Kdo je to?
Kdo je to Justin Bieber? Životopis Justin Bieber, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Justin Bieber?

Kdo je to Justin Bieber? Stručný životopis

Justin Bieber je zpěvák, herec, tanečník skladatel, proslulý nejen uměním, ale i řadou skandálů. Patří k nejprodávanějším hudebním umělcům na světě. Není pouze zpěvákem, ale umí hrát na řadu nástrojů, což mu získalo popularitu především prostřednictvím videí na youtube.
Na své popularitě tvrdě pracuje, oblíbený je především u mladé generace. Jeho typická image je mikina s kapucí, svítivé sportovní boty, čepice s kšiltem, rozcuchaný účes a doplňky.Kdo je to Justin Bieber? Životopis Justin Bieber, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Justin Bieber

Národnost: Kanada
Datum narození: 1. 3. 1994
Místo narození: Stratford

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Justin Bieber s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Gufero? Víte, co je to Rozvodí? Vzpomněli byste si co označuje výraz Omeprazol? Rozumíte pojmu Scopex?

Klíčová slova: heslo, odborný výraz, synonymum, přesný výraz, co je to Justin Bieber?, význam, přesný význam, význam pojmu, informace, kdo to je, wiki, popis, termín, původ slova, lexikon, vysvětlení

Pojem Justin Bieber je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Justin Bieber na Google.cz

Hledat slovo Justin Bieber ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Justin Bieber v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít výraz Justin Bieber ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Justin Bieber například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Justin Bieber

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Justin Bieber? Kdo to byl Justin Bieber? Kdy se narodil Justin Bieber? Kde se narodil Justin Bieber? Justin Bieber se nachází v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Justin Bieber např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Justin Bieber i v jiné kategorii než je hudba.