Kdo je to?
Kdo je to Ničema? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ničema? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ničema?

Co znamená a jaký je význam slova Ničema?

Slovo ničema je synonymem k výrazům lump, darebák nebo neřád. Ničema je člověk beze cti, charakteru a svědomí. Tento výraz má zřejmě původ ve slově "ničit", což dobře vystihuje fakt, že od ničemy nelze očekávat nic konstruktivního, nic prospěšného. Ničema bývá zlý, vypočítavý, sobecký a bezskrupulózní. Neštítí se ničeho, nemá morální zábrany, nelze u něj očekávat, že by měl sám ze svých činů nějaký pocit viny. Ničema se chová nehezky ke všem, nedělá žádné výjimky. Pokud o něčem řekneme, že je to ničemné, pak to obvykle nestojí za nic.


Kdo je to Ničema? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ničema? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Ničema? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Vyměřovací základ? Víte co je Miso pasta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nevěra? Vzpomněli byste si co označuje výraz Odvaha?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, vysvětlení, původ slova, popis, wiki, význam, hanlivé, hanlivé, termín, synonymum, co znamená, wikipedie, význam pojmu, slovo, etymologie

Pojem Ničema je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Ničema ve Wikislovníku

Najít termín Ničema ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Ničema ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Ničema na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ničema například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ničema

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ničema? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ničema? Definice pojmu Ničema se nachází v sekci Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než hanlivé).