Kdo je to?
Kdo je to Justin Bieber? Životopis Justin Bieber, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Justin Bieber?

Kdo je to Justin Bieber? Stručný životopis

Justin Bieber je zpěvák, herec, tanečník skladatel, proslulý nejen uměním, ale i řadou skandálů. Patří k nejprodávanějším hudebním umělcům na světě. Není pouze zpěvákem, ale umí hrát na řadu nástrojů, což mu získalo popularitu především prostřednictvím videí na youtube.
Na své popularitě tvrdě pracuje, oblíbený je především u mladé generace. Jeho typická image je mikina s kapucí, svítivé sportovní boty, čepice s kšiltem, rozcuchaný účes a doplňky.Kdo je to Justin Bieber? Životopis Justin Bieber, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Justin Bieber

Národnost: Kanada
Datum narození: 1. 3. 1994
Místo narození: Stratford

Tento text (Justin Bieber) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Gufero? Vzpomenete si na definici slova Arytmie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Omeprazol? Vzpomněli byste si na význam slova Síla?

Klíčová slova: synonymum, pojem, hudba, význam pojmu, význam slova, kdo to je, přesný výraz, význam, informace, co znamená, kdo je Justin Bieber?, etymologie, popis, odborný výraz, termín, heslo

Pojem Justin Bieber je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Justin Bieber ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Justin Bieber ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Justin Bieber ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Justin Bieber na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Justin Bieber například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Justin Bieber? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Justin Bieber? Kdo to byl Justin Bieber? Kdy se narodil Justin Bieber? Kde se narodil Justin Bieber? Justin Bieber je v sekci hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Justin Bieber dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Justin Bieber i v jiné kategorii než je hudba.