Kdo je to?
Kdo je to, byl Bolševik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolševik? Lidé, politika

Kdo je to Bolševik?

Jaký je význam slova Bolševik? Co to znamená?

Jako bolševici byli označováni členové Sociálně demokratické dělnické strany Ruska. Její radikální frakce se později odštěpila a byla v roce 1917 přejmenována na Komunistickou stranu sovětského svazu a jejím vůdcem byl nechvalně proslulý Vladimir Iljič Lenin. 7. listopadu 1917 iniciovali bolševici komunistický převrat, který na dlouhou dobu zásadně ovlivnil dějiny Ruska.Kdo je to, byl Bolševik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolševik? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Bolševik? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Zástavní právo? Víte, co je to Lyrika? Znáte definici termínu Adblue? Rozumíte pojmu Zádumčivost?

Klíčová slova: definice, termín, wiki, kdo to je, synonymum, kdo je Bolševik?, význam, Bolševik, význam slova, odborný výraz, lexikon, pojem, co znamená, co je to Bolševik?, heslo, vysvětlení

Pojem Bolševik je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bolševik ve Wikimedia Commons

Najít pojem Bolševik na Google.cz

Hledat pojem Bolševik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Bolševik ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bolševik například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Bolševik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bolševik? Kdo to byl Bolševik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bolševik? Definice pojmu Bolševik je v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.