Kdo je to?
Kdo je to, byl Schizofrenik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Schizofrenik? Lidé, lékařství

Kdo je to Schizofrenik?

Jaký je význam slova Schizofrenik? Co to znamená?

Schizofrenik je člověk se závažnou duševní chorobou. Schizofrenie, lidově rozdvojená osobnost, se projevuje poruchami vnímání reality, halucinacemi, pozměněným chováním a celkově mění osobnost nemocného. Nemá vliv na inteligenci postiženého.Kdo je to, byl Schizofrenik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Schizofrenik? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Schizofrenik s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Afebrilní? Znáte definici termínu Ratatouille? Znáte termín Ordovik? Pamatujete si definici pojmu Karcinom?

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, lékařství, co znamená, popis, formulace, popis, původ slova, co je to Schizofrenik?, přesný význam, termín, přesný výraz, Schizofrenik, heslo, lexikon, synonymum

Pojem Schizofrenik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat slovo Schizofrenik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Schizofrenik ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Schizofrenik na Google.cz

Hledat slovo Schizofrenik ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Schizofrenik například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Schizofrenik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Schizofrenik? Kdo to byl Schizofrenik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Schizofrenik? Definice pojmu Schizofrenik patří do sekce lékařství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Schizofrenik i v jiné kategorii než je sekce lékařství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.