Kdo je to?
Kdo je to Justin Bieber? Životopis Justin Bieber, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Justin Bieber?

Kdo je to Justin Bieber? Stručný životopis

Justin Bieber je zpěvák, herec, tanečník skladatel, proslulý nejen uměním, ale i řadou skandálů. Patří k nejprodávanějším hudebním umělcům na světě. Není pouze zpěvákem, ale umí hrát na řadu nástrojů, což mu získalo popularitu především prostřednictvím videí na youtube.
Na své popularitě tvrdě pracuje, oblíbený je především u mladé generace. Jeho typická image je mikina s kapucí, svítivé sportovní boty, čepice s kšiltem, rozcuchaný účes a doplňky.Kdo je to Justin Bieber? Životopis Justin Bieber, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Justin Bieber

Národnost: Kanada
Datum narození: 1. 3. 1994
Místo narození: Stratford

Popis osobnosti Justin Bieber můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Selfie? Vzpomenete si na definici slova SAP? Vzpomněli byste si co označuje výraz Velikonoce? Vzpomněli byste si na význam slova Memoriál?

Klíčová slova: informace, lexikon, původ slova, heslo, hudba, slovo, význam slova, definice, přesný výraz, popis, etymologie, kdo to je, co je to Justin Bieber?, odborný výraz, co znamená, vysvětlení

Pojem Justin Bieber je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat frázi Justin Bieber ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Justin Bieber na Google.cz

Vyhledat termín Justin Bieber ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Justin Bieber na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Justin Bieber například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Životopis, kdo je Justin Bieber? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Justin Bieber? Kdo to byl Justin Bieber? Kdy se narodil Justin Bieber? Kde se narodil Justin Bieber? Justin Bieber se nachází v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Justin Bieber třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Justin Bieber i v jiné kategorii než je hudba.