Kdo je to?
Kdo je to, byl Schizofrenik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Schizofrenik? Lidé, lékařství

Kdo je to Schizofrenik?

Jaký je význam slova Schizofrenik? Co to znamená?

Schizofrenik je člověk se závažnou duševní chorobou. Schizofrenie, lidově rozdvojená osobnost, se projevuje poruchami vnímání reality, halucinacemi, pozměněným chováním a celkově mění osobnost nemocného. Nemá vliv na inteligenci postiženého.Kdo je to, byl Schizofrenik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Schizofrenik? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Schizofrenik sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Afebrilní? Znáte definici termínu Prefektura? Znáte termín Goji? Pamatujete si definici pojmu Rouhání?

Klíčová slova: co je to Schizofrenik?, lékařství, pojem, heslo, formulace, termín, synonymum, odborný výraz, význam pojmu, Schizofrenik, slovo, význam, vysvětlení, původ slova, popis, informace

Pojem Schizofrenik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Schizofrenik zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít frázi Schizofrenik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Schizofrenik ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Schizofrenik ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Schizofrenik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Schizofrenik například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Schizofrenik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Schizofrenik? Kdo to byl Schizofrenik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Schizofrenik? Definice pojmu Schizofrenik se nachází v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Schizofrenik v jiné sekci než lékařství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.