Kdo je to?
Kdo je to Justin Bieber? Životopis Justin Bieber, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Justin Bieber?

Kdo je to Justin Bieber? Stručný životopis

Justin Bieber je zpěvák, herec, tanečník skladatel, proslulý nejen uměním, ale i řadou skandálů. Patří k nejprodávanějším hudebním umělcům na světě. Není pouze zpěvákem, ale umí hrát na řadu nástrojů, což mu získalo popularitu především prostřednictvím videí na youtube.
Na své popularitě tvrdě pracuje, oblíbený je především u mladé generace. Jeho typická image je mikina s kapucí, svítivé sportovní boty, čepice s kšiltem, rozcuchaný účes a doplňky.Kdo je to Justin Bieber? Životopis Justin Bieber, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Justin Bieber

Národnost: Kanada
Datum narození: 1. 3. 1994
Místo narození: Stratford

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Justin Bieber sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Gufero? Znáte definici termínu Platební brána? Vzpomněli byste si co označuje výraz Omeprazol? Pamatujete si definici pojmu Diktafon?

Klíčová slova: původ slova, kdo je Justin Bieber?, kdo to je, odborný výraz, přesný výraz, lexikon, přesný význam, formulace, wiki, význam slova, popis, co je to Justin Bieber?, etymologie, definice, význam pojmu, pojem

Pojem Justin Bieber je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat slovo Justin Bieber na Google.cz

Najít termín Justin Bieber ve Wikislovníku

Najít slovo Justin Bieber ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Justin Bieber ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Justin Bieber například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Životopis, kdo je Justin Bieber? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Justin Bieber? Kdo to byl Justin Bieber? Kdy se narodil Justin Bieber? Kde se narodil Justin Bieber? Justin Bieber se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Justin Bieber dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Justin Bieber i v jiné kategorii než je hudba.