schizofrenik s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Afebrilní? Víte, co je to Špejchar? Znáte termín Goji? Rozumíte pojmu Aronie?

Klíčová slova: popis, lexikon, termín, význam pojmu, slovo, wiki, formulace, etymologie, synonymum, vysvětlení, lékařství, původ slova, význam, heslo, přesný výraz, kdo to je

Pojem Schizofrenik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Schizofrenik ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Schizofrenik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Schizofrenik na Youtube

Najít slovo Schizofrenik ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Schizofrenik například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Schizofrenik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Schizofrenik? Kdo to byl Schizofrenik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Schizofrenik? Definice pojmu Schizofrenik je v kategorii lékařství. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.