Kdo je to?
Kdo je to Martin Přikryl? Životopis Martin Přikryl, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Martin Přikryl?

Kdo je to Martin Přikryl? Stručný životopis

Martin Přikryl se proslavil jako člen hudební skupiny The Prostitutes a pracovník a posléze ředitel vlastní reklamní agentury. Jeho jméno je spojeno s reklamními kampaněmi na pivo Staropramen nebo s reklamou na operátora Vodafone, v níž vystupoval Petr Čtvrtníček. Měl také "na svědomí" reklamy na neexistující supermarket Český sen, který lákal na potraviny za nereálně nízké ceny a pak se ukázalo, že se jedná o součást natáčení stejnojmenného dokumentu Filipa Klusáka a Ivana Remundy. Přikryl byl také autorem facebookové výzvy k červeným kartám pro prezidenta Miloše Zemana.Kdo je to Martin Přikryl? Životopis Martin Přikryl, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Martin Přikryl

Národnost: česká
Datum narození: 2. července 1974
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Martin Přikryl? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Celibát? Znáte pojem Šindel? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tortellini? Vzpomenete si na definici slova Celibát?

Klíčová slova: informace, slovo, význam, Martin Přikryl, přesný význam, význam slova, heslo, termín, přesný výraz, lexikon, etymologie, odborný výraz, definice, formulace, umělci, význam pojmu

Pojem Martin Přikryl je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Martin Přikryl

Zkusit najít slovo Martin Přikryl ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Martin Přikryl ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Přikryl ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Martin Přikryl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Přikryl například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Martin Přikryl? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Martin Přikryl? Kdo to byl Martin Přikryl? Kdy se narodil Martin Přikryl? Kde se narodil Martin Přikryl? Martin Přikryl je v sekci umělci. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Martin Přikryl třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Přikryl i v jiné kategorii než je umělci.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.