Kdo je to?
Kdo je to, byl Schizofrenik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Schizofrenik? Lidé, lékařství

Kdo je to Schizofrenik?

Jaký je význam slova Schizofrenik? Co to znamená?

Schizofrenik je člověk se závažnou duševní chorobou. Schizofrenie, lidově rozdvojená osobnost, se projevuje poruchami vnímání reality, halucinacemi, pozměněným chováním a celkově mění osobnost nemocného. Nemá vliv na inteligenci postiženého.Kdo je to, byl Schizofrenik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Schizofrenik? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Schizofrenik? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Ad hoc? Pamatujete si definici pojmu Cidlina? Znáte termín ČSN? Vzpomněli byste si co znamená slovo Internet věcí?

Klíčová slova: termín, kdo to je, přesný význam, synonymum, etymologie, význam pojmu, slovo, lexikon, popis, význam, popis, vysvětlení, co znamená, přesný výraz, původ slova, definice

Pojem Schizofrenik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Schizofrenik ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Schizofrenik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Schizofrenik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Schizofrenik na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Schizofrenik například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Schizofrenik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Schizofrenik? Kdo to byl Schizofrenik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Schizofrenik? Definice pojmu Schizofrenik se nachází v sekci lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v lékařství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.