Kdo je to?
Kdo je to, byl Schizofrenik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Schizofrenik? Lidé, lékařství

Kdo je to Schizofrenik?

Jaký je význam slova Schizofrenik? Co to znamená?

Schizofrenik je člověk se závažnou duševní chorobou. Schizofrenie, lidově rozdvojená osobnost, se projevuje poruchami vnímání reality, halucinacemi, pozměněným chováním a celkově mění osobnost nemocného. Nemá vliv na inteligenci postiženého.Kdo je to, byl Schizofrenik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Schizofrenik? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Schizofrenik? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Afebrilní? Znáte pojem Halloween? Znáte termín Ordovik? Vzpomenete si na definici slova Karob?

Klíčová slova: informace, slovo, význam pojmu, co je to Schizofrenik?, kdo to je, lékařství, odborný výraz, etymologie, termín, pojem, co znamená, vysvětlení, lexikon, kdo je Schizofrenik?, formulace, definice

Pojem Schizofrenik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Schizofrenik ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Schizofrenik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Schizofrenik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Schizofrenik ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Schizofrenik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Schizofrenik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Schizofrenik? Kdo to byl Schizofrenik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Schizofrenik? Definice pojmu Schizofrenik je v sekci lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.