Kdo je to?
Kdo je to, byl Schizofrenik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Schizofrenik? Lidé, lékařství

Kdo je to Schizofrenik?

Jaký je význam slova Schizofrenik? Co to znamená?

Schizofrenik je člověk se závažnou duševní chorobou. Schizofrenie, lidově rozdvojená osobnost, se projevuje poruchami vnímání reality, halucinacemi, pozměněným chováním a celkově mění osobnost nemocného. Nemá vliv na inteligenci postiženého.Kdo je to, byl Schizofrenik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Schizofrenik? Lidé, lékařství

Tento text (Schizofrenik) můžete sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Afebrilní? Víte co je Hřížení? Znáte termín Ordovik? Vzpomněli byste si co označuje výraz Plugin?

Klíčová slova: synonymum, etymologie, Schizofrenik, co znamená, význam pojmu, co je to Schizofrenik?, kdo je Schizofrenik?, význam, kdo to je, původ slova, lexikon, definice, vysvětlení, odborný výraz, formulace, heslo

Pojem Schizofrenik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Schizofrenik lze najít v následujících zdrojích

Najít pojem Schizofrenik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Schizofrenik ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Schizofrenik ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Schizofrenik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Schizofrenik například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Schizofrenik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Schizofrenik? Kdo to byl Schizofrenik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Schizofrenik? Definice pojmu Schizofrenik je v kategorii lékařství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Schizofrenik hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.