Kdo je to?
Kdo je to, byl Delegát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Delegát? Lidé, profese

Kdo je to Delegát?

Co znamená a jaký je význam slova Delegát?

Slovem delegát označujeme zvoleného, zmocněného zástupce pro nějaký sjezd či kongres, který je pověřen (delegován) pravomocemi od jiných lidí.Kdo je to, byl Delegát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Delegát? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Delegát s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Lepek? Vzpomněli byste si co znamená slovo Svatý grál? Znáte definici termínu Unisex? Víte co je ROFL?

Klíčová slova: co je to Delegát?, kdo je Delegát?, co znamená, slovo, formulace, původ slova, význam slova, odborný výraz, informace, kdo to je, termín, vysvětlení, popis, heslo, wiki, synonymum

Pojem Delegát je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Delegát v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Delegát ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Delegát ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Delegát ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Delegát ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Delegát například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Delegát, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Delegát? Kdo to byl Delegát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Delegát? Definice pojmu Delegát se nachází v sekci profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?