Kdo je to?
Kdo je to, byl Delegát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Delegát? Lidé, profese

Kdo je to Delegát?

Co znamená a jaký je význam slova Delegát?

Slovem delegát označujeme zvoleného, zmocněného zástupce pro nějaký sjezd či kongres, který je pověřen (delegován) pravomocemi od jiných lidí.Kdo je to, byl Delegát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Delegát? Lidé, profese

Tento text (Delegát) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Lepek? Rozumíte pojmu Ženská obřízka? Znáte definici termínu Unisex? Znáte pojem Uloženka?

Klíčová slova: synonymum, termín, co je to Delegát?, význam slova, heslo, popis, přesný výraz, lexikon, co znamená, informace, slovo, kdo je Delegát?, přesný význam, původ slova, etymologie, vysvětlení

Pojem Delegát je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat výraz Delegát na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Delegát ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Delegát ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Delegát ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Delegát například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Delegát

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Delegát? Kdo to byl Delegát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Delegát? Definice pojmu Delegát je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz třeba na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Delegát hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?