Kdo je to?
Kdo je to, byl Bolševik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolševik? Lidé, politika

Kdo je to Bolševik?

Jaký je význam slova Bolševik? Co to znamená?

Jako bolševici byli označováni členové Sociálně demokratické dělnické strany Ruska. Její radikální frakce se později odštěpila a byla v roce 1917 přejmenována na Komunistickou stranu sovětského svazu a jejím vůdcem byl nechvalně proslulý Vladimir Iljič Lenin. 7. listopadu 1917 iniciovali bolševici komunistický převrat, který na dlouhou dobu zásadně ovlivnil dějiny Ruska.Kdo je to, byl Bolševik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Bolševik? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Bolševik? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Zástavní právo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Adopce? Znáte definici termínu Agility? Víte co je Hiking?

Klíčová slova: termín, synonymum, wiki, lexikon, přesný výraz, přesný význam, etymologie, odborný výraz, definice, význam slova, význam, kdo je Bolševik?, informace, formulace, pojem, co je to Bolševik?

Pojem Bolševik je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Bolševik zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bolševik ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Bolševik ve Wikislovníku

Najít slovo Bolševik ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Bolševik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Bolševik například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Bolševik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bolševik? Kdo to byl Bolševik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bolševik? Definice pojmu Bolševik se nachází v sekci politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Bolševik v jiné sekci než politika.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.