Kdo je to?
Kdo je to Ničema? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ničema? Lidé, hanlivé

Kdo je to Ničema?

Co znamená a jaký je význam slova Ničema?

Slovo ničema je synonymem k výrazům lump, darebák nebo neřád. Ničema je člověk beze cti, charakteru a svědomí. Tento výraz má zřejmě původ ve slově "ničit", což dobře vystihuje fakt, že od ničemy nelze očekávat nic konstruktivního, nic prospěšného. Ničema bývá zlý, vypočítavý, sobecký a bezskrupulózní. Neštítí se ničeho, nemá morální zábrany, nelze u něj očekávat, že by měl sám ze svých činů nějaký pocit viny. Ničema se chová nehezky ke všem, nedělá žádné výjimky. Pokud o něčem řekneme, že je to ničemné, pak to obvykle nestojí za nic.


Kdo je to Ničema? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ničema? Lidé, hanlivé

Definici pojmu Ničema sdílejte se známými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Vyměřovací základ? Víte co je Moučnice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nouzový stav? Vzpomněli byste si co označuje výraz Řopík?

Klíčová slova: definice, heslo, přesný výraz, vysvětlení, co znamená, přesný výraz, Ničema, wikipedie, význam pojmu, informace, odborný výraz, hanlivé, synonymum, Ničema, popis, wiki

Pojem Ničema je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Ničema

Zkusit najít slovo Ničema ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ničema ve Wikimedia Commons

Zkusit najít termín Ničema na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Ničema ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Ničema v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ničema například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Ničema, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Ničema? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ničema? Definice pojmu Ničema je v kategorii Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).