Kdo je to?
Kdo je to, byl Bolševik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolševik? Lidé, politika

Kdo je to Bolševik?

Jaký je význam slova Bolševik? Co to znamená?

Jako bolševici byli označováni členové Sociálně demokratické dělnické strany Ruska. Její radikální frakce se později odštěpila a byla v roce 1917 přejmenována na Komunistickou stranu sovětského svazu a jejím vůdcem byl nechvalně proslulý Vladimir Iljič Lenin. 7. listopadu 1917 iniciovali bolševici komunistický převrat, který na dlouhou dobu zásadně ovlivnil dějiny Ruska.Kdo je to, byl Bolševik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolševik? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Bolševik? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Živnost? Vzpomněli byste si na význam slova Dharma? Znáte definici termínu Fajitas? Znáte definici termínu ESP?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Bolševik?, heslo, wiki, popis, synonymum, informace, popis, co je to Bolševik?, přesný význam, původ slova, definice, lexikon, co znamená, přesný výraz, Bolševik

Pojem Bolševik je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Bolševik doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Bolševik ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Bolševik na Google.cz

Najít heslo Bolševik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Bolševik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Bolševik například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Bolševik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bolševik? Kdo to byl Bolševik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bolševik? Definice pojmu Bolševik je v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Bolševik i v jiné sekci než je kategorie politika.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.