Kdo je to?
Kdo je to Barbína? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Barbína? Lidé, hanlivé

Barbína

Co znamená a jaký je význam slova Barbína?

Slovo barbína používáme v přeneseném významu pro popis ženy, která se chce líbit a vypadat dokonale. Upřednostňuje vzhled před inteligencí. Snaží se přirovnat k proporcím oblíbené panenky Barbie, která se stala hitem v USA v roce 1959 na veletrhu hraček. Barbína má dlouhé blond vlasy případně hnědé, kudrnaté, rudé duhové vlasy, velké oči, dlouhé řasy, plné rty, dlouhé štíhlé nohy, velká prsa, úzký pas, štíhlý krk a ruce. Vzniklo spoustu edic inspirované známými modelkami, sportovkyněmi, zpěvačkami, malířkami a jinými osobnostmi z celého světa. V dnešní době se nabízí plastické operace, permanentní make-up, liposukce, barvení a prodlužování vlasů. Ženy se stávají uměle hezké až kýčovité. Živé barbíny vypadají nevkusně, přeplácaně. Čekají na svého pana dokonalého. K panence Barbie byl vytvořen dokonalý muž jménem Ken.


Kdo je to Barbína? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Barbína? Lidé, hanlivé

Tento text (Barbína) můžete sdílet s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz Šoulet? Znáte pojem Konduktivita? Znáte pojem Steam? Vzpomenete si na definici slova Kostlánka?

Klíčová slova: lexikon, přesný výraz, co znamená, termín, Barbína, wiki, synonymum, wikipedie, informace, význam slova, význam, slovo, heslo, přesný význam, odborný výraz, definice

Pojem Barbína je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Zkusit najít frázi Barbína ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Barbína na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Barbína ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbína ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem Barbína ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbína například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, v metavyhledávači Info.com nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Barbína

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Barbína? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Barbína? Definice pojmu Barbína patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, blázni, barbína, ilustrační obrázek

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Čerstvé informace hledejte výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.