Kdo je to?
Kdo je to Justin Bieber? Životopis Justin Bieber, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Justin Bieber?

Kdo je to Justin Bieber? Stručný životopis

Justin Bieber je zpěvák, herec, tanečník skladatel, proslulý nejen uměním, ale i řadou skandálů. Patří k nejprodávanějším hudebním umělcům na světě. Není pouze zpěvákem, ale umí hrát na řadu nástrojů, což mu získalo popularitu především prostřednictvím videí na youtube.
Na své popularitě tvrdě pracuje, oblíbený je především u mladé generace. Jeho typická image je mikina s kapucí, svítivé sportovní boty, čepice s kšiltem, rozcuchaný účes a doplňky.Kdo je to Justin Bieber? Životopis Justin Bieber, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Justin Bieber

Národnost: Kanada
Datum narození: 1. 3. 1994
Místo narození: Stratford

Líbí se stručný životopis s osobou Justin Bieber? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hilterapie? Znáte pojem Avatar? Vzpomněli byste si co označuje výraz Korán? Vzpomenete si na definici slova Lol?

Klíčová slova: přesný význam, etymologie, význam pojmu, formulace, kdo je Justin Bieber?, informace, co je to Justin Bieber?, kdo to je, synonymum, popis, wiki, vysvětlení, Justin Bieber, význam slova, hudba, přesný výraz

Pojem Justin Bieber je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat heslo Justin Bieber ve vyhledávači Qwant

Hledat termín Justin Bieber ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Justin Bieber ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Justin Bieber ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Justin Bieber například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Justin Bieber

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Justin Bieber? Kdo to byl Justin Bieber? Kdy se narodil Justin Bieber? Kde se narodil Justin Bieber? Justin Bieber je v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Justin Bieber řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Justin Bieber i v jiné kategorii než je hudba.