Kdo je to?
Kdo je to Martin Přikryl? Životopis Martin Přikryl, lidé, osobnosti z umělci

Kdo je to Martin Přikryl?

Kdo je to Martin Přikryl? Stručný životopis

Martin Přikryl se proslavil jako člen hudební skupiny The Prostitutes a pracovník a posléze ředitel vlastní reklamní agentury. Jeho jméno je spojeno s reklamními kampaněmi na pivo Staropramen nebo s reklamou na operátora Vodafone, v níž vystupoval Petr Čtvrtníček. Měl také "na svědomí" reklamy na neexistující supermarket Český sen, který lákal na potraviny za nereálně nízké ceny a pak se ukázalo, že se jedná o součást natáčení stejnojmenného dokumentu Filipa Klusáka a Ivana Remundy. Přikryl byl také autorem facebookové výzvy k červeným kartám pro prezidenta Miloše Zemana.Kdo je to Martin Přikryl? Životopis Martin Přikryl, lidé, osobnosti z umělci

Základní informace o osobě Martin Přikryl

Národnost: česká
Datum narození: 2. července 1974
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Martin Přikryl? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Dialýza? Vzpomenete si na definici slova Liberalismus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gyros? Vzpomněli byste si na význam slova Studená válka?

Klíčová slova: pojem, umělci, význam pojmu, význam slova, co je to Martin Přikryl?, kdo to je, přesný význam, lexikon, přesný výraz, slovo, odborný výraz, původ slova, etymologie, informace, synonymum, Martin Přikryl

Pojem Martin Přikryl je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Martin Přikryl

Najít výraz Martin Přikryl ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Martin Přikryl ve Wikipedii

Hledat heslo Martin Přikryl v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Martin Přikryl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Přikryl například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Martin Přikryl?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Martin Přikryl? Kdo to byl Martin Přikryl? Kdy se narodil Martin Přikryl? Kde se narodil Martin Přikryl? Martin Přikryl je v kategorii umělci. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Martin Přikryl například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Přikryl i v jiné kategorii než je umělci.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.