Kdo je to?
Kdo je to Justin Bieber? Životopis Justin Bieber, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Justin Bieber?

Kdo je to Justin Bieber? Stručný životopis

Justin Bieber je zpěvák, herec, tanečník skladatel, proslulý nejen uměním, ale i řadou skandálů. Patří k nejprodávanějším hudebním umělcům na světě. Není pouze zpěvákem, ale umí hrát na řadu nástrojů, což mu získalo popularitu především prostřednictvím videí na youtube.
Na své popularitě tvrdě pracuje, oblíbený je především u mladé generace. Jeho typická image je mikina s kapucí, svítivé sportovní boty, čepice s kšiltem, rozcuchaný účes a doplňky.Kdo je to Justin Bieber? Životopis Justin Bieber, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Justin Bieber

Národnost: Kanada
Datum narození: 1. 3. 1994
Místo narození: Stratford

Zaujala vás biografie osobnosti Justin Bieber? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Hilterapie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Retro? Vzpomněli byste si co označuje výraz Korán? Víte co je Mastektomie?

Klíčová slova: heslo, popis, vysvětlení, etymologie, odborný výraz, termín, Justin Bieber, původ slova, význam pojmu, význam slova, synonymum, definice, přesný význam, kdo to je, hudba, lexikon

Pojem Justin Bieber je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat výraz Justin Bieber ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Justin Bieber ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Justin Bieber ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Justin Bieber ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Justin Bieber například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Justin Bieber?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Justin Bieber? Kdo to byl Justin Bieber? Kdy se narodil Justin Bieber? Kde se narodil Justin Bieber? Justin Bieber patří do sekce hudba. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Justin Bieber dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Justin Bieber i v jiné kategorii než je hudba.