Kdo je to?
Kdo je to Martin Přikryl? Životopis Martin Přikryl, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Martin Přikryl?

Kdo je to Martin Přikryl? Stručný životopis

Martin Přikryl se proslavil jako člen hudební skupiny The Prostitutes a pracovník a posléze ředitel vlastní reklamní agentury. Jeho jméno je spojeno s reklamními kampaněmi na pivo Staropramen nebo s reklamou na operátora Vodafone, v níž vystupoval Petr Čtvrtníček. Měl také "na svědomí" reklamy na neexistující supermarket Český sen, který lákal na potraviny za nereálně nízké ceny a pak se ukázalo, že se jedná o součást natáčení stejnojmenného dokumentu Filipa Klusáka a Ivana Remundy. Přikryl byl také autorem facebookové výzvy k červeným kartám pro prezidenta Miloše Zemana.Kdo je to Martin Přikryl? Životopis Martin Přikryl, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní informace o osobě Martin Přikryl

Národnost: česká
Datum narození: 2. července 1974
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Martin Přikryl sdílet s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Koronarografie? Vzpomenete si na definici slova Datum splatnosti? Vzpomněli byste si co označuje výraz Langoš? Vzpomněli byste si na význam slova Echinacea?

Klíčová slova: popis, slovo, lexikon, přesný význam, formulace, význam pojmu, definice, heslo, co znamená, původ slova, umělci, kdo je Martin Přikryl?, význam, význam slova, přesný výraz, pojem

Pojem Martin Přikryl je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat slovo Martin Přikryl ve Wikislovníku

Vyhledat termín Martin Přikryl ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Přikryl ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Martin Přikryl ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Přikryl například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Martin Přikryl?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Martin Přikryl? Kdo to byl Martin Přikryl? Kdy se narodil Martin Přikryl? Kde se narodil Martin Přikryl? Martin Přikryl patří do sekce umělci. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Martin Přikryl třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Přikryl i v jiné kategorii než je umělci.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.