Kdo je to?
Kdo je to, byl Delegát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Delegát? Lidé, profese

Kdo je to Delegát?

Co znamená a jaký je význam slova Delegát?

Slovem delegát označujeme zvoleného, zmocněného zástupce pro nějaký sjezd či kongres, který je pověřen (delegován) pravomocemi od jiných lidí.Kdo je to, byl Delegát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Delegát? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Delegát? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Lýko? Pamatujete si definici pojmu Jasmínová rýže? Znáte definici termínu Malvice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mapa?

Klíčová slova: definice, pojem, co je to Delegát?, přesný význam, heslo, synonymum, popis, popis, význam pojmu, odborný výraz, vysvětlení, wiki, termín, co znamená, slovo, význam slova

Pojem Delegát je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Vyhledat pojem Delegát na Google.cz

Vyhledat heslo Delegát ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Delegát ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Delegát ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Delegát například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Delegát, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Delegát? Kdo to byl Delegát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Delegát? Definice pojmu Delegát je v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?