Kdo je to?
Kdo je to, byl Bolševik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolševik? Lidé, politika

Kdo je to Bolševik?

Jaký je význam slova Bolševik? Co to znamená?

Jako bolševici byli označováni členové Sociálně demokratické dělnické strany Ruska. Její radikální frakce se později odštěpila a byla v roce 1917 přejmenována na Komunistickou stranu sovětského svazu a jejím vůdcem byl nechvalně proslulý Vladimir Iljič Lenin. 7. listopadu 1917 iniciovali bolševici komunistický převrat, který na dlouhou dobu zásadně ovlivnil dějiny Ruska.Kdo je to, byl Bolševik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolševik? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Bolševik se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Zástavní právo? Pamatujete si definici pojmu Lobotomie? Znáte definici termínu Adblue? Vzpomněli byste si co znamená slovo Štuková omítka?

Klíčová slova: přesný význam, synonymum, informace, kdo to je, popis, pojem, Bolševik, odborný výraz, formulace, definice, původ slova, význam slova, popis, význam pojmu, politika, lexikon

Pojem Bolševik je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bolševik ve Wikimedia Commons

Hledat termín Bolševik ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Bolševik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Bolševik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bolševik například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Bolševik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bolševik? Kdo to byl Bolševik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bolševik? Definice pojmu Bolševik je v kategorii politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Bolševik hledat i v jiných kategoriích (než politika).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.