Kdo je to?
Kdo je to Martin Přikryl? Životopis Martin Přikryl, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Martin Přikryl?

Kdo je to Martin Přikryl? Stručný životopis

Martin Přikryl se proslavil jako člen hudební skupiny The Prostitutes a pracovník a posléze ředitel vlastní reklamní agentury. Jeho jméno je spojeno s reklamními kampaněmi na pivo Staropramen nebo s reklamou na operátora Vodafone, v níž vystupoval Petr Čtvrtníček. Měl také "na svědomí" reklamy na neexistující supermarket Český sen, který lákal na potraviny za nereálně nízké ceny a pak se ukázalo, že se jedná o součást natáčení stejnojmenného dokumentu Filipa Klusáka a Ivana Remundy. Přikryl byl také autorem facebookové výzvy k červeným kartám pro prezidenta Miloše Zemana.Kdo je to Martin Přikryl? Životopis Martin Přikryl, lidé, osobnosti z umělci

Hlavní data o osobě Martin Přikryl

Národnost: česká
Datum narození: 2. července 1974
Místo narození: Praha

Tento text (Martin Přikryl) můžete samozřejmě sdílet se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Dialýza? Víte co je Junta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gyros? Vzpomněli byste si co označuje výraz Okupace?

Klíčová slova: kdo je Martin Přikryl?, vysvětlení, wiki, informace, slovo, kdo to je, heslo, význam pojmu, co znamená, původ slova, pojem, popis, význam, popis, přesný význam, formulace

Pojem Martin Přikryl je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Martin Přikryl

Hledat pojem Martin Přikryl ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Martin Přikryl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Martin Přikryl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Martin Přikryl ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Přikryl například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Přikryl

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Martin Přikryl? Kdo to byl Martin Přikryl? Kdy se narodil Martin Přikryl? Kde se narodil Martin Přikryl? Martin Přikryl je v kategorii umělci. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Martin Přikryl řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Přikryl i v jiné kategorii než je umělci.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.