Kdo je to?
Kdo je to, byl Bolševik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolševik? Lidé, politika

Kdo je to Bolševik?

Jaký je význam slova Bolševik? Co to znamená?

Jako bolševici byli označováni členové Sociálně demokratické dělnické strany Ruska. Její radikální frakce se později odštěpila a byla v roce 1917 přejmenována na Komunistickou stranu sovětského svazu a jejím vůdcem byl nechvalně proslulý Vladimir Iljič Lenin. 7. listopadu 1917 iniciovali bolševici komunistický převrat, který na dlouhou dobu zásadně ovlivnil dějiny Ruska.Kdo je to, byl Bolševik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolševik? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Bolševik s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Zástavní právo? Rozumíte pojmu Metabolismus? Znáte definici termínu Agility? Znáte pojem Akryl?

Klíčová slova: pojem, význam pojmu, význam, etymologie, přesný význam, definice, co znamená, termín, synonymum, vysvětlení, kdo je Bolševik?, původ slova, odborný výraz, popis, kdo to je, formulace

Pojem Bolševik je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat termín Bolševik ve Wikislovníku

Hledat pojem Bolševik ve Wikipedii

Hledat heslo Bolševik ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Bolševik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bolševik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bolševik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bolševik? Kdo to byl Bolševik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bolševik? Definice pojmu Bolševik je v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Bolševik i v jiné kategorii než je sekce politika.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.