Kdo je to?
Kdo je to Barbína? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Barbína? Lidé, hanlivé

Kdo je to Barbína?

Co znamená a jaký je význam slova Barbína?

Slovo barbína používáme v přeneseném významu pro popis ženy, která se chce líbit a vypadat dokonale. Upřednostňuje vzhled před inteligencí. Snaží se přirovnat k proporcím oblíbené panenky Barbie, která se stala hitem v USA v roce 1959 na veletrhu hraček. Barbína má dlouhé blond vlasy případně hnědé, kudrnaté, rudé duhové vlasy, velké oči, dlouhé řasy, plné rty, dlouhé štíhlé nohy, velká prsa, úzký pas, štíhlý krk a ruce. Vzniklo spoustu edic inspirované známými modelkami, sportovkyněmi, zpěvačkami, malířkami a jinými osobnostmi z celého světa. V dnešní době se nabízí plastické operace, permanentní make-up, liposukce, barvení a prodlužování vlasů. Ženy se stávají uměle hezké až kýčovité. Živé barbíny vypadají nevkusně, přeplácaně. Čekají na svého pana dokonalého. K panence Barbie byl vytvořen dokonalý muž jménem Ken.


Kdo je to Barbína? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Barbína? Lidé, hanlivé

Sdílejte uvedený text s vašimi přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kostní dřeň? Rozumíte pojmu OSPOD? Znáte pojem Kyselina listová? Znáte pojem Kosmologie?

Klíčová slova: Barbína, definice, slovo, popis, přesný výraz, význam, termín, synonymum, Barbína, hanlivé, wikipedie, význam slova, odborný výraz, přesný výraz, heslo, význam pojmu

Pojem Barbína je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Barbína lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Barbína ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Barbína ve Wikimedia Commons

Zkusit najít heslo Barbína ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Barbína ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Barbína na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Barbína například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Barbína? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Barbína? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Barbína? Definice pojmu Barbína je v kategorii Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.