Kdo je to?
Kdo je to, byl Delegát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Delegát? Lidé, profese

Kdo je to Delegát?

Co znamená a jaký je význam slova Delegát?

Slovem delegát označujeme zvoleného, zmocněného zástupce pro nějaký sjezd či kongres, který je pověřen (delegován) pravomocemi od jiných lidí.Kdo je to, byl Delegát? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Delegát? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Delegát? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Login? Vzpomněli byste si na význam slova Fax? Znáte definici termínu DIČ? Znáte definici termínu Caro?

Klíčová slova: pojem, popis, význam pojmu, synonymum, popis, informace, formulace, Delegát, heslo, termín, co je to Delegát?, co znamená, slovo, profese, původ slova, vysvětlení

Pojem Delegát je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Delegát na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Delegát ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Delegát ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Delegát ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Delegát například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Delegát? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Delegát? Kdo to byl Delegát? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Delegát? Definice pojmu Delegát je v sekci profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?